fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Konak Liseleri

Konak liseleri arasından size en uygun olan kurumu kolayca bulun. Liselerin taban puanları, veli yorumları, fotoğraf galerileri ve daha fazlasını hızlıca inceleyin. Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Konak özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
46 okul bulundu.
Özel İzmir Amerikan Koleji Lisesi Özel Okul
Konak / Göztepe Mah.
Özel İzmir Amerikan Koleji Lisesi

Kızım izmir amerikan kolejine gidiyor. alanında uzman eğitmenlerle çalışıyorlar disiplinli bir okul. sosyal kulüpleri ak...

Özel İzmir Tevfik Fikret Anadolu Lisesi Özel Okul
Konak / Alsancak Mah.
Özel İzmir Tevfik Fikret Anadolu Lisesi

Düşünen ve yaratıcı öğrenciler yetiştirmesi en iyi yönü.

Özel Çamlaraltı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Konak / Kemal Reis Mah.
Özel Çamlaraltı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çamlaraltı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Mersinli Batı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Konak / Mersinli Mah.
Özel Mersinli Batı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Mersinli Batı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alsancak Ata Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Konak / Kültür Mah.
Özel Alsancak Ata Koleji Anadolu Lisesi

Özel Alsancak Ata Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Saint Joseph Fransız Lisesi Özel Okul
Konak / Alsancak Mah.
Özel Saint Joseph Fransız Lisesi

Özel Saint Joseph Fransız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Saranel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Konak / Güneşli Mah.
Özel İzmir Saranel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel İzmir Saranel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:30 - 16:30
Özel Konak Karataraklı Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Konak / Umurbey Mah.
Özel Konak Karataraklı Koleji Fen Lisesi

Özel Konak Karataraklı Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Konak Karataraklı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Konak / Umurbey Mah.
Özel Konak Karataraklı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Konak Karataraklı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atılgan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Konak / Kültür Mah.
Özel Atılgan Koleji Anadolu Lisesi

Özel Atılgan Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Tevfik Fikret Fen Lisesi Özel Okul
Konak / Alsancak Mah.
Özel İzmir Tevfik Fikret Fen Lisesi

Özel İzmir Tevfik Fikret Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mersinli Batı Anadolu Lisesi Özel Okul
Konak / Mersinli Mah.
Özel Mersinli Batı Anadolu Lisesi

Özel Mersinli Batı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kolej Karataraklı Eğitim Kurumları Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi Özel Okul
Konak / Umurbey Mah.
Özel Kolej Karataraklı Eğitim Kurumları Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi

Özel Kolej Karataraklı Eğitim Kurumları Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Konak Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü-3 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Konak / Halkapınar Mah.
Konak Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü-3 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Konak Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü-3 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:30
Mithatpaşa Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Konak / Küçükyalı Mah.
Mithatpaşa Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Mithatpaşa Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:15
Beştepeler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Konak / 2.kadriye Mah.
Beştepeler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Beştepeler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Konak Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü-5 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Konak / Halkapınar Mah.
Konak Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü-5 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Konak Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü-5 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:40
Konak Ömer Zeybek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Konak / Ulubatlı Mah.
Konak Ömer Zeybek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Konak Ömer Zeybek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 15:40
Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Konak / Çınarlı Mah.
Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:15 - 16:40
Konak Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Konak / Zafertepe Mah.
Konak Anadolu Lisesi

Konak Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 15:35
İzmir Dış Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Konak / Alsancak Mah.
İzmir Dış Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İzmir Dış Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:30
Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampusu TEML Devlet Okulu
Konak / Halkapınar Mah.
Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampusu TEML

Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampusu TEML aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:50
Konak Kenan Evren Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Konak / Atamer Mah.
Konak Kenan Evren Anadolu Lisesi

Konak Kenan Evren Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Namık Kemal Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Konak / Alsancak Mah.
Namık Kemal Anadolu Lisesi

Namık Kemal Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:50
Konak Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Konak / Mithatpaşa Mah.
Konak Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Konak Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Konak Liseleri

Konak İzmir'in kıyı şeridinde bulunan ve farklı sosyo-ekomomik özellikler gösteren insanların bir arada yaşadığı metropol bir ilçedir. İlçedeki eğitim seviyesi yüksek olduğundan aileler bilinçli bir şekilde bölgede bulunan liseleri araştırıp tüm bilgilerine ulaştıktan sonra tercihlerini yapmaktadır. Konak liseleri listesine ulaşarak birçok farklı seçeneği değerlendirebilir, çocuğunuz için en iyi liseleri keşfederek önemli bir dönemi verimli geçirmesini sağlayabilirsiniz. Okulların haritadaki konumlarına ulaşarak sizlere yakın olan liseleri tercih edebilirsiniz. Böylece çocuğunuz servis kullanmadan okula ulaşımını sağlayabilirsiniz. Kısa sürede okullar ile iletişime geçerek kayıt ile ilgili bilgi alabilir yüz yüze görüşme gerçekleştirmek için randevu alabilirsiniz.


Üniversitenin kapılarını açmanızda kilit rol oynayan lise eğitimi, öğrencilerin gerek akademik gerekse sosyal açıdan gelişimlerini de destekleyerek onları hayata hazırlamaktadır. Bu süreci kaliteli bir eğitim kurumunda geçiren öğrenciler, MEB'in düzenlediği sınavlarda başarı göstermekte ve hayallerine ulaşmaktadırlar. Konak'taki liseler bu noktada öğrencilerin her açıdan gelişimini desteklemek adına binalarını bu amaca yönelik tasarlamaktadır. Bölgede yer alan liselerin; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, adreslerine bilgilerine, yabancı dil olanaklarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlarına, giriş ve çıkış saatlerine okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Konak meslek liseleri, meslek sahibi olmak isteyen ve liseden mezun olduktan sonra edindiği mesleği icra etmek isteyen öğrenciler için tercih edilebilecek alternatifler arasında yer alan okullardır. Bunun dışında Konak sağlık meslek liseleri, anadolu liseleri ve fen liseleri tercih edebileceğiniz diğer eğitim kurumlarıdır.


Konak liseleri LGS taban puanlarını öğrenmek için listeleme sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Tercih listenizi oluşturmadan önce çevrenizdeki tüm okulların ayrıntılı tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Okul profillerinde bulunan veli yorumları okulları tanımak adına sizlere yardımcı olabilecek niteliktedir. Bu yorumları okuyarak liselerin artı ve eksi yönlerini keşfedebilir, hangi noktalarda gelişim göstermeleri gerektiğini saptayabilirsiniz. Konak lise fiyatları hakkında fikir sahibi olmak isterseniz sizler için özel olarak hazırladığımız okul sayfalarına göz atabilirsiniz. Bunun yanında Konak kolejleri bursluluk sınavları yapmakta ve bu sınavlarda yüksek puan alan öğrencilere burs imkanı vermektedir. Bu sınavlara başvuru yaparak sizlerde avantajlı fiyatlarla okullara kayıt gerçekleştirebilirsiniz.Konak liselerini detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Konak Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Hazırlık Sınıfı Yabancı Dili Kont. Taban Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Atatürk Lisesi Anadolu Lisesi Var İngilizce 240 451.48 1.06 0.16
Atatürk Lisesi Anadolu Lisesi Var Almanca 30 450.99 1.08 0.19
Atatürk Lisesi Anadolu Lisesi Var Fransızca 30 449.21 1.17 0.34
İzmir Kız Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 180 428.59 2.52 1.21
İzmir Kız Lisesi Anadolu Lisesi Yok Almanca 60 425.32 2.8 1.24
Konak Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 180 390.62 6.93 1.05
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum