fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Fen Lisesi

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Fen Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:35

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Fen Lisesi Hakkında

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Fen Lisesi, farklı eğitim yaklaşımlarındaki özgün sistemleri eğitim programına uyarlayarak eğitim vermektedir. Kurum, yenilikçi ve kapsamlı eğitim programıyla öğrencilerinin sınav başarılarını artırmaya odaklanmaktadır. Alanında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilerin sosyal ve akademik yönden donanımlı bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Okulun fen ve bilgisayar laboratuvarları sayesinde derslerde işlenen konularla alakalı deneyler yapılmaktadır. Böylece öğrencilerin ezbere dayalı değil yaparak, yaşayarak ve keşfederek öğrenmeleri sağlanmaktadır. Kurumun konferans salonunda öğrencilere yönelik motivasyon verici ve bilgilendirici aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin sınav dönemini maksimum fayda ile geçirmeleri sağlanmaktadır. Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Fen Lisesi'nin psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de öğrencilerin sınav başarısını artırmaya odaklanmaktadır. Servis, öğrencilerle düzenli görüşmeler yapmakta ve ilerlemelerini kayıt altına almaktadır. Öğretmenler bu görüşmeler sayesinde öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konuları belirlemekte ve bu doğrultuda destek vermektedir.
Kurum, öğrencilerinin yabancı dil eğitimine oldukça önem vermektedir. Bu sebeple kurumda yoğun olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Böylece öğrencilerin üniversiteye geçtiklerinde birden fazla dili etkin olarak konuşmaları sağlanmaktadır. Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Fen Lisesi'nde yapılan İngilizce drama aktiviteleriyle de öğrencilerin aldığı eğitim zenginleştirilmektedir. Kurumun yabancı dil kulübünde de bu eğitimi zenginleştirilecek çeşitli faaliyetler yürütülmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Fen Lisesi İletişim Bilgileri

Adalet Mah. 1643/9 Sok. No:7, Bayraklı / İzmir
0 232 335 1892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum