fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30

Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu, öğrencilerini oldukça kapsamlı bir eğitim ortamıyla karşılamaktadır. Kurum, 8500 metrekare kapalı alana sahip kampüs içerisinde hizmet vermektedir. Okulda 3D tasarım, robotik ve kodlama, müzik, ekoloji, satranç ve drama sınıfları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra fizik, kimya, biyoloji laboratuvarları, 3D cep sineması, kurgu odası, kapalı yüzme havuzu, buz pisti ve kapalı spor salonu alanları yer almaktadır. Kurumun yemekhanesi ise öğrencilerin sağlıklı ve düzenli beslenmesine olanak tanımaktadır. Böylece ebeveynlerin, öğrencilerin beslenmesiyle ilgili endişeleri giderilmektedir.
Okul, öğrencilerinin liseye geçiş sınav başarılarını artırmaya odaklanmakta ve bu doğrultuda çalışmalar yürütmektedir. Alanında yetkin akademik kadrosu, öğrencilere yönelik yoğun ve kapsamlı bir eğitim programı uygulamaktadır. Okulda gerçekleştirilen rehberlik çalışmalarıyla öğrencilerin akademik takibi gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin sınav sürecinde ihtiyaç duydukları konularda kolayca destek alması sağlanmaktadır. Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu'nun psikolojik danışmanı da bu süreçte öğrencilerle yakından ilgilenmektedir. Sınav stresinden dolayı yaşanabilecek problemler bu yolla önlenmektedir.
Kurum, öğrencilerin çok yönlü karakterlere sahip olmasını amaçlamaktadır. Bu doğrultuda kurumda sosyal, sportif ve sanatsal faaliyetler yürütülmektedir. Akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Öğrenciler bu aktiviteler sırasında farklı düşünme ve problem çözme yeteneklerini geliştirme fırsatı yakalamaktadır. Robotik ve kodlama aktiviteleriyle öğrencilerin çağın teknolojilerini üreten ve yöneten bireyler olmaları amaçlanmaktadır. Kurumda ayrıca basketbol, futbol, beden eğitimi, jimnastik, voleybol, jimnastik ve buz pateni faaliyetleri de yürütülmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmekte ve sınav stresinden uzaklaşmaları sağlanmaktadır. Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu'nda sportif faaliyetler kadar sanatsal aktiviteler düzenlenmesine de özen gösterilmektedir. Drama, görsel sanatlar, sinema, el sanatları ve müzik kulübü faaliyetleriyle öğrencilerin entelektüel birikimleri artırılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Mustafa Kemal Atatürk Mah. 4566/1. Sok. No:3, Torbalı/izmir
0 232 335 1892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum