fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Güzelbahçe Özel Ortaokulları

Güzelbahçe özel ortaokulları bölgenin nüfusu ve eğitime olan talebiyle doğru orantılı olarak sayıca fazladır. Özel okulların sayısının fazla olması bütün okulların teker teker gezilmesini oldukça zorlaştırmaktadır. Ayrıca bu süreç okul arayışında olan veliler için büyük bir zaman kaybı olmaktadır. Bu süreci kolaylaştırmak ve zaman kaybını ortadan kaldırmak için Okul.com.tr Güzelbahçe’deki özel ortaokullarını tek bir sayfa üzerinde listelemektedir. Böylece okul arayışında olan veliler okulların bilgilerinin yer aldığı profilleri inceleyerek zaman kazanmaktadır. Kurumların Okul.com.tr üzerindeki profillerinde detaylı görselleri, ortalama fiyat bilgileri ve verilen yabancı dil eğitimleri gibi özellikleri bulunmaktadır. Filtreleme özelliği sayesinde talep ettiğiniz özelliklere sahip okulları hızlıca görüntüleyebilirsiniz.


Ortaokul dönemi öğrencilerin akademik hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Bu dönemde liseye geçiş sınavlarına hazırlanan öğrenciler desteğe ihtiyaç duyabilmektedir. Güzelbahçe özel ortaokulları bu dönemde öğrencilerine oldukça destek olmaktadır. Kurumlar öğrencilerinin en iyi Güzelbahçe liselerini kazanması adına yoğun ve kapsamlı eğitim programları sunmaktadır. Bu süreçte öğrencilerin farklı bir kurumdan destek almasına gerek kalmaması için eğitimci kadroları özenle seçilmektedir. Ayrıca özel Güzelbahçe ortaokullarında yapılan etüt ve ek ders çalışmaları da bu ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır. Okul.com.tr üzerindeki profillere gelen yorumları okuyarak kurumların bu anlamda yaptığı çalışmaları inceleyebilirsiniz. Bu yorumlar okulu deneyimlemiş veli, mezun veya öğrenciler tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple yorumlar okul hakkında oldukça detaylı bilgi barındırmaktadır. Siz de Okul.com.tr’ye üye olarak eğitimini tecrübe ettiğiniz okullara yorum yapabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar okul arayışında olan velilere yardımcı olacaktır.


Güzelbahçe özel ortaokulları öğrencilerini sınava hazırlarken sosyal gelişimlerini de desteklemektedir. Okullarda yapılan aktiviteler ve öğrenci kulüpleri bu konuda faydalı olmaktadır. Öğrenciler sportif ve sanatsal birçok aktiviteye katılarak entelektüel birikim kazanmakta ve fiziksel gelişimlerini maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Ek olarak okullarda bu dönemin en etkili şekilde geçirilmesi adına yoğun yabancı dil eğitimi verilmektedir. Kurumlar bu yolla öğrencilerin liseye geçtiklerinde en az bir yabancı dil konuşmalarını amaçlamaktadır. Verilen yabancı dil eğitimleri genelde İngilizce olurken, bazı okullarda ikinci yabancı dil olarak Fransızca, Almanca ve İspanyolca eğitimleri verilebilmektedir. Güzelbahçe özel ortaokulları arasında istediğiniz aktivitelere ve yabancı dil eğitimine sahip olan okulları Okul.com.tr’nin filtreleme hizmeti sayesinde kolayca görüntüleyebilirsiniz.


Güzelbahçe özel ortaokulları genelde kolej bünyesinde eğitim vermektedir. Kolejler bölgede uzun yıllardır eğitim vermesi ve başarısını birçok kez kanıtlamış olması sebebiyle veliler tarafından bilinmektedir. Ayrıca kolejler yine bu sebeplerle de birçok veli tarafından tercih edilmektedir. Öğrenciler kolej bünyesinde anaokulundan liseye kadar tüm kademelerde okuyabilmektedir. Kolejler bu bütünleşmiş yapısı sebebiyle de tercih edilmektedir. Öğrenciler bu yapı sayesinde alıştıkları eğitim ortamında üniversiteye kadar devam edebilmektedir. Böylece herhangi bir uyum sorununun yaşanması önlenebilmektedir. Ayrıca öğrencileri aynı okulda devam eden veliler de okulla daha güçlü iletişim kurabilmektedir. Böylece okul ve aile arasında güvene dayalı sağlam iletişim kurulmaktadır. Okul.com.tr üzerinde bulunan kolejler hakkında bilgi almak için kolejlerin hakkında yazılarını okuyabilir, profillerine gelen yorumları okuyarak daha önce kurumu deneyimlemiş kişilerin görüşlerini öğrenebilirsiniz.


Okulların profillerindeki detaylı bilgileri teker teker inceleme fırsatı bulamıyorsanız ücretsiz eğitim danışmanlarımıza başvurabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin belirlediğiniz kriterlere uygun 5 adet okulu sizin için listelemekte ve okullarla direkt iletişime geçmenizi sağlamaktadır.


13 okul bulundu.
Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu

Sanatın ve bilimin her alanında başarılı olduğu gibi teog sınavlarında da yüksek bir ortalama yakalayarak okul olarak ne...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
YÖM Özel BirYer Okulları Ortaokulu Güzelbahçe Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
YÖM Özel BirYer Okulları Ortaokulu Güzelbahçe

İlk olarak fiziki koşulları çocukların fiziksel, psikolojik ve sosyal gelişimine imkan sağlayacak şekilde, şehrin her tü...

Özel İzmir Oğuzhan Özkaya Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yalı Mah.
Özel İzmir Oğuzhan Özkaya Ortaokulu

Özel oğuzhan özyaka okulları çağdaş eğitim anlayışını benimsemiş bir kurum. öğrencilerin bu eğitim sayesinde kazandıklar...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Ortaokulu

Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Düşünür Güzelbahçe Koleji Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Düşünür Güzelbahçe Koleji Ortaokulu

Özel Düşünür Güzelbahçe Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Güzelbahçe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Özel Güzelbahçe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Güzelbahçe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mev Koleji Güzelbahçe Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Mev Koleji Güzelbahçe Ortaokulu

Özel Mev Koleji Güzelbahçe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Güzelbahçe Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Bilfen Güzelbahçe Ortaokulu

Özel Bilfen Güzelbahçe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Koleji Güzelbahçe Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Özel Mektebim Koleji Güzelbahçe Ortaokulu

Özel Mektebim Koleji Güzelbahçe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:10
Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları Ortaokulu

Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgince Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Özel Bilgince Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Bilgince Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yaka Mah.
Özel İzmir Bilim Koleji Ortaokulu

Özel İzmir Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güzelbahçe Özel Ortaokulları

Güzelbahçe özel ortaokulları hakkında merak edilen tüm bilgilerin tamamına kolaylıkla ulaşın!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum