fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mamak Kuzucuklar Anaokulu

Özel Mamak Kuzucuklar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30
Sabahçı: 07:00/12:00
Öğlenci: 12:30/17:30

Özel Mamak Kuzucuklar Anaokulu Hakkında

Özel Mamak Kuzucuklar Anaokulu, öğrencilerin gelişim düzeyleri ve ilgi alanlarını, ihtiyaçlarına göre düzenlediği akademik sistemi ve sınıflarıyla Ankara Mamak bölgesinde eğitim vermekte olan okul öncesi eğitim kurumudur.
Öğrencilere yapmak istedikleri etkinlikleri seçebilecekleri ortamlar hazırlanmakta, plan oluşturma, uygulayarak eğitim görmeleri amaçlanmaktadır. Öz farkındalık ve kendini ifade etme hususlarında öğrenci gelişimi desteklenmektedir.
Öğrencilerin bilgi edinmeleri bağlamında oyun, oyuncak, toplu etkinlikler, sosyal gelişimlerini desteklemek amacıyla çalışmalar sunulmaktadır. Etkin öğrenmenin desteklendiği okulda öğrenme ve bilgi edinme açısından zihinsel kapasitenin arttırılması ve bu sayede öğrencinin hayatı boyunca akılda kalıcı bilgilere sahip olmaları sağlanmaktadır.
Okulun güvenlik, havalandırma, temizlik ve yaşam-oyun alanları uluslararası standartlara uygun dizayn edilmiştir ve her etkinlikten sonra hijyen ve temizliğine önem verilmektedir. Özel Mamak Kuzucuklar Anaokulu'nda öğrenciler saygılı, toplumsal bilince sahip, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, gelenek ve göreneklerinin bilgisinde, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında yetişmiş bireyler olarak eğitilmektedir. Velilerin istediği zaman okulu ziyaret etme öğrencisini öğrenirken izleme imkanı vardır.
Özel Mamak Kuzucuklar Anaokulu sadece öğrenciyi değil aynı zamanda aileleri de öğrencinin gelişimi konusunda eğitmekte bu bağlamda raporlar sunarak önerilerde bulunmaktadır. Okul öncesi eğitimde Özel Mamak Kuzucuklar Anaokulu yeni gelişimleri takip eden yüzyılın eğitim seviyesine uyum sağlayan dinamik bir yapıya sahiptir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (6)

 • Kardeşim iki cocugu da orda eğitim gördü. onlar çok memnun oldugundan bende çocugumu bu yıl gönderdim iyiki göndermişim. Tüm çalışanlar ve öğretmenler samimi ve Candan isteklerimizi rahatlıkla söyleyip karşılığını anında olumlu olarak alıyoruz. Parasal konuları geri plana atıp eğitimi önemseyen fedakâr bir kurum

 • K

  Güvenli huzurlu ve temizlik yonunden cok memnun kalinabilicek bir okul. Ogretmenlerin ilgisi alakasiyla mutlu oldugu sevdigi bir yer. Tesekkurederiz

 • C

  Çocuğumuzu huzurlu bir şekilde emanet edebileceğiniz bir okul, bir ev, bir aile... Sonsuz teşekkürler.

 • Z

  Benim için ve bütün veliler için en önemli olduğunu düşündüğüm güven İlgi alaka temizlik hijyen muntazam yaşına göre öğrendiklerine bakıyorum harikulade gözüm hiç arkada kalmıyor, hastayken bile düşünmüyorum acaba ne oldu diye. Bir veli olarak bir kreşten ne bekleyebilirim ki başka? Kesinlikle tavsiye ediyorum

 • Öy

  Okul yeni açılmasına rağmen içerisindeki personel tecrübesiyle verdiği güvenle en önemlisi içtenlikle beni eşimi çocuğumu karşılaması nedeniyle bizde bu aileden olduk

 • TN

  Bir öğretmen olarak okulu gezdim ve gördüm.İdarecisi ve öğretmenleri ile tanıştım.Adeta kendilerini öğrencilerine adamislar.Okulun imkanları büyüleyici.gormenizi tavsiye ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mamak Kuzucuklar Anaokulu İletişim Bilgileri

Akdere Mahallesi, 383. Sokak, No:46/a, Mamak / Ankara
0 312 963 0815
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum