fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Delta Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Delta Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Delta Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Üçyol Delta Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi, İzmir Karabağlar bölgesinde eğitim vermekte olan özel anadolu lisesidir. Delta Koleji bünyesinde eğitim veren okul öğrencilerinde iyi bir okul kültürü oluşturmayı, bilgi, beceri ve teknolojinin etkin kullanıldığı bir okul olmayı amaçlamaktadır.
Yükseköğretim Kurumları Sınavı hazırlıklarını 9. sınıftan 12. sınıfa kadar sarmal bir şekilde yoğunlaştırarak veren okulun üniversite başarı oranı yüksektir. Okul branş derslerini 4 başlıkta ayırmıştır. Bunlar;
Sayısal Dersler Zümresi,
Sözel Dersler Zümresi,
Uygulamalı Dersler Zümresi,
Yabancı Diller Zümresi olarak ayrılan branş başlıkları kendi içlerinde detaylandırılmaktadır. Sayısal Dersler Zümresi çerçevesinde öğrenciler Fen Bilimleri ve Matematik dersleri görmektedir. Eğitimde uygulamanın öneminin farkında olan Özel Üçyol Delta Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi öğrenciler için bünyesinde bir çok atölye bulundurmaktadır.
Sözel Dersler Zümresi doğrultusunda Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersleri öğrencilere verilirken bu eğitimler çeşitli etkinliklerle desteklenip hafızada kalıcılığı arttırılmaktadır.
Uygulamalı Dersler Zümresi etkin öğrenim için en önemli zümrelerden biridir. Bu zümre dahilinde fiziki ve sportif beceriler üzerine dersler ve etkinlikler yapılmaktadır. Öğrenci eğilimi olduğu spor alanında eğitilerek koçluk hizmeti verilmektedir.
Yabancı Diller Zümresi'nde ise öğrencilere yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Dil öğreniminin gerekli olduğu bu yüzyılda öğrencilerin İngilizce dilini akıcı şekilde konuşması ve yazma, okuma becerilerini kazanması okulun birincil amacıdır. Başka bir dil öğrenmenin psikolojik bir çok faydası bulunduğunu bilen okul bu bağlamda bir çok seminer ve etkinliklere öğretim görevlilerini göndererek öğrenciler için en iyi eğitim modelini oluşturmayı amaçlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Delta Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah. 9114/1 Sok. No:13, Üçyol - Karabağlar/izmir
0 232 227 24** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum