fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Karşıyaka Özel Ortaokulları

Karşıyaka, İzmir’in kalabalık ve geniş yüzölçümüne sahip ilçelerinden bir tanesidir. Bölgede bu kalabalığın sonucu olarak oldukça fazla eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarını tek tek incelemek ve fiziki olarak gezmek aileler için zaman kaybı anlamına gelmektedir. Bu zaman kaybının önüne geçmek adına Okul.com.tr bölgede bulunan okulları tek bir sayfa üzerinden listelemektedir. Karşıyaka özel ortaokulları listeleme sayfası ile Karşıyaka bölgesinden bulunan özel ortaokullarının detaylı görsellerine, ortalama fiyat bilgilerine, sahip oldukları fiziksel imkanlara, yabancı dil olanaklarına ve daha birçok bilgisine kolayca ulaşabilirsiniz. Sizin için en uygun ortaokullarla kolayca iletişime geçebilir, yüz yüze görüşme için randevu talep edebilirsiniz.


Ortaokul döneminde öğrenciler lise sınavına hazırlanmaya başlarlar ve akademik hayatlarında yoğun bir tempoya girerler. Bu yoğun tempoya ayak uydurmalarında okulun ve öğretmenlerinin payı çok önemlidir. Bu önemin farkında olan Karşıyaka özel ortaokulları öğrencilerinin psikolojik ve akademik gelişimlerine destek olacak şekilde eğitim öğretim programlarını çeşitlendirmektedir. Kurumlarda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimi öğrencilerin sınava hazırlık süreçlerinde onlara dest ek olmaktadır. Ayrıca hedeflerini belirlemeleri noktasında yol göstermekte ve daha sonra bu hedeflere ulaşmak için nasıl çalışmaları gerektiği konusunda plan oluşturmaktadır. Böylelikle öğrencilerin sınava hazırlanırken zorlandıkları noktalarda ellerinden tutan ve onlara destek olan bir birim bulunmaktadır. Karşıyaka özel ortaokulları içerisinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık eğitimi veren kurumlara Okul.com.tr üzerinden yapacağınız filtrelemelerle hızlıca ulaşabilirsiniz.


Karşıyaka özel ortaokulları öğrencilerin gelişimini çok yönlü ele alan okullardır. Öğrencilerin akademik gelişimleri kaliteli eğitim müfredatı ve alanında yetkin öğretmenlerle sürdürülürken sosyal ve fiziksel gelişimlerini sağlamak adına da kurumlarda çeşitli atılımlar yapılmaktadır. Çocukların spor yapabilmeleri ve fiziksel gelişimlerini desteklemeleri adına bahçede yapılan aktivitelerin yanında kurumlarda spor salonu da bulunmaktadır. Sosyal gelişimlerini sağlamak adına da kurumlarda öğrenci kulüpleri ve sosyal aktiviteler aktif olarak yer almaktadır. Ayrıca kurumlarda sıklıkla verilen birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitiminin yanında Fransızca, Almanca, İspanyolca gibi ikinci yabancı dil eğitimleri de verilmektedir. Karşıyaka özel ortaokullarının sahip olduğu sosyal aktivitelere, öğrenci kulüplerine, yabancı dil olanaklarına Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilir, spesifik olarak aradığınız özellikleri filtreleyebilirsiniz.


Karşıyaka’da bulunan özel ortaokullar genellikle kolej bünyesinde eğitim vermekte olan ortaokullardır. Karşıyaka kolejleri, alanında uzun yıllardır eğitim veren ve kalitesi kitleler tarafından bilinen ve onaylanmış okullardır. Bu sebeple aileler çocuklarını okula gönderirken kolejleri tercih edebilmektedir. Ayrıca ailelerin kolej tercih etmelerinin bir sebebi, kolejlerdeki bütünleşik yapıdır. Anaokulu kademesinden lise kademesine kadar tek bir kampüs içerisinde eğitim veriliyor olması öğrencilerin her kademeye geçişte yaşayabilecekleri uyum probleminin önüne geçmekte, bu da ailelerin tercih sebebi olabilmektedir. Karşıyaka özel ortaokullarının bünyesinde bulunduğu kolejlerin sayfasına Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bu kolej sayfası üzerinden Karşıyaka kolejlerinin sahip olduğu tüm kampüsleri ve kademeleri kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.


Karşıyaka özel ortaokul fiyatları okulların sağladığı imkanlara, fiziksel şartlarına, bünyelerinde bulunduğu kolejlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Karşıyaka'daki özel ortaokullarının fiyatları aylık olarak ortalama 4000 TL ile 5000 TL arasındadır. Okulların fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Ayrıca Okul.com.tr’ye üye olarak, onaylanmış profilleriyle sitemizde bulunan anlaşmalı kurumlarımızın Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımladığı indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kurumların düzenlediği bursluluk sınavlarına Okul.com.tr üzerinden ulaşıp hızlıca başvuru gerçekleştirebilir, öğrencinizin sınavda göstereceği başarı oranında kazanacağı burs ile avanajlı fiyatlarla kayıt fırsatı kazanabilirsiniz.


Okulları tek tek inceleyecek zamanınız yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız aradığınız kriterler doğrultusunda sizler için en uygun kurumları listelemektedir.


9 okul bulundu.
Özel Piri Reis Okulları Ortaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Dedebaşı Mah.
Özel Piri Reis Okulları Ortaokulu

Özel Piri Reis Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavişehir Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Şemikler Mah.
Özel Mavişehir Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Mavişehir Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:45 - 18:00
Özel Mavişehir 1 Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Yalı Mah.
Özel Mavişehir 1 Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Mavişehir 1 Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karşıyaka Ayyıldız Çarşı Ortaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Cumhuriyet Mah.
Özel Karşıyaka Ayyıldız Çarşı Ortaokulu

Özel Karşıyaka Ayyıldız Çarşı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK İzmir Ortaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Mavişehir Mah.
Özel İSTEK İzmir Ortaokulu

Özel İSTEK İzmir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Şemikler Mah.
Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji Ortaokulu

Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Ortaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Mavişehir Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karşıyaka TAKEV Okulları Ortaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Bostanlı Mah.
Özel Karşıyaka TAKEV Okulları Ortaokulu

Özel Karşıyaka TAKEV Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eraslan Ortaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Mavişehir Mah.
Özel Eraslan Ortaokulu

Özel Eraslan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:15 - 16:30

İzmir Karşıyaka Özel Ortaokulları

Karşıya'daki özel ortaokullarının fiziki imkanlarına, dil olanaklarına, eğitim yaklaşımlarına ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşın!

Karşıyaka Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum