fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Dünya Çocuk Üniversitesi Anaokulu

Özel Dünya Çocuk Üniversitesi Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Dünya Çocuk Üniversitesi Anaokulu Hakkında

Özel Dünya Çocuk Üniversitesi Anaokulu, çocukların, hayatı yaparak-yaşayarak, yani; görerek, dokunarak, uygulayarak, hissederek, kabiliyet ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayarak, ufuklarını ve zihinlerini açmalarına yarımcı olacak şekilde uzman öğretmenler ve pedagog gözetiminde geleceği hazırlanmasını sağlamaktır. 4000 m2 kapalı alanı, 2000 m2 bahçesi olan anaokulu, çocukların keyif alarak öğrenmesine olanak sağlamaktadır. Okulda çeşitli branş dersleri uygulanmaktadır. Her branş dersi için alanında uzman öğretmenler eğitim vermektedir. Fiziki olarak bir çok alan sunan anaokulunda, Spor Salonu, Yüzme Havuzu, Tiyatro Salonu, Yaşam Uygulama Alanı, Hayvanat Bahçesi, Tarım Seraları, 100 çeşit bitki ve ağaç türü, Oyun Parkurları ve Hobi Bahçeleri bulunmaktadır. Ayrıca Mutfak Atölyesi, Antropoloji Atölyesi, İnsan ve Kültür Atölyesi, Z- Kütüphane, Dil Atölyesi, Matematik Atölyesi, Kavramlar Atölyesi, Müzik ve Drama Atölyesi, Sanat –Tasarım –Mozaik Atölyesi, Küçük Marangozlar – Robotik Atölyesi ve Bilim – Tasarım –Botanik Atölyesi bulunmaktadır. Okulda en az iki dilde yabancı dil eğitimi verilmektedir. Okulda Montessori, Waldorf, Reggio Emilia eğitim modelleri kullanılmaktadır. Özel Dünya Çocuk Üniversitesi Anaokulu'nda çocukların, daha bağımsız ve liderlik becerileri ile öne çıkması, yaratıcılığını destekleyerek çok yönlü gelişimi, sorunları ve anlaşmazlıkları çözme becerisini edinmesi, sorumluluk duygusu kazanması, iyi bir vatandaş olması amaçlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

Yorumlar (1)

  • ot

    Okulu ziyarete gittiğimiz andan itibaren hem sizi hem de çocuklarımızı içine alan farklı bir dünya:) Hem gelenek ve göreneklerimiz hem de evrensel eğitim anlayışı , çocuklarımıza açılan sıcacık, sevgi dolu, enerji dolu, samimi bir ortam

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Dünya Çocuk Üniversitesi Anaokulu İletişim Bilgileri

Ahi Mesut Bulvarı, No:96, Etimesgut / Ankara
0 312 963 0684
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum