fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Da Vinci Çocuk Kampüsü Anaokulu

Özel Da Vinci Çocuk Kampüsü Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Da Vinci Çocuk Kampüsü Anaokulu Hakkında

Özel Da Vinci Çocuk Kampüsü Anaokulu, Ankara'nın Mamak ilçesinde bulunmaktadır. Sevginin ön planda olduğu, korkudan uzak bir atmosfere sahiptir. Kucaklaşmalar ve sarılmalarla sıcak bir yuva ortamı bulunmaktadır. Çocuklar sevildiğini hissetmektedir. Aile ortamı ve ev ortamı gibi sosyal kabul gördüğü bir ortamdır. Alanında uzman, pedagoji eğitimi almış öğretmenler, çocuklara rol model olmakta ve çocukların taklit ederek büyümesinin bilincinde olarak hareket etmektedir. 2 - 6 yaş arasındaki çocukları bünyesine kabul eden bu kurumda öğrencilere rahat ve konforlu bir fiziksel alan sunulmaktadır. Okul bünyesinde çok büyük bir bahçe ve oyun alanı bulunmaktadır. Öğrenciler oyun saatlerinde özgürce bahçenin keyfini çıkarmaktadır. Çocuklara eğitim verirken merak ve istek uyandıran ders anlatımı yapılmaktadır. Buradaki asıl amaç, çocukların, merak eden, sorgulayan ve araştıran bireyler olarak geleceğe taşınmasıdır.
Özel Da Vinci Çocuk Kampüsü Anaokulu, öğrencilerinin sosyal, kültürel ve fiziksel olarak gelişmesini oldukça önemsemektedir. Kültürel olarak gelişim için okul sınırları dahilinde müze bulunmaktadır. Aynı zamanda çocukların sağlığı her şeyden önce önemsenmekte olup, herhangi beklenmedik durumlar için revir bulunmaktadır. Çocukların fiziksel gelişimini en sağlıklı şekilde tamamlaması içinse beslenme ve uyku konusunda birçok konuya titizlikle yaklaşılmaktadır. Yemekhane hizmeti veren bu kurum, çocukların sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı kazanmasını amaçlamaktadır. Yemekhane menülerinde organik besinlerin kullanılmasına özellikle dikkat edilmekte ve çocuklara eğlenceli tabaklar sunulmaktadır. Bu kurum, uyku düzeninin gelişme çağındaki çocuklar için önemini vurgulamaktadır. Son derece hijyenik uyku odalarında ve kişiye özel sevimli yataklarda çocukların öğlen uykusunu en iyi şekilde almasını sağlamaktadır. Özel Da Vinci Çocuk Kampüsü Anaokulu öğrencilerini çevreye ve doğaya saygılı, ağacı seven, toprakla uğraşmaktan keyif alan bireyler olarak yetiştirmektedir. Bu bağlamda bünyesinde sera bulunduran bu kurum, öğrencilerle toprakla ve doğa anayla etkinlikler düzenlemektedir. Seradan öğrencilerin kendi elleriyle yetiştirdikleri organik besinler, çocuklara sunulmaktadır.
Özel Da Vinci Çocuk Kampüsü Anaokulu, tüm sene eğitim vermektedir. Yaz okulu dahil olarak eğitim veren bu kurum, çocukların sevgiyle yetişerek mutlu bireyler olduğu, ilköğretime hazırlık sürecinin en başarılı şekilde tamamlandığı nadide okul öncesi kurumlardan biridir. Bu kurum, sadece bulunduğu bölgeden değil, çevre ilçelerden de talep almakta olup, çocukların güvenle ulaşımını sağlamak amacıyla servis hizmeti vermektedir. Servis hizmetiyle öğrenciler, kapılarının önünden alınarak, kapılarının önüne kadar geri bırakılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Da Vinci Çocuk Kampüsü Anaokulu İletişim Bilgileri

Çağlayan Mahallesi, 297. Sokak, Mamak / Ankara
0 312 963 0863
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum