fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Delta Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Delta Eğitim Kurumları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Delta Eğitim Kurumları Ortaokulu Hakkında

Özel Üçyol Delta Eğitim Kurumları Ortaokulu, İzmir Karabağlar bölgesinde eğitim vermekte olan bir kurumdur. Bağlı olduğu Delta Eğitim Kurumları'nın eğitim sistemini uygulayan bir özel ortaokuldur. Bu eğitim anlayışı çerçevesinde öğrencilerin bireysel farklılıkları ele alınmaktadır. Öğrencilerin karakter gelişimleri amaçlanarak Değerler Eğitimi Projeleri uygulanmaktadır. Tüm sınıflar akıllı tahta ile donatılmış, aktif ders sunumları amaçlanmıştır. Bireysel ve grup etütleri ile akademik gelişmeler desteklenmektedir.
Özel Üçyol Delta Eğitim Kurumları Ortaokulu veli-okul ilişkisine önem göstermektedir. Bu bağlamda periyodik aralıklarla veli toplantıları yapılarak öğrenci gelişimleri detaylıca raporlanmaktadır. Rehberlik servisinin düzenlediği birçok etkinlikte velilere öğrencilerin öğrenimlerinde nasıl daha verimli olacakları gibi konularda bilgilendirme ve sunumlar yapılmaktadır.
Özel Üçyol Delta Eğitim Kurumları Ortaokulu'nda Yaşam Becerileri Merkezi bulunmaktadır. Yaşam Becerileri Merkezi'nde öğrencilerin
Zihinsel gelişimi,
Psikolojik gelişimi,
Fiziksel gelişimi,
Sosyal gelişimi desteklenmektedir. Yapılan atölye çalışmalarında ise öğrencilere kendini tanıyabilme, bireysel hedeflerini belirleyebilme, yeteneklerini geliştirebilme, çevre koruma bilinci, kendine ve çevresine güven duyguları aşılanmaktadır.

Yorumlar (1)

  • Sk

    Biz bu sene izmire geldik. Sadece 8. Sinfta oglum delta kolejinde okuma şansı buldu. Okul idaresi ve ogretmenleri oldukca ozverili calisarak ellerinden geleni yaptiklarina inaniyorum. Tum idareci ve ogretmenlerimize ayri ayri tesekkur ediyorum.. oldukca basarili bir sekilde lgs sinavini atlattik.oglum %0,32 lik dilime girerek hedefledigi okulu kazandi. Emegi gecen herkese tesekkur ediyoruz. Okulumuzun basarilarinin artarak devam etmesini diliyorum..

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Delta Eğitim Kurumları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah. 9114/1 Sok. No:13, Üçyol - Karabağlar/izmir
0 232 335 1863
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum