fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ezgi Anaokulu

Özel Ezgi Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30

Özel Ezgi Anaokulu Hakkında

Özel Ezgi Anaokulu, eğitim modelinde çocukların araştırma, deneme, hata yapma ve hatalarını kendi kendilerine düzeltmeleri için fırsat tanıyan montessori; karakterler, saygı, hoşgörü, yardımseverlik, sorumluluk, adalet ve demokrasi, dürüstlük, öz disiplin, güvenilirlik, spor kültürü, Atatürkçülük, sabır, öz güven kavramlarını benimsemeleri için karakter eğitimi, çocukların zeka gelişimleri için çoklu zeka eğitim modellerini kullanmaktadır. Yabancı dil eğitiminde İngilizce dersleri uygulanmaktadır. Çoklu zeka çalışmaları, sözel, mantıksal, görsel, müziksel, bedensel ve içsel zeka çalışmaları olarak yürütülmektedir. Okulda, sanat etkinlikleri, Türkçe dil etkinlikleri, oyun etkinlikleri, fen ve matematik çalışmaları, müzik etkinlikleri ve okuma-yazmaya hazırlık çalışmaları yapılmaktadır. Okulda uygulanan programlar, esnek, yaratıcılığın ön planda olduğu, problem çözme ve oyun yöntemlerini öne çıkaran bir programdır. Okulda, Atatürk Köşesi, Kukla Köşesi, Eğitici Oyuncak Köşesi, Müzik Köşesi, Lego Köşesi, Fen ve Doğa Köşesi ve Sanat Köşesi alanları bulunmaktadır. Okulda öğrenciler oyun alanlarını kullanarak keyifli vakit geçirmektedir. Okul yemekhanesinde hazırlanan yemekler öğrenci yaş gruplarına uygun şekilde belirlenmiştir. Okulda belirli özel gün ve haftalarda etkinlikler ve kutlamalar yapılmaktadır.

Yorumlar

  • V

    Eğitim sisteminiz güler yüzünüz ve tepeden tırnağa gösterdiğiniz özen takdire şayan. Ölzem hanım ve değerli ekibini tebrik ediyorum.

  • Veli

    Buradaki öğretmenlerin yetiştirdiği çocukların geleceği çok parlak. Ankara da belki yüzlerce kreş var ama burasının aile sıcaklığı ve eğitimi bir adım önde bence

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ezgi Anaokulu İletişim Bilgileri

Altay Mah. Söğüt Cad. Oasis Tower No:14/a-2 Eryaman Ankara
0 312 963 1535
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum