fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu

Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:10

Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu Hakkında

Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu, öğrencilerinin akademik başarıları kadar karakter gelişimlerine de önem vermektedir. Kurum, öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmalarını hedeflemektedir. Okulda bu hedef doğrultusunda öğrencilere yönelik birçok sosyal faaliyet yürütülmektedir. Robotik ve kodlama ve bilişim kulübü aktiviteleriyle öğrencilerin çağın teknolojilerine hakim bireyler olmaları amaçlanmaktadır. Bu aktivitelerin yanı sıra öğrencilerin problem çözme ve farklı düşünme yeteneklerini geliştiren satranç ve akıl ve zeka oyunları aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Kurumda sportif faaliyetlere de önem verilmekte ve eğitim programında önemli ölçüde yer ayrılmaktadır. Okulda gerçekleştirilen basketbol, jimnastik, voleybol, masa tensisi ve beden eğitimi aktiviteleriyle öğrencilerin gelişimleri desteklenmektedir. Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu'nun proje kulübü ise özellikle dikkat çekmektedir. Bu kulüp bünyesinde yapılan aktiviteler sayesinde öğrencilerin ekip çalışmasına yatkınlık ve sorumluluk bilinci kazanmaları hedeflenmektedir.
Kurum, öğrencilerinin liseye geçiş sınavlarındaki başarılarını artırmaya odaklanmaktadır. Alanında uzman eğitimci kadrosu, sınav hazırlığında olan öğrencilere yoğun ve kapsamlı olarak destek vermektedir. Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu'nun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu süreçte öğrencilerin yanında olmaktadır. Servis, öğrencilerin ilerlemelerini kaydederek eksik oldukları konuların tespitini yapmaktadır. Böylece öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde eksiksiz ilerlemeleri sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Etimesgut Final Akademi Ortaokulu İletişim Bilgileri

Yeşilova Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad. No:2, Etimesgut / Ankara
0 312 963 1773
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum