fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ati Anaokulu

Özel Ati Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 07:30/12:30

Özel Ati Anaokulu Hakkında

Ankara Keçiören'de okul öncesi eğitim veren Özel Ati Anaokulu, büyük ve geniş sınıflarda eğitim gören öğrencilerin rahatça eğitim görebilmesi için ovalleştirilmiş masa ve sandalyeler kullanılmaktadır. Aşağı Eğlence mahallesinde bulunan kurum 3-6 yaş aralığındaki çocuklara okul öncesi eğitim hizmeti verilmektedir. Her yaş grubu kendi sınıfında eğitim görmektedir. Bünyesinde revir bulunan anaokulu, öğrencilerin sağlığını ön planda tutmaktadır. İlk yardım takımının yer aldığı anaokulunda temizliğe büyük önem verilmektedir. Ankara Keçiören’de okul öncesi eğitimi veren anaokulunda sanat etkinlikleri İngilizce etkinlikleri, kitap çalışmaları, bilişsel etkinlikler, boya çalışmaları, yaratıcı oyunlar, proje çalışmaları, grup çalışmaları, müze ziyaretleri, doğa yürüyüşleri, müzik etkinlikleri, Türkçe dil etkinlikleri gibi etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Özel Ati Anaokulu'nda evcilik köşesi, deneyimli oyuncaklar köşesi, fen ve oyuncaklar köşesi ile doğa köşesi de yer almaktadır. Geniş bahçesi bulunan anaokulu öğrencilerine bahçede etkinlik ve faaliyetler düzenlemektedir. Bütünleştirilmiş eğitim yaklaşımlarıyla öğrencilere okul öncesi eğitim hizmeti sağlamaktadır.

Yorumlar

  • Veli

    oğluma göstermiş olduğunuz ilginiz şefkatiniz ve bunun yanında yüksek standartlarda kaliteli eğitimle oğluşuma kattıklarınız sizi gözümüzde ve gönlümüzde çok ayrı yerlere getirdi. Mustafa Kemal’den emanet aldığınız ilericiliği ve çağdaşlığı şimdi çocuklarımıza emanet etmek için var gücünüzle çabalıyorsunuz. Hepinizin ellerinden öpüyorum.

  • Veli

    Çocuklarımıza aşıladığınız çağdaş,mutlu ve Atatürkü seven vatanına ve insanlığa bağlı eğitim öğretim damarını gelecek tüm nesillere aktarmanız dileğiyle. Gelecek sizin ellerinizde

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ati Anaokulu İletişim Bilgileri

Sarıyer Sk. No:10 Aşağıeğlence - Etlik / Ankara
0 312 963 1815
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum