fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Başarıda Kararlı Minikler Anaokulu

Özel Başarıda Kararlı Minikler Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:45
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 10:00/16:00

Özel Başarıda Kararlı Minikler Anaokulu Hakkında

Özel Başarıda Kararlı Minikler Anaokulu öğrencilerini donanımlı bireyler haline getirmeyi amaçlayan bir okul öncesi kurumdur. Kurum saat 07.30 itibariyle eğitime başlamakta ve 19.00'a kadar faaliyet göstermektedir. Okulda öğrencilerin rahat ve güvenli ulaşım sağlaması için servis hizmeti bulunmaktadır. Eğitimciler sınıflardaki öğrenci mevcudunu belirli seviyede tutmaktadır. Bu yolla öğrencilerin her birini daha iyi tanımakta ve öğrenme süreçlerini profesyonel şekilde yönetmektedir.
Okul öğrencilerinin karşısına eğitimi çok yönlü hale getirmek amacıyla çeşitli fiziksel imkanlarla çıkmaktadır. Kurumda bulunan mutfak ve sanat atölyesi öğrencilerin yaratıcılıklarını ortaya çıkaran aktivitelere ev sahipliği etmektedir. Özel Başarıda Kararlı Minikler Anaokulu'nun yemekhanesi de öğrencilerin sağlıklı ve düzenli yemek yemesine imkan tanımaktadır. Ek olarak okulun geniş bir bahçesi, oyun ve spor alanları bulunmaktadır. Bu alanlarda yapılan aktivitelerin sonrasında yorgun düşen öğrencilerin uyuyabildiği bir uyku odası bulunmaktadır. Böylece küçük yaştaki öğrenciler gelişimlerinde büyük katkısı olan öğlen uykusundan mahrum kalmamaktadır. Kurumda ayrıca öğrencilerin yaşayabilecekleri herhangi bir problemde müdahale edebilecek bir revir bulunmaktadır.
Özel Başarıda Kararlı Minikler Anaokulu düzenlediği aktivitelerle öğrencilerini çok yönlü bireyler olarak yetiştirmektedir. Gezi kulübü bünyesinde gerçekleştirilen faydalı geziler öğrencilerin bakış açılarını geliştirmektedir. Müzik kulübünde ise öğrenciler ritim duygusu kazanmakta ve müzikle iç içe büyümektedir. Müzik aktiviteleri ve öğretmenleri sayesinde öğrenciler kendi yeteneklerini de keşfedebilmektedir. Kurumda çocukların oldukça ilgisini çeken binicilik ve bale aktiveteleri gerçekleştirilmektedir.
Özel Başarıda Kararlı Minikler Anaokulu öğrencilerini donanımlı bireyler haline getirirken dil eğitimine de büyük önem vermektedir. Kurumun eğitmenleri küçük yaştaki öğrencilere yönelik sıkı bir İngilizce dil eğitim programı uygulamaktadır. Öğrenciler okulun yabancı dil kulübündeki aktivitelerde de öğrendikleri bilgileri uygulamalı olarak kullanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Başarıda Kararlı Minikler Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mah. 800 Cad. K1 Adası Blok No: 8/32 Etimesgut/ankara
0 312 963 1339
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum