fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kehribar Anaokulu

Özel Kehribar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30

Özel Kehribar Anaokulu Hakkında

Özel Kehribar Anaokulu Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde okul öncesi eğitim hizmeti veren bir okuldur. Bünyesinde 3-6 yaş öğrencileri bulunduran okul 24 yıllık eğitim tecrübesine sahiptir. Okul 700 metrekare alan üzerinde yer alıp, 120 öğrenci kapasitesine sahiptir. Okulda branşında uzman 4 öğretmen 8 aktivite odası vardır. Yabancı dil eğitimini çift dilli program üzerinden İngilizce ve Rusça olarak ilerletmektedir. Yemekhanesinin menülerinde tamamen organik gıdalarla öğrencilerin doğal ve dengeli beslenmelerine önem göstermektedir. Öğrencilerin okul öncesi eğitiminde yaratıcılık , araştırarak öğrenme, ileriyi görebilme, sebep-sonuç ilişkisi kurabilme güdülerinin gelişmesini amaç edinmiştir. Öğrencilerin sanat, dans ve müzik ile iç içe gelişimine önem gösteren Özel Kehribar Anaokulu bu bağlamda sanatsal faaliyetler, Türkçe dil etkinlikleri, oyun etkinlikleri, serbest zaman etkinlikleri, fen ve doğa etkinlikleriyle öğrenciyi araştırarak öğrenmeye de teşvik etmektedir. Okulun benimsediği temel eğitim sistemi; Montessori eğitim sistemidir. Montessori eğitim metodu her öğrencinin farklı bir birey olarak değerlendirildiği ve kişilik oluşumunu merkeze alarak yürütülen bir eğitim metodudur.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

 • İ

  Öncelikle işini layıkıyla yapan butun kadrosuyla birlikte çok güzel işler başaran çocuklara kendilerini sevdiren sıcak aile ortamı yaratan ekibe teşekkürler

 • DK

  İki yıldır verdiginiz sonsuz sevgiyle ve bilinçli eğitimle oglumdaki gelişim tarifsiz.once Kehribar öğretmenime ve ekibine sonsuz tesekkurler.

 • YA

  Robotik kodlama eğitimi, yabancı dil (ingilizce ve rusça) eğitimi yabancı öğretmenin vermesi, kültürümüze bağlılıkları, bir aile sıcaklığının olması, Kehribar Hanımın ilgisi, velilere de eğitim vermeleri ve bilinçlendirmeleri gibi çok iyi avantajları varŞimdiye kadar bir eksik yanını görmedim, çok memnunuz

 • GK

  Pek çok kreşte olmayan ama son derece önemli son zamanlarda populer olan montessori eğitimi uyglanmasıyla kalbimi fetheden kreştir. Yemekleri organik urunlerle yapiliyor. Cocuklar evde yemedigi yemekleri nasil oluyor da kreşte severek yiyorlar anlamis degilim :) Kadrosuyla mukkemmeligi yakalamişlar. Kehribar Hanim eglenceli yaratici pozitif yaklasan yeni ogretim yaklasimlarina acik birisidir. Anne evi sicakliginda kresi bizlere sundugunuz icin guvenilir oldugunuz icin tesekkur ederiz. Ankarada buna gercekten ihtiyacimiz vardi.

 • Z

  Öncelikle özverili ve işini severek yapan Kehribar hanıma ve diğer öğretmenlerimize teşekkür ederek başlamak istiyorum.Çocuğuma yaklaşım,programın bütünlüğü ve farklılığı ,öğretmenlerin-psikoloğun tutumu,okul-aile iletişimi.Çocuğumu sevgi ile sarmalayan , yaşayarak-çocuğuma fırsat vererek eğitim uygulayan,ferah,kaliteli bir anaokulu Özel Kehribar Anaokulu iyiki hayatımızdasınız.

 • BK

  Çocuğunuzu buraya verdiğinizde bir bireyin hayata dair öğrenmesi gereken ne varsa eksiksiz ogrenebilecegini, öğrenirken eglenecegini,eğlenirken kirlenecegini, kirlenirken temizlenmenin hazzını duyacağını göze alarak vermelisiniz. herhafta muhakkak 1 kez farkli bir kostümle görebilirsiniz çünkü herşey uygulamalı öğretilir. Hizmet süresi tam gün denilmiş ya eksik anlaşılmasın 24 saat hizmet süresi. Kanatsız melegimiz Kehribar hanım kızımın 2. Annesi iyiki siz

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kehribar Anaokulu İletişim Bilgileri

Turgut Özal Mahallesi Çakırlar Mevkii 2295. Sokak No : 3/a
0 312 963 0863
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum