fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Buca İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Buca İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Buca İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Buca İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi, öğrencilerini yetkin ve geniş fiziksel imkanlara sahip kampüsüyle karşılamaktadır. Kurumda bulunan kapalı spor salonu, havuz ve spor alanı sayesinde öğrenciler çeşitli fiziksel aktiviteler gerçekleştirmektedir. Bu alanlarda basketbol, futbol, voleybol, yüzme ve masa tenisi gibi sportif faaliyetler düzenlenmektedir. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin maksimum seviyeye yükselmesi sağlanmaktadır. Kurumda bulunan fen ve bilgisayar laboratuvarları ve sınıflarda bulunan akıllı tahtalar ise öğrencilerin işlenen konulara olan ilgisini artırmaktadır. Öğretmenler bu alanlar sayesinde dersleri ilgi çekici ve interaktif hale getirme şansı bulmaktadır. Bu uygulamalarla öğrencilerin aldıkları eğitim uygulamalı hale getirilerek öğrendikleri bilgilerin kalıcı olması sağlanmaktadır. Kurumda bu alanların yanı sıra sanat atölyesi ve müzik odası bulunmaktadır. Bu alanlarda drama, seramik kulübü, tiyatro, fotoğrafçılık, dekoratif sanatlar, gazetecilik ve sinema aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Özel Buca İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi, bu aktivitelerle öğrencilerinin sanatsal yönlerini açığa çıkarmaktadır. Kurumda bu aktivitelerin yanı sıra ekoloji, gezi kulübü ve proje kulübü faaliyetleri düzenlenmektedir. Böylece öğrencilerin çok yönlü bireyler haline gelmeleri amaçlanmaktadır.
Kurum, üniversiteye geçiş sınavlarına hazırlanan öğrencilerinin her anında yanlarında olmaktadır. Öğrenciler, alanlarında uzman kişilerden özenle seçilmiş öğretmenlerden eğitim almaktadır. Eğitimci kadrosunun uyguladığı kapsamlı eğitim programı, rehberlik servisinin çalışmalarıyla desteklenmektedir. Rehberlik servisi, öğrencilere yönelik bilgilendirici ve motivasyon verici aktiviteler düzenleyerek öğrencilerin aldığı faydayı artırmaktadır. Servis, bunların yanı sıra öğrencilere hedef belirleme ve çalışma planı hazırlama konularında yardımcı olmaktadır.
Özel Buca İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi, kaliteli yabancı dil eğitimiyle adından söz ettirmektedir. Kurum, öğrencilerine donanımlı ve uygulamalı bir dil eğitimi programı uygulamaktadır. Okulda verilen İngilizce ve Almanca dil eğitimi, yabancı dil kulübü aktiviteleriyle çeşitlendirilmektedir. Düzenlenen İngilizce drama aktiviteleriyle öğrencilerin, öğrendikleri bilgileri aktif şekilde kullanmaları sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Buca İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Aydoğdu Mahallesi, 1263. Sokak, No:7, Buca / İzmir
0 232 335 1591
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum