fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Anaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Anaokulu Hakkında

Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Anaokulu insanlığa değer katan, özgüvenli bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum Ankara'nın Etimesgut ilçesinde 4 ve 5 yaşlarındaki öğrencilere eğitim vermektedir. Okul büyük bir kampüs içerisinde bulunduğundan çeşitli fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Sportif faaliyetler yapılmasına imkan tanıyan kapalı spor salonu, futbol sahası ve spor alanı vardır. Ek olarak eğitmenler öğrencilerin teknolojik bir ortamda eğitim almasını amaçlamaktadır. Okulda bu amaca uygun olarak bilgisayar laboratuvarları ve sınıflarda akıllı tahta bulunmaktadır. Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Anaokulu'nda bulunan yaratıcı atölyeler de öğrencilere yönelik aktiviteler düzenlenmesini sağlamaktadır. Bunlardan biri olan mutfak atölyesinde öğrenciler yaratıcılıklarını ortaya koymaktadır. Sanat atölyesinde ise küçük yaştaki öğrenciler iç dünyalarını farklı yollarla yansıtabilmektedir.
Okulda öğrencilerin güvenli ve konforlu şekilde ulaşım sağlaması için servis hizmeti bulunmaktadır. Öğrenciler bu yolla okula rahat ve zamanında ulaşabilmektedir. Kurumda bulunan organik beslenme de oldukça ilgi çekmektedir. Eğitimciler, öğrencilerin gelişimleri için önemli olan bu dönemde organik gıdalarla beslenmelerine özellikle dikkat çekmektedir. Bu hizmetlere ek olarak kurumda yaz okulu uygulaması bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler tatil döneminde eğitim sürecinden uzak kalmamakta ve eğlenerek öğrenmektedir.
Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Anaokulu bünyesindeki öğrencileri dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda küçük yaştaki öğrencilere yoğun bir dil eğitimi programı uygulanmaktadır. Kurumun yabancı dil kulübü yaptığı aktivitelerle dil eğitimini çok yönlü hale getirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Koleji Dr. Burhan Kara Anaokulu İletişim Bilgileri

Göksu Mah. Sivas Kongresi Cad. No: 9 Etimesgut/ankara
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum