fb
Onaylanmış Okul Profili

Keçiören Ortaokulları

Keçiören'deki ortaokulların; fiyatlarına, veli yorumlarına, erken kayıt dönemlerine,fiziksel imkanlarına ve adreslerine ulaşarak hemen size uygun okulu bulun.

55 okul bulundu.
Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu verified

Üç çocuğum da bu okuldan mezun oldu. okulda verilen eğitim ve öğretim hizmetlerinden son derece memnunum. okulun milli m...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:50
Özel Ceceli Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Tepebaşı Mah.
Özel Ceceli Ortaokulu

25 yıllık özel eğitim deneyimine sahip, milli ve manevi değerlere sahip çıkan çağdaş bir özel eğitim kurumu. çocukların...

Özel Doğa Koleji Keçiören Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Doğa Koleji Keçiören Ortaokulu

Özel Doğa Koleji Keçiören Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Ankara Hayat Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Ankara Hayat Ortaokulu

Özel Ankara Hayat Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu

Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören Biltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ufuktepe Mah.
Özel Keçiören Biltem Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören Biltem Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Ankara Öncü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Çaldıran Mah.
Özel Ankara Öncü Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Öncü Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Basınevleri Sirac Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Karargahtepe Mah.
Özel Basınevleri Sirac Koleji Ortaokulu

Özel Basınevleri Sirac Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / 19 Mayıs Mah.
Özel Yeni Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu

Özel Yeni Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Yeni Nefes Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Karargahtepe Mah.
Özel Ankara Yeni Nefes Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Yeni Nefes Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çağrı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Karargahtepe Mah.
Özel Çağrı Okulları Ortaokulu

Özel Çağrı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ahmet Yesevi Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Kuşcağız Mah.
Özel Ahmet Yesevi Ortaokulu

Özel Ahmet Yesevi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bademlik Çözüm Akademi Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Kanuni Mah.
Özel Bademlik Çözüm Akademi Ortaokulu

Özel Bademlik Çözüm Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Caner Özen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Caner Özen Koleji Ortaokulu

Özel Caner Özen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Beşfen Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ufuktepe Mah.
Özel Beşfen Ortaokulu

Özel Beşfen Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu

Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Çözüm Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Karşıyaka Mah.
Özel Ankara Çözüm Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Çözüm Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Etlik Sınav Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Emrah Mah.
Özel Etlik Sınav Ortaokulu

Özel Etlik Sınav Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:55 - 17:00
Özel Türk Yurdu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / İncirli Mah.
Özel Türk Yurdu Koleji Ortaokulu

Özel Türk Yurdu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu

Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ceceli Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Tepebaşı Mah.
Özel Ceceli Okulları Ortaokulu

Özel Ceceli Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Şefkat Mah.
Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Keçiören Ortaokulları

Keçiören ortaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere hemen ulaşarak aradığınız kriterlere uygun kurumları bulabilirsiniz. Çocuğunuzun alanında uzman öğretmenler tarafından eğitim almasını isterseniz özel okul veya kolej bünyesinde bulunan ortaokulları tercih edebileceğiniz gibi devlet kurumlarını da listenize ekleyebilirsiniz. Nitelikli liselerin kapılarını aralamak isteyen öğrencilere büyük bir özveri ile hizmet veren Keçiören'deki ortaokulları aynı zamanda sosyal yönü gelişmiş bireyler yetiştirmektedir. Sizler de eğitim kurumlarını tek tek gezmeden merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına profil sayfalarından kolayca ulaşabilirsiniz.


Keçiören ortaokulları listesi üzerinde yer alan profil sayfalarındaki hakkında yazıları kurumların; eğitime bakış açıları, benimsedikleri eğitim modeli, misyonları ve vizyonları hakkında bilgiler içermektedir. Hemen bu yazıları okuyarak tercih etmek istediğiniz okulun çocuğunuza uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Bunun yanında Keçiören ortaokullarının; fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına, yabancı dil imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine ve iletişim bilgilerine göz atabilir, çocuğunuzun eğitim hayatının planlamasını kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca evinize yakın okulları tercih ederek hem servis ücreti ödemekten hem de çocuğunuzun yolda vakit kaybetmesinden kurtulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ortaokul profillerinden kurumların haritadaki konumlarına göz atmak.


Keçiören özel ortaokulları, kolej veya özel okul bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu kurumlar anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar öğrencilerin bütün eğitim ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamaktadır. Böylece öğrenciler okul değiştirmek zorunda kalmadan üniversiteye kadar tek bir okulda eğitim alabilmektedirler. Keçiören'deki özel ortaokullarından bazıları ise; Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu, Özel Ankara Final Okulları Keçiören Ortaokulu ve Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu şeklindedir. Çocuğunuzun ayrıcalıklı bir eğitim almasını isterseniz hemen bu kurumlarla iletişime geçerek kayıt hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Okulları yakından tanımanın yollarından biride daha önce eğitim kurumlarını tercih etmiş ebeveynler tarafından yapılan veli yorumlarıdır. Bu yorumlar okulların hangi noktalarda fark yarattıklarına hangi yönlerinin eksik kaldığına dair bilgiler içermektedir. Keçiören ortaokulları veli yorumlarını okumak ve kurumları artı ile eksi yönlerini keşfetmek adına profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Keçiören ortaokul fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun kurumları listeleyebilir; eğitim, yemek, servis ve kırtasiye ücretleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum