fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Keçiören Emineller Anaokulu

Özel Keçiören Emineller Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Keçiören Emineller Anaokulu Hakkında

Özel Keçiören Emineller Anaokulu Ankara'da 12 kişilik sınıflarda hizmet vermektedir. Sınıf mevcudunu sınırlı sayıda tutarak öğrencilerin karakterlerine uygun eğitim alması amaçlanmaktadır. Bu sayede kalabalık sınıflarda öğrencilerin potansiyellerinin gözden kaçması engellenmektedir. Okulun psikolojik danışmanı da küçük yaştaki öğrencileri düzenli olarak gözlemlemektedir. Aile ile iş birliği içinde olan psikolojik danışman yaşanabilecek herhangi bir probleme karşı önlem almaktadır. Ayrıca öğrencilerin pedagojik gelişim süreçleri de güçlü bir aile ve okul iletişimi ile yönetilmektedir.
Özel Keçiören Emineller Anaokulu öğrencilerin karşısına geniş yelpazedeki fiziksel imkanlarıyla çıkmaktadır. Kurumda bulunan atölyeler öğrencilere çok yönlü aktiviteler düzenlenmesine imkan sağlamaktadır. Mutfak atölyesinde öğrenciler yaratıcılıklarını fark ederken aynı zamanda üretken bireyler olmaktadır. Sanat atölyesinde yapılan aktiviteler ise öğrencilerin hayal dünyalarını farklı yollarla yansıtmalarını sağlamaktadır. Okulda bulunan serada ise öğrenciler yaşadıkları dünyayı keşfederek eğlenceli vakit geçirmektedir.
Kurumda öğrencilerin konforlu ve güvenli ulaşım sağlaması için servis hizmeti bulunmaktadır. Ebeveynler bu özellikleri bakımından öğrenciler için bu hizmeti tercih etmektedir. Okulda oyun grubu ve anne-çocuk oyun grubu hizmeti de bulunmaktadır. Bu uygulamalarla küçük yaştaki öğrencilerin sosyalleşmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca yaz okulu uygulaması sayesinde öğrencilerin tatil döneminde öğrenme sürecinden uzak kalması engellenmektedir.
Özel Keçiören Emineller Anaokulu dil eğitimine oldukça özen göstermektedir. Kurumun eğitim programında İngilizce dil eğitimi önemli yer kaplamaktadır. İngilizce dil eğitimi ile öğrencilerin yabancı dil ile erken yaşta tanışmaları ve dünya vatandaşı olmaları amaçlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Keçiören Emineller Anaokulu İletişim Bilgileri

Osmangazi Mah, Bizim Cad. No 37/a-B, Keçiören/ankara
0 312 963 1542
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum