fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Keçiören Ortaokulları

Keçiören'deki ortaokulların; fiyatlarına, veli yorumlarına, erken kayıt dönemlerine, fiziksel imkanlarına ve adreslerine ulaşarak hemen size uygun okulu bulun. Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Keçiören özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
54 okul bulundu.
Özel Ankara Final Okulları Keçiören Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Osmangazi Mah.
Özel Ankara Final Okulları Keçiören Ortaokulu verified

Eğitimde kalite arayanların adresi...

Özel Kalaba Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Güçlükaya Mah.
Özel Kalaba Final Okulları Ortaokulu verified

İlgi ve alaka güzel teşekkürler emekleriniz için disiplin ve aile hissiyatı da çok iyi gerisi de biraz öğrencinin kendis...

Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu verified

Öğrenciler, değerlerine ve etik ilkelerine bağlı bireyler olarak yetişiyorlarmış etrafımıdaki çocukları görüyorum.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00

Diğer Okullar

Özel Keçiören Biltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ufuktepe Mah.
Özel Keçiören Biltem Koleji Ortaokulu

Öğretmenlerin özverisi gerçekten takdire şayan dur.ben hem insani hemde eğitim anlamında çok memnunum.allah hepsinden ra...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Ovacık Siraç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Siraç Koleji Ortaokulu

Sirac koleji keçiören ovacıkta bir kolej. biz anaokulundan beri çocuklarımızı gönderiyoruz. ortaokulda sıkı bir lgs takv...

Özel Başar Fen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Kanuni Mah.
Özel Başar Fen Koleji Ortaokulu

Cumhuriyet ilkelerine bağlı ve bu bilimsel yolda ilerleyen nadir eğitim kurumlarından birisi.. öğretmenleri geleceğin ş...

Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu

Üç çocuğum da bu okuldan mezun oldu. okulda verilen eğitim ve öğretim hizmetlerinden son derece memnunum. okulun milli m...

Özel Ankara Çözüm Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Karşıyaka Mah.
Özel Ankara Çözüm Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Çözüm Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Doğa Koleji Keçiören Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Ankara Doğa Koleji Keçiören Ortaokulu

Özel Ankara Doğa Koleji Keçiören Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Ankara Yeni Nefes Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Karargahtepe Mah.
Özel Ankara Yeni Nefes Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Yeni Nefes Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:15 - 16:15
Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Şefkat Mah.
Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Tepebaşı Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Güçlükaya Mah.
Özel Tepebaşı Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Tepebaşı Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören Öncü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Çaldıran Mah.
Özel Keçiören Öncü Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören Öncü Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Etlik Sınav Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Emrah Mah.
Özel Etlik Sınav Ortaokulu

Özel Etlik Sınav Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:55 - 17:00
Özel Ankara Hayat Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Ankara Hayat Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Hayat Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ayvalı Mah.
Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu

Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Ovacık Süleymaniye Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Süleymaniye Okulları Ortaokulu

Özel Ovacık Süleymaniye Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Atapark Mah.
Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu

Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Caner Özen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Caner Özen Koleji Ortaokulu

Özel Caner Özen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Çağrı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Karargahtepe Mah.
Özel Çağrı Okulları Ortaokulu

Özel Çağrı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören Kavram Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Pınarbaşı Mah.
Özel Keçiören Kavram Ortaokulu

Özel Keçiören Kavram Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muradiye Ahmet Yesevi Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Kuşcağız Mah.
Özel Muradiye Ahmet Yesevi Ortaokulu

Özel Muradiye Ahmet Yesevi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Türk Yurdu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / İncirli Mah.
Özel Türk Yurdu Koleji Ortaokulu

Özel Türk Yurdu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ankara Keçiören Ortaokulları

Keçiören Ankara’nın en gelişmiş ilçelerinden biri olmakla beraber ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan birçok devlet okulu, özel okul ve koleje ev sahipliği yapmaktadır. Keçiören ortaokulları çağdaş eğitim yöntemleriyle geliştirilmiş müfredatlar uygulayarak faaliyet göstermektedir. Öğrencilerine 21. yüzyılın gerektirdiği becerileri kazandırmayı hedefleyen bu kurumlar nitelikli eğitimci kadroları ve modern altyapıları ile öne çıkmaktadır. Bu okullarda okuyan öğrenciler hem Ankara’nın merkezi konumu sayesinde kültürel ve sosyal birçok fırsata sahip olmakta hem de nitelikli eğitimle akademik olarak gelişmektedir. Keçiören ilçesinde bulunan bütün okullara Okul.com.tr’deki Keçiören Ortaokulları listesi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.


Keçiören’deki ortaokullar sayıca fazla olduğundan dolayı veliler seçim yaparken zorlanabilmektedir. Okul.com.tr’de yer alan listeler sayesinde okulları araştırırken kriterlerinize uygun filtrelemeler yapabilirsiniz. Bu sayede kriterlerinizi karşılayan okulları daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Evinize yakın olan okulları bulmak için mahalleleri filtreleyebilir, okulların haritadaki konumlarına bakabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun okula giderken vakit kaybetmesinin önüne geçebilirsiniz.


Keçiören ortaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere hemen ulaşarak aradığınız kriterlere uygun kurumları bulabilirsiniz. Çocuğunuzun alanında uzman öğretmenler tarafından eğitim almasını isterseniz özel okul veya kolej bünyesinde bulunan ortaokulları tercih edebileceğiniz gibi devlet kurumlarını da listenize ekleyebilirsiniz. Nitelikli liselerin kapılarını aralamak isteyen öğrencilere büyük bir özveri ile hizmet veren Keçiören'deki ortaokullar aynı zamanda sosyal yönü gelişmiş bireyler yetiştirmektedir. Sizler de eğitim kurumlarını tek tek gezmek zorunda kalmadan merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına profil sayfalarından kolayca ulaşabilirsiniz.


Keçiören ortaokulları listesi üzerinde yer alan profil sayfalarındaki hakkında yazıları kurumların eğitime bakış açıları, benimsedikleri eğitim modeli, misyonları ve vizyonları hakkında bilgiler içermektedir. Hemen bu yazıları okuyarak tercih etmek istediğiniz okulun çocuğunuza uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Bunun yanında Keçiören ortaokullarının fotoğraf galerine, fiziksel olanaklarına, yabancı dil imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş çıkış saatlerine, adreslerine ve iletişim bilgilerine göz atabilir, çocuğunuzun eğitim hayatının planlamasını kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca evinize yakın okulları tercih ederek hem servis ücreti ödemekten hem de çocuğunuzun yolda vakit kaybetmesinden kurtulabilirsiniz.


Keçiören özel ortaokulları, kolej veya özel okul bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu kurumlar anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar öğrencilerin bütün eğitim ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamaktadır. Böylece öğrenciler okul değiştirmek zorunda kalmadan üniversiteye kadar tek bir okulda eğitim alabilmektedir. Keçiören'deki özel ortaokullardan bazıları Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu, Özel Ankara Final Okulları Keçiören Ortaokulu ve Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu şeklindedir. Çocuğunuzun ayrıcalıklı bir eğitim almasını isterseniz hemen bu kurumlarla iletişime geçerek kayıt hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Keçiören'deki Ortaokullar, öğrencilerinin güvenliği için okul içinde kamera sistemlerinin kurulması, güvenlik personelinin bulunması gibi çeşitli tedbirler almaktadır. Ayrıca okullarda kullanılan malzemeler, öğrencilerin olası kazalarda yaralanmasını önleyecek şekilde tasarlanmaktadır. Keçiören Ortaokulları, öğrencilerin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda eğitim alabilmeleri için çaba göstermektedir. Yemekhane ve kantinlerde sunulan gıdaların besin değerleri ve hazırlanma koşulları uzmanlar tarafından belirlenmekte ve sürekli olarak denetlenmektedir. Ayrıca okulların temizliği günlük olarak sağlanmakta; binalar ve bahçeler düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Keçiören’deki ortaokullar, öğrencilerin sağlık durumlarını takip etmek ve acil durumlara karşı önlem almak amacıyla revir ve sağlık personeli bulundurmaktadır.


Ortaokul döneminde alınan eğitim lise eğitiminin temelini oluşturduğundan son derece önemlidir. Bu dönemde öğrencilerin alacakları eğitimin niteliği lise dönemindeki eğitim süreçlerini büyük ölçüde etkilemektedir. Öğrencilerin Liselere Geçiş Sınavı'nda başarılı olabilmeleri için iyi bir ortaokul eğitimi almaları gerekmektedir. Bu noktada kurumların öğrencilere sınav sürecinde sağlayacakları destek büyük önem taşımaktadır. Okulların öğrencilerin akademik başarısını artırmaya yönelik yapacakları çalışmaları ön planda tutmaları gerekmektedir. Öğrencilerin eksik olduğu noktalarda etüt çalışmalarıyla desteklenmesi, sınava yönelik olarak zaman yönetimi, soru çözüm teknikleri gibi konularda onlara rehberlik edilmesi bu çalışmalara örnek olarak verilebilmektedir. Her okul farklı hazırlık programları yürüttüğünden dolayı çocuğunuz için en uygun programların hangi okullarda olduğunu bilmeniz önem arz etmektedir. Bu noktada Ankara Keçiören Ortaokullarının benimsedikleri metotları, uyguladıkları programları ve etüt çalışmalarını okulların profillerinden öğrenebilir veya detaylı bilgi için okullarla iletişime geçebilirsiniz.


Ortaokul dönemi öğrencilerin psikolojik ve kişisel gelişimleri açısından önemli bir dönemdir. Bu dönemde çocukların aileleri, arkadaşları ve öğretmenleriyle olan ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi gerekmektedir. Bu amaçla okullarda bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik servislerinin çalışmaları oldukça değerlidir. Bu servisler, okul ve aileleri öğrencilerle kuracakları iletişimin önemi ve nasıl olması gerektiğine dair bilgilendirmelidir. Öğrencilerin kendilerini rahatça ifade edebilecekleri bir ortama sahip olmaları özgüven gelişimleri açısından son derece önemlidir. Bu noktada aileler ve okulların dikkatli ve hassas davranması gerekmektedir. Bu kapsamda rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisleri çeşitli seminerler ve toplantılarla bu konularda farkındalık kazandırmalıdır. Bunlarla birlikte öğrencilerin yaşayacağı zorlukların çözümü için onlara destek olmak adına onlarla birebir görüşmeler veya grup çalışmaları yaparak rehberlik edilmelidir. Keçiören ortaokullarının rehberlik ve psikolojik danışmanlık servislerinin çalışmaları ve yöntemleri hakkında bilgi almak için okul profillerini inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.


Öğrencilerin kişisel ve sosyal gelişimleri sınav dönemlerinde göz ardı edilebilmektedir. Bunun önüne geçilebilmesi için öğrencilerin çeşitli alanlarda etkinliklere katılımı teşvik edilmelidir. Bu noktada okullarda sunulan kulüp olanakları, sosyal ve kültürel faaliyetler, sportif aktiviteler, müsabakalar ve benzeri etkinlikler önem arz etmektedir. Keçiören’deki ortaokullar ilçenin merkezi konumu sayesinde birçok fırsata sahip olmakla birlikte öğrencilerine farklı alanlarda imkanlar sunabilmektedir. İlçede yer alan okullar arasından çocuğunuzun ilgi ve yeteneklerine uygun imkanları sağlayan okulları aradığınız özellikleri filtreleyerek bulabilirsiniz.


Okul tercihinde önemli kriterlerden biri okulların başarı seviyeleridir. Başarılı okullar, mezunlarının yerleştikleri liseler ve sınav performansları ile öne çıkmaktadır. Keçiören’deki ortaokulların sınav sürecinde ne gibi programlar izlediğini ve mezunlarının başarı oranlarını okulların profillerinden öğrenebilir ve karşılaştırmalar yapabilirsiniz.


Okulları yakından tanımanın yollarından biri de daha önce eğitim kurumlarını tercih etmiş ebeveynler tarafından yapılan veli yorumlarıdır. Bu yorumlar okulların hangi noktalarda fark yarattıklarına hangi yönlerinin eksik kaldığına dair bilgiler içermektedir. Keçiören ortaokulları veli yorumlarını okumak ve kurumları artı ile eksi yönlerini keşfetmek adına profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sizler de okullarla olan tecrübelerinizi yorum olarak paylaşabilir ve diğer velilere kolaylık sağlayabilirsiniz.


Keçiören ortaokullarının fiyatları okulların fiziksel imkanları, eğitim yöntemleri, yabancı dil olanakları gibi birçok faktöre bağlı olarak çeşitlilik gösterebilmektedir. Okulların fiyat bilgilerine ve ekstra ücretlere sahip olup olmadığını öğrenmek için okul profillerini ziyaret edebilirsiniz. Birçok özel okul ve kolej erken kayıt dönemlerinde avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Bu fiyatlardan yararlanarak çocuğunuzun iyi bir eğitim alması için harekete geçebilirsiniz. Bunlarla birlikte özel okul ve kolejler bursluluk sınavları da düzenlemektedir. Bu sınavlarda başarılı olan öğrencilere burs imkanı sağlamakta ve eğitime erişimi kolaylaştırmaktadır. Bursluluk sınavlarına Okul.com.tr üzerinden kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.


Keçiören’de yer alan ortaokulları incelemek için yeteri kadar vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerilerinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Keçiören Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum