fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Muradiye Eryaman Sevgi Ortaokulu

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Ortaokulu Hakkında

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Ortaokulu, öğrencilerinin farklı bakış açıları kazanmalarını ve yeteneklerini keşfetmelerini hedeflemektedir. Okul, bu hedefine ulaşmak adına çeşitli sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir. Gezi kulübü, halk oyunları, tiyatro, modern dans, sinema, el sanatları ve drama aktiviteleriyle öğrencilerin farklı yönleri açığa çıkarılmaktadır. Öğrenciler bu aktiviteler sırasında kendilerini tanıma ve ilgi alanlarını öğrenme fırsatı yakalamaktadır. Kurumda düzenlenen akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktiviteler sırasında öğrencilerin problem çözme ve farklı düşünme yetileri gelişmektedir. Özel Muradiye Eryaman Sevgi Ortaokulu'nda müzik aktivitelerine oldukça önem verilmektedir. Kurumun müzik kulübünde gitar ve orkestra faaliyetleri yürütülerek öğrencilerin ritim duygusu ve takım çalışmasına yatkınlık kazanmaları sağlanmaktadır. Okulda gerçekleştirilen robotik ve kodlama ve bilişim kulübü aktiviteleri ise öğrencilerin aldığı faydayı özellikle artırmaktadır. Bu aktivitelerle öğrencilerin teknolojik gelişmelere hakim ve teknolojiyi üretebilen bireyler olmaları hedeflenmektedir.
Kurum, öğrencilerinin liseye geçiş sınavlarındaki başarılarını artırmaya yönelik faaliyetler gerçekleştirmektedir. Alanında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilere yoğun ve kapsamlı destek vermektedir. Özel Muradiye Eryaman Sevgi Ortaokulu'nda gerçekleştirilen rehberlik çalışmaları da öğrencilerin sınav sürecinde etkili olmaktadır. Servis, öğrencilerin ilerlemelerini kayıt altına alarak eksik oldukları konuları belirleyerek öğretmenlerin öğrencilere bu konularda yardımcı olmasına imkan tanımaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Ortaokulu İletişim Bilgileri

Eryaman Mah. 349. Cad. No:2, Etimesgut/ankara
0 312 963 0852
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum