fb
Özel İnci Yaka Anaokulu

Özel İnci Yaka Anaokulu

0 312 963 0974
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 8
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 07:30/13:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel İnci Yaka Anaokulu Hakkında

Özel İnci Yaka Anaokulu, 4 katlı olup geniş ön ve arka bahçeye sahiptir. Çocukların hareket gelişimlerini desteklemek için 100 metrekare kapalı oyun alanı bulunmaktadır. Bale, Dans ve Halk oyunları bu alanlarda yapılmaktadır. Çocuklara oyun oynar gibi eğlenceli bir yaklaşımla temel bilgisayar programlama becerisi kazandırılıyor. 3-6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim veren okulda, dil bilgisi eğitimine önem verilmekte ve İngilizce dersi uygulanmaktadır. Okulda oyun parkı bulunmaktadır. Bu doğrultuda çocuklar keyifli vakit geçireceklerdir. Drama, Müzik, rehberlik faaliyetleri ile çocuklara farklı bakış açıları kazandırmak amaçlanmaktadır. Okulda sinema odasından atölyelere, okuma köşesinden yüzme havuzuna kadar bir çok imkan bulunmaktadır. Okulda Öz Bakım Becerileri uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulama ile çocuklar, öz bakım becerileri kazanarak günlük ihtiyaçlarını kendilerinin karşılaması gerektiğini öğreneceklerdir. Okulda her bir konsept belirli yaş gruplarına özel olarak özenle hazırlanmıştır. Yaz okulu, rehberlik servisi ve okul servisi hizmeti sunulmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Müzik Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi

Yorumlar

 • H. b.

  Okul herşeyiyle mükemmel bir eğitim kurumu okul öncesi bir çoçukta olması gereken bütün bilgi ve eğitimi alabileceği sosyal aktiviteleri çoçuklarının hiç canının sıkılmayacağınız şekilde veren mükemmel bir okul

 • M.

  Kızımız 2 yıl boyunca Inci Yaka'da her alanıyla mükemmel eğitim alarak mezun oldu. Gönül isterdi ki tüm egitim hayatı İnci Yakada geçsin. Biz, okulumuz sayesinde, ilk hayata adımımızı cok sevgi ve en iyi eğitim ile attik. Anne baba olarak herşey için minnettarız. Siz bizi cok sevdiniz. Bizde sizi cok seviyoruz.

 • O. A.

  Temiz, özenli ve kaliteli eğitim araçları, güler yüzlü öğretmen ve personeli olan; velilerin gözünün arkada kalmayacağı bir anaokulu-kreş ! Verdiğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla çocuğunuzdan alacaksınız...Bu yıl Oğlum A.D.Ö. mezun olacağı için üzülüyoruz diyebilirim. Okulun alt katında temizliğine önem verilen büyük bir yüzme havuzu da var, Çocuklara yüzmeyi sevdiriyorlar. Drama, halk oyunları gibi branş derslerine de uzman öğretmenler giriyor. Kesinlikle tavsiye ederim, asla pişman olmazsınız. Girişteki veli bekleme alanı ve çocuk dolapları sayısı yetersiz olabiliyor!

"Özel İnci Yaka Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel İnci Yaka Anaokulu İletişim Bilgileri

Yayla Mahallesi Şehit Mustafa Ercigez Caddesi No: 5 Yayla Mahallesi Etlik Keçiören
0 312 963 0974
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Siraç Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Siraç Koleji Anaokulu

Sirac Koleji Hayrat vakfına bağlı bir kurum. Kurumun vizyonu ve misyonu islam ahlakı temellerinde akademik eğitim veriyo...

Özel Takımyıldızı Anaokulu Özel Okul
Özel Takımyıldızı Anaokulu

gözünüz arkada kalmadan emanet edebilirsiniz.

Özel Masal Treni Sanatoryum Anaokulu Özel Okul
Özel Masal Treni Sanatoryum Anaokulu

Oğlumu 3 yaşındayken başlattık bu sene mezun oldu bizi okulda etkileyen en önemli faktör kurumsal bir aile şirketi olmas...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum