fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel İnci Koleji Ortaokulu

Özel İnci Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:50/16:05

Özel İnci Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel İnci Koleji Ortaokulu, öğrencilerinin eğitim alanındaki gereksinimleri kazanmasına yönelik eğitim programları oluşturmaktadır. Kurum, Milli Eğitim Bakanlığı eğitim müfredatı çerçevesinde oluşturduğu eğitim modeli ile 21. yüzyıl gereksinimlerini öğrencilere kazandırmaktadır. İnci Koleji, her öğrencinin bireysel farklılıklarını gözeterek onların her açıdan gelişimini desteklemektedir. Kurum, öğrencilerin eğitim alanındaki ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına faaliyet programlarını öğrenci odaklı çalışmalar sonucunda belirlemektedir. Özel İnci Koleji Ortaokulu'nda uzman sınıf öğretmenliği uygulanmaktadır. Öğrenciler kendi alanlarında donanımlı ve etkili akademik birikime sahip öğretmenler tarafından eğitim almaktadır. Öğrencilerin her açıdan gelişimini destekleyerek onların ilerleyen eğitim seviyelerinde donanımlı bireyler olarak aktif rol almasını desteklemektedir.
Özel İnci Koleji Ortaokulu, öğrencilerinin en az bir yabancı dili etkili ve aktif olarak kullanabilmesi adına faaliyetler bütünü oluşturmaktadır. Kurum, öğrencilere native öğretmenlerle dil eğitimi vermektedir. Öğrencilerin İngilizce olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme yetkinliklerine sahip bireyler olarak yetişmesi desteklenmektedir. Öğrencilerin ortaokul seviyesinde hedefler belirlemesi ve bu hedeflere gidecek yol haritası çizmesi kurumdaki rehber öğretmenler tarafından sağlanmaktadır. Rehber öğretmenler öğrencilerle birebir etkileşim içerisinde bulunarak onların ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlar doğrultusunda yönlendirmelerde bulunmaktadır.

Yorumlar (1)

  • AE

    İki çocuğumun okumakta olduğu İnci Koleji kesinlikle tavsiye edeceğim bir okul. Başta okul kurucusu Mehmet POSTALLI olmak üzere tüm öğretmenleri ve çalışanlarının özverisi ile butik bir okul anlayışı ile büyük başarıların nasıl elde edileceğinin en iyi örneği İnci Kolejidir. Başta ahlaki eğitim olmak üzere akademik eğitim arayanlara başka adres aramamaları tavsiye olunur.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İnci Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Nasuh Akar Mah. Ziyabey Cad. 1405. Sok. No:8, Çankaya / Ankara
0 312 963 0929
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum