fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İzmir Bil Koleji Anadolu Lisesi

Özel İzmir Bil Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/16:30

Özel İzmir Bil Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel İzmir Bil Koleji Anadolu Lisesi, sahip olduğu fiziksel imkanlarla ve kapsamlı eğitimiyle ön plana çıkmaktadır. Kurumda kapalı spor salonu, futbol sahası ve spor alanı bulunmaktadır. Bu alanlar, öğrencilerin sportif faaliyetlerine ev sahipliği etmekte ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Okulun fen ve bilgisayar laboratuvarları ise öğretmenlerin derslerde işlenen konuları uygulamalı hale getirmesini sağlamaktadır. Sınıflardaki akıllı tahtalar ise öğrencilerin derse olan ilgisini ve başarı katsayılarını artırmaktadır. Okulun sanat atölyesi ve müzik odası ise öğrencilerin sanatsal faaliyetler gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Özel İzmir Bil Koleji Anadolu Lisesi'nin yemekhanesi, öğrencilerin temiz ve sağlıklı öğünlere ulaşmasına imkan vermektedir. Yemekhane organik beslenme hizmeti sunduğundan öğrencilerin ve ebeveynlerin beğeni odağı olmaktadır.
Kurum, öğrencilerinin eğitim programını gerçekleştirdiği aktivitelerle zenginleştirmektedir. Kurumda düzenlenen akıl ve zeka oyunları ve robotik ve kodlama aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır. Bu aktiviteler sırasında öğrencilerin hem problem çözme yeteneği geliştirilmekte hem de teknolojiyi üreten ve yöneten bireyler olmaları sağlanmaktadır. Okul, öğrencilerin sportif faaliyetler gerçekleştirmesine de önem vermektedir. Bu sebeple kurumda eskrim, futbol, basketbol, masa tenisi ve voleybol aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin fiziksel gelişimleri en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Özel İzmir Bil Koleji Anadolu Lisesi'nde bu aktivitelerin yanı sıra dans ve tiyatro faaliyetleri de bulunmaktadır. Bu aktivitelerle öğrencilerin kültürel birikimlerinin artırılması sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İzmir Bil Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Tuna Mah. 5500/3. Sok. No:14/a, Bornova / İzmir
0 232 335 1827
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum