fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Etimesgut Modern Ortadoğu Koleji Anaokulu

Özel Etimesgut Modern Ortadoğu Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Etimesgut Modern Ortadoğu Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Etimesgut Modern Ortadoğu Koleji Anaokulu 4 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere hizmet vermektedir. Kurum küçük yaştaki öğrencileri erdemli, katılımcı ve aydın bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir. Okul eğitimci kadrosunu bu hedef doğrultusunda branşında uzman, iletişim ve empati yeteneği güçlü kişilerden seçmektedir. Böylece öğrencilerin öğretmenlerle rahat iletişim kurması ve kendilerini ifade etmesi sağlanmaktadır. Okulun psikolojik danışmanlık servisi de bu konuda ebeveynlere ve küçük yaştaki öğrencilere yardımcı olmaktadır. Öğrencilerle düzenli olarak görüşen bu servis okul öncesi dönemde alınan faydayı en üst seviyeye çıkarmaktadır.
Özel Etimesgut Modern Ortadoğu Koleji Anaokulu küçük yaştaki öğrencilere yönelik birçok aktivite düzenlemektedir. Okulda akıl ve zeka oyunları ve satranç gibi aktivitelerin yanı sıra robotik ve kodlama aktiviteleri ve bilişim kulübü bulunmaktadır. Böylece öğrencilerin hem zihinsel gelişimleri desteklenmekte hem de çağın teknolojilerine hakim olmaları sağlanmaktadır. Okul öğrencilerinin fiziksel gelişimlerini de oldukça önemsemektedir. Bu doğrultuda okulda beden eğitimi, futbol, basketbol, masa tenisi ve voleybol aktiviteleri yapılmaktadır. Bu sayede küçük yaştaki öğrenciler fiziksel olarak aktif tutulmakta ve fiziksel gelişimleri maksimuma çıkarılmaktadır.
Özel Etimesgut Modern Ortadoğu Koleji Anaokulu kaliteli yabancı dil eğitimiyle de dikkat çekmektedir. Okulda branşında uzman eğitimciler tarafından yoğun İngilizce ve Rusça dil eğitimi verilmektedir. Kurumda bu eğitimi çeşitlendirmeyi amaçlayan bir de yabancı dil kulübü bulunmaktadır. Bu kulübün aktiviteleriyle küçük yaştaki öğrencilerin yaparak ve yaşayarak öğrenmesi sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Etimesgut Modern Ortadoğu Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Göksu Mah. Erzurum Kongresi Caddesi, 86. Sokak, No:4 A & B, Etimesgut/ankara
0 312 963 1814
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum