fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Güneş Anaokulu

Özel Güneş Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Güneş Anaokulu Hakkında

Özel Güneş Anaokulu, mimari açıdan iyi tasarlanmış öğrencinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen bir binaya sahiptir. Okul Ankara Altındağ ilçesinde eğitim vermektedir. 150 m2 bahçesi ve 500 m2 derslik olmak üzere 650 m2 kullanım alanına sahiptir. Okulun kontenjan ve eğitim bölümü sayısı öğrenciler için ideal ölçüde olup son derece ferah ortamlarda oyun ve etkinliklerini gerçekleştirebilmeleri sağlanmaktadır. Okul öncesi eğitimde önemli olan kodlama eğitimi bu okulda öğrencilere verilmektedir.
Özel Güneş Anaokulu tasarlarken çocukların ilgisini çekebilecek ve rahat edebilecekleri eğlenceli ortamlar yaratılmaya çalışılmıştır. Eğlenerek öğrenmenin öğrenciye kalıcı bilgiler sağladığı fikrinde olan okul ezberci eğitim fikrinden uzak eğitim vermektedir. Gün içerisinde yazlık ve kışlık olarak ikiye ayrılmış büyük oyun alanları mevcut olup, vakitlerini geçirdikleri ortamların bütün standartlara uyan sağlıklı ortamlar olmasına özen gösterilmektedir. Rahatlıkla oyun oynayabilecekleri etkinlik alanları yaratılmıştır. Malzeme seçimleri maksimum hijyen sağlayan markalardan temin edilmiştir.
Özel Güneş Anaokulu, eğitim öğrenciyi sevmekle başlar felsefesiyle yola çıkmış 0-6 yaş öğrencilerin güler yüzlü ve çağdaş şekilde eğitilmesini amaçlamış bir okuldu.

Yorumlar

  • EK

    Okul aile ortamı gibi. Aynı zamanda çok disiplinli. Evde yemek yediremediğimiz oğlumuz orada yemeye başladı. Öğretmenleri ile sürekli iletişim halindeyiz, en ufak bir şey de bile haberleşiriz. Sahibi olan insanlar çok sıcak ve çok candan. Kapıda mutlaka onlar karşılar, onlar uğurlar sizi. O kadar özverili çalışarak, o minik yavrularımızla harika bir yıl sonu gösterisi hazırladılar bize. Yaz okulundan da çok memnun kaldık. Özellikle havuz ve tenis dersi bizim için çok zevkliydi. Bu sene tekrar kayıt yenileyeceğiz. Mutfağı, lavoboları temiz, hijyenik, dil eğitimi var, drama dersi var, bale dersi var hatta halk oyunları bile var. Çocuklar sık sık bahçeye çıkıp temiz hava alabiliyor. Biz çok memnun kaldık, son derece içim rahat tavsiye edebileceğim bir okul. Uzakta oturan arkadaşlarımdan da o kadar çok çocuğunu getirmek isteyen oldu ki. Kesinlikle acilen şube açmalarını öneririm. Bu güzel çizgiyi bozmadan, böyle kaliteli devam etmelerini ve başarılarının devamını diliyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Güneş Anaokulu İletişim Bilgileri

Ali Ersoy Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 18/b Güneşevler Altındağ / Ankara
0 312 963 0929
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum