fb
Onaylanmış Okul Profili

Narlıdere Liseleri

Narlıdere'de bulunan tüm özel ve devlet liseleri hakkındaki bilgiler sayesinde size en uygun okulu bulun; veli yorumları, fotoğraf galerileri ve daha fazlasına hemen ulaşın! Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Narlıdere özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

10 okul bulundu.
Özel Narlıdere TAKEV Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Narlıdere / Sahilevleri Mah.
Özel Narlıdere TAKEV Okulları Fen Lisesi

Okulda, almanca dil eğitimi veriliyor. bu eğitimi de federal almanya cumhuriyeti “yurt dışı eğitim ve öğretim merkezi”...

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Sahilevleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Narlıdere / Altıevler Mah.
Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Sahilevleri Anadolu Lisesi

Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Sahilevleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sahilevleri Egebil Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Narlıdere / Sahilevleri Mah.
Özel Sahilevleri Egebil Okulları Anadolu Lisesi

Özel Sahilevleri Egebil Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Narlıdere Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Narlıdere / Çatalkaya Mah.
Özel Narlıdere Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Narlıdere Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Narlıdere TAKEV Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Narlıdere / Sahilevleri Mah.
Özel Narlıdere TAKEV Okulları Anadolu Lisesi

Özel Narlıdere TAKEV Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sahilevleri Egebil Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Narlıdere / Sahilevleri Mah.
Özel Sahilevleri Egebil Okulları Fen Lisesi

Özel Sahilevleri Egebil Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Arkas Narlıdere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Narlıdere / Huzur Mah.
Arkas Narlıdere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Arkas Narlıdere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Narlıdere Rasim Önel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Narlıdere / Huzur Mah.
Narlıdere Rasim Önel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Narlıdere Rasim Önel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
Mehmet Seyfi Eraltay Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Narlıdere / Yenikale Mah.
Mehmet Seyfi Eraltay Anadolu Lisesi

Mehmet Seyfi Eraltay Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:45 - 16:00
Narlıdere Cahide-Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Narlıdere / Narlı Mah.
Narlıdere Cahide-Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi

Narlıdere Cahide-Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:50 - 16:00

Narlıdere Liseleri

Narlıdere İzmir'in sessiz sakin ve bir o kadar da modern bir ilçesidir. Narlıdere bölgesinde bulunan ve lise seviyesinde eğitim hizmeti veren kurumların bulunduğu listelerimizi inceleyerek, çocuğunuz için en iyi okulu bulabilirsiniz. Çocuğunuz için en iyi liseyi bulmanızı sağlamak amacıyla oluşturduğumuz listelerden okullar hakkında aklınızda olan birçok soruya cevap bulabilirsiniz. Narlıdere liselerinin haritadaki konumlarına ulaşarak yakınınızda bulunan eğitim kurumlarını bulabilir böylece servis için ücret ödemeden kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Narlıdere liseleri listemizde bulunan özel ve devlet liselerinin; bahçe ve sınıf fotoğraflarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Lise profillerinde bulunan hakkında yazılarıyla kurumların eğitime bakış açıları ve misyonları hakkında fikir sahibi olabilir, ayrıntılı birçok bilgiye bu yazılardan ulaşabilirsiniz. Öğrencilere akademik başarı kazandırmak adına sürekli kendisini geliştiren, teknolojiyi eğitimde etkin ve yarar sağlayacak şekilde kullanan kolejler sizler için iyi bir tercih olabilir. Listelerimizde devlet liseleri de bulunmaktadır. Bu okullarında bilgilerini görüntüleyerek tercih edeceğiniz okula karar verme sürecinize geçebilirsiniz. Narlıdere meslek liseleri ise çocuklarının bir an önce meslek sahibi olmasını isteyen ebeveynlerin tercih ettiği kurumlardır. Sizler de tüm liseleri incelemek isterseniz lise profillerine göz atabilirsiniz.


Narlıdere'de lise birimi bulunan birçok kolej de bulunmakta ve veliler tarafından, anaokulundan liseye kadar okul değiştirmek zorunda kalmadan eğitim verdikleri için bu kolejler tercih edilmektedir. Bunun yanında veli yorumları okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir verdiğinden okul seçimi noktasında sizlere yardımcı olmaktadırlar. Okul.com.tr lise profillerinde bulunan bu yorumlara okuyabilir, liseler hakkında tarafsız gözlerden bilgi edinebilirsiniz. Narlıdere lise fiyatları ise bölgede özel okul sayısının az olmasından dolayı dar bir aralıktadır. Bu fiyatları öğrenerek sizleri ekonomik açıdan zorlamayacak liselere kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Narlıdere liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum