fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Çankaya Ortaokulları

Çankaya bölgesinde bulunan tüm kolej ve devlet ortaokulları fiyatları, fotoğraf galerileri ve veli yorumları sayesinde hemen size en uygun okulu keşfedin! Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Çankaya özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
123 okul bulundu.
Özel Mev Koleji Ankara Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Koru Mah.
Özel Mev Koleji Ankara Ortaokulu

Ankara'daki en iyi kolej . tüm öğrencilerine atatürkçü düşünce sistemini aşılayan, yaratıcı ve özgüven sahibi mezunlar v...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Evrensel Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Çukurambar Mah.
Özel Evrensel Eğitim Kurumları Ortaokulu

Öğrencilerin bir bütün olarak gelişmeleri için ellerinden geleni yapıyor idari kadro ve okul öğretmenleri, akademik eğit...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:15
Özel Çankaya Bilişim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / İşçi Blokları Mah.
Özel Çankaya Bilişim Koleji Ortaokulu

6 yıl yurtdışında eğitimim için kaldım, türkiye'ye dönünce türkiyede doğan çocuğumu bilişim koleji 1. sınıfına yazdırdım...

Özel İnci Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Nasuh Akar Mah.
Özel İnci Koleji Ortaokulu

İki çocuğumun okumakta olduğu inci koleji kesinlikle tavsiye edeceğim bir okul. başta okul kurucusu mehmet postallı olma...

Özel Odtü Geliştirme Vakfı Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Üniversiteler Mah.
Özel Odtü Geliştirme Vakfı Ortaokulu

Yeşillikler içinde harika bir okul. öyle sade ve güzel bir yerleşkesi var ki çok hoşuma gidiyor. çocuğumuzun hem akademi...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:30
Özel Ankara Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah.
Özel Ankara Eğitim Kurumları Ortaokulu

Büyük kolejlerin karmaşası olmayan, çocukların tüm problemleriyle bireysel olarak ilgilenilip, çözüm bulunan, öğretmen-ö...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel Gürçağ Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Ümitköy Mah.
Özel Gürçağ Koleji Ortaokulu

Egitim ve ogretimi cok kaliteli samimi guvenilir bir okul. gerek mimari yapisi gerek sosyal aktiviteleri gerek ogretmen...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Balgat Tema Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Ehlibeyt Mah.
Özel Balgat Tema Koleji Ortaokulu

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine arastirmistim, cozum odaklı insanlarla birlikte olmak bizi cok mutlu ediyor. emeklerini...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Bilfen Koleji Çayyolu Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Koru Mah.
Özel Bilfen Koleji Çayyolu Ortaokulu

Bilime dair her şeyin çocukların eğitim hizmetlerine sunulduğu, uzun aramalardan sonra istediğimiz kaliteyi bulabildiğim...

Özel Beştepe Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Alacaatlı Mah.
Özel Beştepe Koleji Ortaokulu

Özel Beştepe Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çankaya Pınar Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Kızılırmak Mah.
Özel Çankaya Pınar Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Çankaya Pınar Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çankaya Simya Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Ehlibeyt Mah.
Özel Çankaya Simya Koleji Ortaokulu

Özel Çankaya Simya Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çayyolu Jale Tezer Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Ümitköy Mah.
Özel Çayyolu Jale Tezer Koleji Ortaokulu

Özel Çayyolu Jale Tezer Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İncek İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Ahlatlıbel Mah.
Özel İncek İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel İncek İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Tevfik Fikret Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Mustafa Kemal Mah.
Özel Ankara Tevfik Fikret Okulları Ortaokulu

Özel Ankara Tevfik Fikret Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Suje Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Konutkent Mah.
Özel Suje Okulları Ortaokulu

Özel Suje Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurambar Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / İşçi Blokları Mah.
Özel Çukurambar Açı Koleji Ortaokulu

Özel Çukurambar Açı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Vadi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Şehit Cengiz Karaca Mah.
Özel Ankara Vadi Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Vadi Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Öveçler Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Aşağı Dikmen Mah.
Özel Öveçler Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Öveçler Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:10
Özel Oran Maya Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Oran Mah.
Özel Oran Maya Okulları Ortaokulu

Özel Oran Maya Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Öveçler NS Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Aşağı Öveçler Mah.
Özel Öveçler NS Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Öveçler NS Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aşiyan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Mustafa Kemal Mah.
Özel Aşiyan Koleji Ortaokulu

Özel Aşiyan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:20
Özel Ümitköy Fikir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Mutlukent Mah.
Özel Ümitköy Fikir Koleji Ortaokulu

Özel Ümitköy Fikir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:00
Özel Aktif Güç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Hilal Mah.
Özel Aktif Güç Koleji Ortaokulu

Özel Aktif Güç Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çayyolu Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah.
Özel Çayyolu Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Çayyolu Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çankaya Ortaokulları

Çankaya ortaokulları Ankara'daki öğrencilerin gelişimlerini her açıdan destekleyerek başarılı bireyler olmalarını sağlamak adına özverili bir şekilde eğitim vermektedir. Aileler çocuklarının en iyi liselerde eğitim almalarını ve gelecekte hayallerindeki meslekleri yapabilmelerini istemektedir. Öğrencilerin akademik gelişimlerinin temelleri ise ortaokulda atılmaktadır. Sizler de Çankaya'daki ortaokullarını tek bir sayfa üzerinden inceleyerek aradığınız kriterlere uygun kurumları hemen keşfedebilirsiniz.


Çankaya ortaokulları her biri alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler ile uzun yıllardır bölgede çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitimde yaşanan değişimleri ve gelişmeleri yakından takip eden kurumlar en son teknolojileri eğitime entegre etmekte ve öğrencilerinin hizmetine sunmaktadır. Modern binaları, geniş bahçeleri ve teknolojik altyapısı ile fark yaratan Çankaya özel ortaokulları öğrencilerine parlak bir geleceğin kapılarını açabilmelerinde yardımcı olmaktadır. Bunun yanında ilçede bulunan devlet ortaokulları da Türkiye'nin önemli liselerine öğrenci yetiştirmektedir. Çocuğunuz için en iyi ortaokulları bulmak ve kurumlarla iletişime geçerek kayıt hakkında bilmek almak için hemen listelerimizi inceleyebilirsiniz.


Çankaya ortaokullarının; fotoğraf galerilerine, tanıtım yazılarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, iletişim bilgilerine, fiziksel olanaklarına, kulüp çeşitliliğine, yabancı dil imkanlarına hemen göz atabilirsiniz. Tüm bu bilgiler ışığında çocuğunuz için en doğru eğitim kurumunu kolayca bulabilirsiniz. Kolej bünyesinde hizmet vermekte olan ortaokullar, anaokulundan lise seviyesine kadar bütüncül bir yapı içerisinde eğitim verdiklerinden aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İngilizce ile birlikte ikinci bir yabancı dil eğitimi de sunan Çankaya kolejleri birer dünya vatandaşı yetiştirme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hemen profil sayfalarında yer alan formları doldurarak dilediğin okuldan geri dönüş alabilir; eğitime bakış açıları, vizyonları ve misyonları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


Çankaya ortaokulları hakkında yapılmış olan veli yorumları, kurumları yakından tanımanıza imkan verecek niteliklere sahiptir. Daha önce okulları tecrübe edinmiş, artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olan ebeveynler tarafından yapılmış olan yorumları profil sayfalarından inceleyebilirsiniz. Böylece Çankaya'daki ortaokulların hangi noktalarda fark yarattıklarına, hangi yönlerinin eksik olduğuna dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de okul arayışında olan ailelere yardımcı olmak isterseniz daha önce çocuğunuzu göndermiş olduğunuz ortaokullar hakkında yorumlar yapabilirsiniz.


Çankaya ortaokul fiyatları; eğitimin kalitesine, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara ve yabancı dil olanaklarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bunun yanında bölgede hizmet veren birçok özel okul ve kolej olduğundan eğitim ücretleri geniş bir aralıkta yer almaktadır. Sizlerde bütçenize uygun kurumları keşfederek çocuğunuzu özel ortaokula gönderebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum