fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beril Su Anaokulu

Özel Beril Su Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/12:30
Öğlenci: 12:30/17:30

Özel Beril Su Anaokulu Hakkında

Özel Beril Su Anaokulu Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunan bir okul öncesi eğitim kurumudur. Okul öğrencilerinin dini ve ahlaki eğitimine oldukça önem vermektedir. Bu bağlamda öğrencilere kapsamlı şekilde din eğitimi vermektedir. Kurum uzman eğitim kadrosu ile öğrencilerini saygılı ve bilinçli bireyler olarak yetiştirmektedir.
Okulda yarım gün ve tam gün eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Okul sabah 08.00 ve 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kurumun geniş bir bahçesi ve oyun alanı bulunmaktadır. Bu alanlarda arkadaşları ile eğlenceli vakit geçiren öğrenciler uyku odasında dinlenebilmektedir. Özel Beril Su Anaokulu uyku odası ile öğrencilerinin gelişimleri için önemli olan öğlen uykusundan mahrum kalmasını engellemektedir. Okulda öğrencilerin eğitim sürecinin bölünmesini engellemeyi amaçlayan yaz okulu uygulaması da bulunmaktadır. Öğrenciler bu uygulama sayesinde yaz tatillerini eğlenceli bir ortamda öğrenerek geçirmektedir.
Kurumda öğrencilere yönelik birçok faydalı aktivite düzenlenmektedir. Öğrenciler robotik ve kodlama aktiviteleri sayesinde erken yaşta kodlama ile tanışmaktadır. Ayrıca akıl ve zeka oyunları sayesinde öğrenciler dinç zihinlere sahip olmaktadır. Aktif zihinlere sahip olan öğrencilerin öğrenme sürecinin hızlanması amaçlanmaktadır.
Özel Beril Su Anaokulu'nda küçük yaştaki öğrencilerin yabancı dil eğitimine de büyük önem verilmektedir. Öğrenciler bu sayede ilkokul dönemine daha donanımlı halde girmektedir. Ayrıca okulda yapılan İngilizce drama aktiviteleri öğrencilerin öğrendikleri yabancı dili aktif olarak kullanmalarını sağlamaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beril Su Anaokulu İletişim Bilgileri

Pınarbaşı Mah, 130. Sok. 3/12, Sincan/ankara
0 312 963 0751
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum