fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu

Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:10

Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu Hakkında

Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu, öğrencileriyle birebir ilgilenme prensibini benimsemektedir. Kurum, sınıf mevcutlarını sınırlı tutarak öğretmenlerin öğrencilerle birebir ilgilenme şansını artırmaktadır. Okul, öğrencilerini geniş fiziksel imkanlara sahip eğitim ortamıyla karşılamaktadır. Okulda bulunan kapalı spor salonu ve spor alanı sayesinde öğrenciler sportif faaliyetler gerçekleştirmektedir. Öğrenciler fiziksel gelişimleri için önemli bir dönemde olduğundan aldıkları fayda maksimum olmaktadır. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar sayesinde öğretmenler, öğrencilerin derse olan ilgisini artırmakta ve işlenen konuları uygulamalı hale getirmektedir. Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu'nun sanat atölyesinde ise öğrencilerin sanatsal yönleri beslenmektedir. Böylece öğrencilerin karakterleri çok yönlü olarak geliştirilmektedir. Öğrenciler, kurumda bulunan yemekhane sayesinde sağlıklı ve düzenli beslenme şansı bulmaktadır.
Okul, öğrencilerinin liseye geçiş sınavlarındaki başarılarını maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Kurum, bu amaca ulaşmak adına çeşitli faaliyetler gerçekleştirmektedir. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi öğrencilere hedef belirleme ve çalışma planı hazırlama konularında destek vermektedir. Alanında yetkin eğitimci kadrosu da öğrencilerin eksik oldukları konuları belirlemeye çalışmaktadır. Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu, böylece öğrencilerinin sınav başarılarını ve okuldan aldıkları faydayı artırmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bağlıca Final Akademi Ortaokulu İletişim Bilgileri

Bağlıca Mah. Zirve Cad. No:110A, Etimesgut/ankara
0 312 963 0938
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum