fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Analiz Fen Eğitim Akademisi Ortaokulu

Özel Analiz Fen Eğitim Akademisi Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Analiz Fen Eğitim Akademisi Ortaokulu Hakkında

Özel Analiz Fen Eğitim Akademisi Ortaokulu, güvenli, dinamik, motive edici ve çok dilli bir ortamda eğitim vermektedir. Kurumda bulunan kapalı spor salonu ve futbol sahası sayesinde öğrenciler sportif faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Eğitimciler, okulun fen ve bilgisayar laboratuvarları sayesinde işlenen konuları uygulamalı hale getirebilmektedir. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar sayesinde dersler interaktif olarak işlenmekte ve öğrencilerin aldıkları fayda artmaktadır. Kurumun yemekhanesinde öğrencilerin sağlıklı ve hijyenik öğünlere ulaşması sağlanmaktadır. Okulda bunların yanı sıra öğrencilerin okula güvenli ve rahat şekilde ulaşması için servis hizmeti bulunmaktadır.
Özel Analiz Fen Eğitim Akademisi Ortaokulu, öğrencilerinin liseye geçiş sınavlarındaki başarılarını en üst seviyeye taşımayı amaçlamaktadır. Kurumun branşında uzman eğitimci kadrosu ve kapsamlı eğitim programı sayesinde öğrenciler sınava eksiksiz olarak hazırlanmaktadır. Kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi öğrencilerle düzenli olarak görüşmeler gerçekleştirmektedir. Bu sayede sınav hazırlığında olan öğrenciler stresle başa çıkma ve zaman yönetimi konularında bilgilendirilmektedir. Öğrenciler bu servisle görüşerek hedef belirleme ve çalışma planı hazırlama konularında destek alabilmektedir.
Özel Analiz Fen Eğitim Akademisi Ortaokulu, yabancı dil eğitiminin kalitesiyle de ön plana çıkmaktadır. Kurumda öğrencilere yönelik yoğun olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okulun yabancı dil kulübünde de öğrencilerin aldığı dil eğitimini çeşitlendirecek çalışmalar yürütülmektedir. Böylece öğrencilerin İngilizceyi uygulamalı olarak öğrenmesi ve aktif olarak konuşması amaçlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Analiz Fen Eğitim Akademisi Ortaokulu İletişim Bilgileri

Dokuz Eylül Mah. Akçay Cad. Kervan Mobilya Blok No: 271 Gaziemir / İzmir
0 232 335 1759
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum