fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Aytürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Aytürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:15

Özel Aytürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Aytürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi İzmir'in Bayraklı ilçesinde hizmet vermektedir. Kurum, öğrencileriyle birebir ilgilenmek adına sınıf mevcutlarını sınırlı tutmaktadır. Bu uygulama sayesinde öğretmen başına düşen öğrenci sayısı azalmakta ve öğretmenlerin öğrencileri tanıma şansı artmaktadır. Öğrencileri iyi tanıyan eğitimciler ihtiyaç duydukları konuları anlayıp bu konularda destek vermektedir. Kurumda öğrencilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik sınırsız etüt hizmeti bulunmaktadır. Böylece öğrencilerin herhangi bir konuda geri kalmasının önüne geçilmektedir.
Okul, düzenlediği aktivitelerin çeşitliliğiyle bölgede beğeni toplamaktadır. Özel Aytürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'nde basketbol, futbol, voleybol, masa tenisi ve badminton faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Kurumda bunların yanı sıra drama, gezi kulübü, halk oyunları ve dans aktiviteleri de düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilere kültürel birikim ve farklı bakış açıları kazandırılmaktadır. Okulda bulunan müzik kulübünde yapılan aktiviteler ise öğrencilerin özellikle beğenisini toplamaktadır. Kulüp bünyesinde öğrenciler koro ve gitar aktivitelerine katılabilmektedir. Böylece öğrencilerin yeteneklerini keşfetmeleri ve müzikle iç içe bir eğitim almaları sağlanmaktadır.
Özel Aytürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi yabancı dil eğitimine de özen göstermektedir. Kurum hem branşında uzman eğitimci kadrosu hem de yaptığı aktivitelerle İngilizce dil eğitimini çeşitlendirmektedir. Okulda bulunan yabancı dil kulübü sayesinde öğrencilere eğlenceli ve uygulamalı İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Kurumda yapılan İngilizce drama aktiviteleri sayesinde de öğrenciler öğrendikleri bilgileri aktif kullanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Aytürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Adalet Mah. Anadolu Cad. No:32/12, Bayraklı / İzmir
0 532 583 40** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum