fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Tire Kocatürk Anadolu Lisesi

Özel Tire Kocatürk Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Tire Kocatürk Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Tire Kocatürk Anadolu Lisesi, öğrencilerini akılcı ve bağımsız düşünebilen bireyler olarak yetiştirmektedir. Kurum, aktivitelerle zenginleştirilmiş eğitim programıyla hizmet vermektedir. Okulda dans, drama, orff, tiyatro ve gezi kulübü aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin kültürel birikimleri artırılmakta ve farklı bakış açıları kazanmaları sağlanmaktadır. Kurumda bunların yanı sıra robotik ve kodlama ve satranç aktiviteleri de düzenlenmektedir. Bu aktiviteler öğrencilerin problem çözme ve alışılmışın dışında düşünme yeteneklerini açığa çıkarmaktadır. Böylece öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmekte ve öğrenim süreçleri hızlandırılmaktadır. Özel Tire Kocatürk Anadolu Lisesi, sportif faaliyetlere de oldukça önem vermektedir. Bu sebeple okulda voleybol ve jimnastik aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin esneklik kazanmaları ve sporu hayatlarının bir parçası olarak görmeleri hedeflenmektedir.
Okul, öğrencilerinin üniversiteye geçiş sınavlarındaki başarısını artırmaya odaklanmaktadır. Branşında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilerin sınav sürecinde ihtiyaç duydukları konularda destek olmaktadır. Yaz okulu uygulamasıyla öğrencilerin tatil dönemlerini verimli geçirmeleri ve sınava hazırlanmaya erkenden başlamaları sağlanmaktadır. Özel Tire Kocatürk Anadolu Lisesi'nin rehberlik servisi de bu sürecin maksimum faydayla geçmesine odaklanmaktadır. Öğrencilerin eksik oldukları konular bulunmakta ve bu konularda destek veren çalışmalar yürütülmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tire Kocatürk Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Toki Mah. Hasan Tahsin Cadde No:16, Tire/izmir
0 232 335 1759
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum