fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Keçiören Ortaokulları

Keçiören'deki ortaokulların; fiyatlarına, veli yorumlarına, erken kayıt dönemlerine, fiziksel imkanlarına ve adreslerine ulaşarak hemen size uygun okulu bulun. Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Keçiören özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
56 okul bulundu.
Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu verified

Üç çocuğum da bu okuldan mezun oldu. okulda verilen eğitim ve öğretim hizmetlerinden son derece memnunum. okulun milli m...

Özel Ankara Final Okulları Keçiören Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Osmangazi Mah.
Özel Ankara Final Okulları Keçiören Ortaokulu verified

Eğitimde kalite arayanların adresi...

Özel Final Hedef Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / 19 Mayıs Mah.
Özel Final Hedef Akademi Okulları Ortaokulu verified

Özel okul düşünüyorsanız ilk tercihiniz olmalı diyebilirim. tüm personel eğitim ve öğretim konusunda çok tecrübeli bunun...

Özel Keçiören Biltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ufuktepe Mah.
Özel Keçiören Biltem Koleji Ortaokulu

Öğretmenlerin özverisi gerçekten takdire şayan dur.ben hem insani hemde eğitim anlamında çok memnunum.allah hepsinden ra...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Ceceli Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Tepebaşı Mah.
Özel Ceceli Okulları Ortaokulu

25 yıllık özel eğitim deneyimine sahip, milli ve manevi değerlere sahip çıkan çağdaş bir özel eğitim kurumu. çocukların...

Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Ovacık Süleymaniye Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Süleymaniye Okulları Ortaokulu

Özel Ovacık Süleymaniye Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Türk Yurdu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / İncirli Mah.
Özel Türk Yurdu Koleji Ortaokulu

Özel Türk Yurdu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu

Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Muradiye Ahmet Yesevi Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Kuşcağız Mah.
Özel Muradiye Ahmet Yesevi Ortaokulu

Özel Muradiye Ahmet Yesevi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Yeni Nefes Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Karargahtepe Mah.
Özel Ankara Yeni Nefes Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Yeni Nefes Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eyüp Yıldız Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Yeşiltepe Mah.
Özel Eyüp Yıldız Koleji Ortaokulu

Özel Eyüp Yıldız Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Şefkat Mah.
Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Keçiören İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Beşfen Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ufuktepe Mah.
Özel Beşfen Ortaokulu

Özel Beşfen Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çağrı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Karargahtepe Mah.
Özel Çağrı Okulları Ortaokulu

Özel Çağrı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Öncü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Çaldıran Mah.
Özel Ankara Öncü Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Öncü Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören Kavram Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Pınarbaşı Mah.
Özel Keçiören Kavram Ortaokulu

Özel Keçiören Kavram Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etlik Sınav Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Emrah Mah.
Özel Etlik Sınav Ortaokulu

Özel Etlik Sınav Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:55 - 17:00
Özel Başkent Örnek Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Başkent Örnek Koleji Ortaokulu

Özel Başkent Örnek Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Ankara Hayat Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Ankara Hayat Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Hayat Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu

Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Pi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Emrah Mah.
Özel Pi Koleji Ortaokulu

Özel Pi Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tepebaşı Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Güçlükaya Mah.
Özel Tepebaşı Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Tepebaşı Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Atapark Mah.
Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu

Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30

Keçiören Ortaokulları

Keçiören ortaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere hemen ulaşarak aradığınız kriterlere uygun kurumları bulabilirsiniz. Çocuğunuzun alanında uzman öğretmenler tarafından eğitim almasını isterseniz özel okul veya kolej bünyesinde bulunan ortaokulları tercih edebileceğiniz gibi devlet kurumlarını da listenize ekleyebilirsiniz. Nitelikli liselerin kapılarını aralamak isteyen öğrencilere büyük bir özveri ile hizmet veren Keçiören'deki ortaokulları aynı zamanda sosyal yönü gelişmiş bireyler yetiştirmektedir. Sizler de eğitim kurumlarını tek tek gezmeden merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına profil sayfalarından kolayca ulaşabilirsiniz.


Keçiören ortaokulları listesi üzerinde yer alan profil sayfalarındaki hakkında yazıları kurumların; eğitime bakış açıları, benimsedikleri eğitim modeli, misyonları ve vizyonları hakkında bilgiler içermektedir. Hemen bu yazıları okuyarak tercih etmek istediğiniz okulun çocuğunuza uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Bunun yanında Keçiören ortaokullarının; fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına, yabancı dil imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine ve iletişim bilgilerine göz atabilir, çocuğunuzun eğitim hayatının planlamasını kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca evinize yakın okulları tercih ederek hem servis ücreti ödemekten hem de çocuğunuzun yolda vakit kaybetmesinden kurtulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ortaokul profillerinden kurumların haritadaki konumlarına göz atmak.


Keçiören özel ortaokulları, kolej veya özel okul bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu kurumlar anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar öğrencilerin bütün eğitim ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamaktadır. Böylece öğrenciler okul değiştirmek zorunda kalmadan üniversiteye kadar tek bir okulda eğitim alabilmektedirler. Keçiören'deki özel ortaokullarından bazıları ise; Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu, Özel Ankara Final Okulları Keçiören Ortaokulu ve Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu şeklindedir. Çocuğunuzun ayrıcalıklı bir eğitim almasını isterseniz hemen bu kurumlarla iletişime geçerek kayıt hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Okulları yakından tanımanın yollarından biride daha önce eğitim kurumlarını tercih etmiş ebeveynler tarafından yapılan veli yorumlarıdır. Bu yorumlar okulların hangi noktalarda fark yarattıklarına hangi yönlerinin eksik kaldığına dair bilgiler içermektedir. Keçiören ortaokulları veli yorumlarını okumak ve kurumları artı ile eksi yönlerini keşfetmek adına profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Keçiören ortaokul fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun kurumları listeleyebilir; eğitim, yemek, servis ve kırtasiye ücretleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum