fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Küre Anadolu Lisesi

Özel Küre Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Küre Anadolu Lisesi Hakkında

Alanında uzman ve tecrübeli eğitim kadrosu ile eğitim veren Özel Küre Anadolu Lisesi, geleceğin başarılı, mutlu ve lider bireylerini yetiştirmektedir. Atatürk ilke devrimleri doğrultusunda laik ve demokratik Türkiye Cumhuriyeti'ne sahip çıkan, çağdaş, yenilikçi, sorumluluk bilinci gelişmiş, ilkeli ve tutarlı, topluma ve kendine saygılı, karşılaştığı probleme çözüm üretebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
Bu kurum, fiziksel donanımları bakımından oldukça zengin olmakla beraber modern iç dizaynıyla da dikkat çeken okullar arasında yer almaktadır. Okul bünyesinde, futbol sahası, konferans salonu, spor alanı, kantin, bahçe, çardak, yemekhane, kütüphane, fen ve bilgisayar laboratuvarları bulunmaktadır. Öğrencilerin konforuna göre tasarlanmış, son teknolojiyle donatılmış dersliklerde eğitim verilmektedir. Ezbere eğitimden uzak milli eğitim odaklı anlayışla eğitim veren bu kurum üniversite başarı sıralamasında ön sıralarda yer almaktadırlar. Özel Küre Anadolu Lisesi, öğrencilerinin yalnızca akademik başarılarını önemsemekle kalmayıp, sanat ve spor alanlarındaki gelişimlerini de desteklemektedir. Bu anlamda Özel Küre Anadolu Lisesi'nde sinema, tiyatro, gezi, gitar, görsel sanatlar, el sanatları, dekoratif sanatlar, masa tenisi, futbol, voleybol, basketbol ve beden eğitimi dersleri ve etkinlikleri düzenlenmektedir. Yabancı dil eğitimini İngilizce olarak veren bu kurum İzmir'in güzide semtlerinden Bornova'da yer alarak öğrencilerin ulaşım sorunu yaşamamalarını sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Küre Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Evka 3 Mah. 101/2 Sk. No:38, Bornova / İzmir
0 544 796 28** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum