fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30
Sabahçı: 07:00/12:30

Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu Hakkında

Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu Olarak 16 yıldır Kaliteden Öden vermeden 3 – 6 Yaş Arası Öğrencilerimize Öğrenci Odaklı Eğitim anlayışımızı değiştirmeden Eğitim Hizmeti vermekteyiz, Anne bilinciyle çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz.”.

BILINGUAL (ÇİFT DİLLİ) EĞİTİM YEDİRENK Anaokulunda! BILINGUAL (ÇİFT DİLLİ) EĞİTİM PROGRAMI ile çocuklarımız YOĞUN İNGİLİZCE Dersleri ile Anaokulundan itibaren İngilizce Konuşacaklar. Günün ilk yarısında Yabancı öğretmen eşliğinde yapılan derslerde İngilizce öğrenen çocuklarımızın dil gelişim takibi Akademik olarak düzenli olarak denetlenerek yapılmakta ve öğretmenlerimize akademik destek verilmektedir.

2 Anadilde Eğitim yanı sıra SCAMPER TEKNİĞİ uygulayarak ; düşünme becerileri ,sorunlara hızlı çözüm bulma, odaklanma, farklı bakış açıları açısından çocuklarımızın gelişmesinde büyük katkı sağlamaktayız. Eğitim sistemimizde Öğrenci odaklı davranıp birden çok eğitim modeli harmanlanarak çocuklarımıza sunmaktayız. Ayrıca çocuklarımızın sosyal (resim , müzik , tiyatro gibi…) ve bilişsel (matematik, fen, okuma yazma gibi) yetenekleri keşfedilip üzerinde durularak gerekli özen ve eğitim sağlamaktayız.

Diyetisyen Kontrolünde Organik Beslenme Programı. -“Okulum Temiz” Sertifikasına sahip, Hijyenik ortamda eğitim. 21. YÜZYIL BECERİLERİ Kazandıran ders programımızla 3-4-5 Yaş gurubu çocuklarımızı Akademik, Sportif ve Sanatsal yönden geliştiriyoruz.
Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu öğrencilerimiz öz denetim ve öz güven becerilerini kazanarak bir üst eğitim programına hazırlanmaktadır. En gelişmiş yöntem ve teknolojinin kullanılmasının yanı sıra dünyanın en iyi materyalleri kullanılmakta ve zenginleştirilmiş bir müfredat ile eğitim öğretim verilmektedir. Anasınıfı Müfredatımız Akademik Danışmanlar ile birlikte geliştirilmiş, yeni nesil çocuklara hitap eden özel bir müfredat barındırmaktadır. Öğrencilerimizi sosyal hayata hazırlarken; zihinsel, fiziksel, psikolojik ve akademik gelişimleri bir bütün olarak ele alınır. 1.sınıfa soft bir geçiş için ilkokula hazırlık dersliklerinde gerçekleştirilmektedir. DERSLERİMİZ BiLingual İngilizce *Matematik Etkinlikleri *Türkçe Dil Etkinlikleri * Fen ve Doğa * Stem * Robotik Kodlama * İLKOKULA HAZIRLIK *Akıl Oyunları * Orff * Cimnastik * Bale *Modern dans *Halk Dansları * Çocuklarla Felsefe * Satranç * Yaratıcı Drama *Mutfak Atölyesi *Beceri Atölyesi * KÜLTÜR GEZİLERİ Derslerimiz branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğrencilerimizin iletişim becerilerini geliştirmek ve kuvvetlendirmek için hazırladıkları projeleri arkadaşlarına sunarak topluluk önünde konuşma yeteneği de cesaretlendirilir. Psikoloğumuz ve öğretmenlerimiz eşliğinde öğrencilerimizin gelişimleri titizlikle takip edilmektedir.

İLKOKULA HAZIRLIK ÖZEL YEDİRENK ANAOKULU öğrencisi bilimsel faaliyetlere, araştırma yapmaya, proje geliştirmeye, okuma yazma aşamasına hazırlanarak; * STEM * Robotik Kodlama * Fen * Doğa * dersleri ile akademik başarıya erkenden adım atar. Anaokulu öğrencilerimiz, Metropolitan Okul Olgunluğu, Sosyal ve Fiziksel Süreç Ölçümü Testi ile de çocuklarımızın ilkokula başlamaya hazır olduğundan emin olarak mezun olurlar. Önleyici rehberlik hizmeti ile çocuklarımız problemle karşılaşmadan oluşabilecek sorunlar öngörülüp uygun çözümler uygulanmaktadır. Çocuklarımızın zihinsel, duygusal, sosyal, psikolojik ve fiziksel potansiyellerine uygun gelişim gösterebilmeleri için Rehberlik-Sınıf Öğretmeni-Aile iletişimini de arttırıcı uygulamalar yapılmaktadır. 400 m2 OKUL BAHÇEMİZ Doğayla iç içe olmak, doğanın bir parçası olarak hissetmek büyürken her çocuğun hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bunun için kendi okul bahçemizde Kendilerinin ektikleri ve sulayabildikleri SEBZE MEYVELERİMİZİ TÜKETEREK ,Doğal Ağaçlar ve rengarenk çiçeklerimizin arasında etkinlikler yapıp, oyunlar oynuyoruz.BAHÇE ETKİNLİLERİMİZ Ağaç dikme, bahçe oyunları, * Piknik * Survivor *Yoga * Uçurtma Şenliği * Doğa Etkinlikleri * Doğum Günü Kutlamaları * Kitap OKUMA * Oyuncak Günü…

Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu 'nda ; dans ve drama dersleri yapabileceğimiz bale barı bulunan aynalı ve materyal dolu büyük bir sınıfımız , jimnastik dersleri için büyük bir spor salonumuz , sinema izleyebileceğimiz projeksiyonlu büyük bir sinema salonumuz, İngilizce ve akıl oyunları için materyal ve bilgisayar bulunun bir sınıfımız, çocuklarımızın boyama ve hamur atölyesi , donanımlı grup sınıfları mutfak ve 400 m 2 bahçemiz mevcuttur.. Okul Saatleri ve Program En erken geliş saati 07:00. En geç 08:55 da okulda olmalılar. Kahvaltı 09:00-09:20 arasıdır. 09:30 Eğitim başlangıcı. 11:40-12:00 öğle yemeği. 12:00-14:00 küçük gruplar dinlenme. 15:00-15:15 ikindi öğünü. 16:55 programlı ders bitiş. 17:00-18:00 etkinlikler. Velisi alamayan öğrenciler için 18:30 a kadar okulda kalınabilir.
BESLENME DOSTU OKUL(Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen) Sağlıklı ve besleyici yemekler için, temiz ve hijyenik bir ortam şart. Diyetisyenimiz tarafından hazırlanan Aylık Yemek Listelerimize göre, çocuk sağlığına ve gelişimine uygun lezzetli menüleri, doğal ve katkısız olarak okulumuzun mutfağımızda hazırlıyoruz. Mutfağımızda Günlük taze ürünler kullanıyor, depolamıyor, paketli-dondurulmuş ürünlere yer vermiyoruz. Aylık olarak hazırlanan yemek listemiz online veli iletişimi sağladığımız E-KİD Programı sisteminde sizlere ilan edilmektedir. Okulumuz; Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü denetim ekibi üyelerince yapılan denetimde, sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam koşullarına uygun bulunduğundan ''Beslenme Dostu Okul Sertifikası'' hak kazanmıştır. OKULUM TEMİZ Biliyoruz ki, öğrencilerimizin sağlıklı yetişmesi için temiz ve hijyenik bir ortam şart! Okulumuzu, evimizi temizler gibi temizliyoruz. Okulda kullanılan materyalleri, kullanım sonrasında dezenfekte ediyoruz. Bu titizliğimizi, öğrencilerimize verdiğimiz temizlik eğitimiyle, onlara da aşılıyoruz. Yaptığımız yoğun bilinçli temizlik ve hijyen çalışmamızın karşılığını, her yıl, MEB ve Türk Standartları Enstitüsü(TSE) denetimlerinden tek seferde geçerek “Okulum Temiz” belgesini almaya hak kazanarak alıyoruz.

Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu, Abidinpaşa -Saimekadın - Gülveren - Demirlibahçe - Akdere - Türközü - Kıbrıs Caddesi - Esat - Vedat Dalokay - Aşıkpaşa - Eğe Mahallesi - Fahri Korutürk - Misket - Dutluk - Üreğil bölgelerine 15 dk mesafededir. Çocuklarımız ve velilerimizle oluşturduğum kocaman bir aile olduk ve olmaya devam edeceğiz. kocaman ailemizi görmek bizlere katılmak isterseniz okulumuza kahve içmeye bekleriz ...

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Aktif Öğrenme Sistemi

- STEM

- SCAMPER Tekniği

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

- Bilingual (Çift Dilli) Eğitim Programı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Anne-Baba Eğitimleri

- Psikolojik Danışma

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Akıllı Düğmeler

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  12
 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:00 - 18:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 07:00 - 12:30 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu yaş aralığı nedir?
  4-6
 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu Yorumları (35)

 • Zk

  Okul kurucumuz ve müdürümüz halime hanm. Öyle bir sevginin ilginin şefkatin olduğu kurum deil yuva kurmuş ki oğlum hafta sonu bile okula gitmek istiyor. Okulu oğluma bu kadar çok sevdiren halime hanıma. oğlumun sevgi dolu öğretmeni küpra hanıma. Çok teşekür ediyorum. oğlumu gözüm kapalı güvenle emanet ediyorum. Eğitimin ilginin ve hijyenin olduğu bir okul. Okulun konumu caddeden yol gürültüsün den uzak olması çok iyi.okulun görevlileri güler yüzlü. Sınıflar büyük ve havadar. Yemekler organik.sizlere de tavsiye ediyorum

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • 2 çocuğumuda gözüm arkada kalmayarak teslim ettim herkes gibi benim içinde güven çok önemli kreş arayanlar için yedirenk doğru adres Sevgili Halime hanım ve birbirinden değerli Esra ve Kübra hocamada teşekkür etmek isterim buradan bize kattıkları her şey için çok seviliyorsunuz

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • Ee

  Aklımızda tek bir soru işareti kalmadan evladımızı emanet ettiğimiz sorularımızın cevabını aldığımız kolay iletişim sağladığımız ve her daim güler yüzlü kişilerle muhattap olduğumuz bir kurum.. sevgili kurum yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz iyi ki varsınız

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • Ee

  Aklımızda tek bir soru işareti kalmadan evladımızı emanet ettiğimiz sorularımızın cevabını aldığımız kolay iletişim sağladığımız ve her daim güler yüzlü kişilerle muhattap olduğumuz bir kurum.. sevgili kurum yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz iyi ki varsınız

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • ÖA

  Okulumuzun yöneticisi Halime hanım sınıf öğretmenimiz Kübra Hanıma sonsuz sevgilerimi iletiyorum oğlum kaynaştırma öğrencisi 5 yaşinda okuldan gelmek istemiyor giderken o kadar mutlu ki veli olarak sonsuz bir güven içindeyiz en değerli varlığımız oğlumuzu emin ellere emanet ettiğimizi biliyoruz eğitim sistemi çok iyi, özbakım becerileri itinayla veriliyor burdan okulumuzdaki tüm çalişanlarada tesekkür ediyorum seneyede düşünmeden aynı okulda devam edeceğimi belirtmekte isterim Koray'in annesi ❤️

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • GD

  Öğretmenlerimiz ve çalışanlarımız çok güler yüzlü insanlar,çocuklarımız okula girip çıkarken çok ilgililer ,okula alışmamıza çok yardımcı oldularÇocuklarımızla daha çok araştırmacı etkinlikler ve sportif faaliyetler yapılabilir

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • Sa

  2019 doğumlu kızım 2021 de bu okula başladı halâ orda kızıma kattığı öğrettiği herşey için teşekkür ediyorum öğretmenlerime

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • BA

  Her anne gibi 3 yaşındaki oğlumu büyük bir tereddütle okula yazdırma kararı aldım görüşmeye gittiğimizde Halime hanımla konuştum ve içimi rahatlattı anlık bir kararla kaydımızı yaptırdım başlamadan önce benim oğlum alışamaz derken şuan akşamları ve hafta sonları da okulu ister oldu öğretmenlerimiz her konuda çok ilgili ve alakalılar oğlumun yabancı birini ilk defa bu kadar sevdiğini gördüm ben ne zaman bilgi almak istesem ne zaman bir şey sorsam hep beni tatmin edecek cevapları aldım öğretmenlerimizden hatta çoğu zaman benim sormama gerek kalmadan bir çok konuda bilgi verildi bütün öğretmenlerimiz çok iyiler ama özellikle Halime hanım ve Sema hanıma çok minnettarım oğlumu gönül rahatlığıyla emanet ediyorum okuluna biliyorum ki tıpkı bir anne gibi ilgilenip seviyorlar oğlumu yeniden bir yer seçme şansım olsaydı yine bu okulu seçerdim oğluma kattıkları sabırları ve sevgileri için çok teşekkür ederim öğretmenlerimize iyi ki varlar

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • Güvenilir , temiz ve sıcak aile ortamı… Bebeğim çok severek gittiği için aklımız arkada kalmadan emanet edebiliyoruz. Müdiremiz ve güzel öğretmenlermiz iyi ki var

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • Ak

  Gerek eğitim gerek çocuklara ilgi alaka herşeyiyle çok memnunum. Sevgi veren bi okul. Tüm öğretmenlerimize sevgiler.

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • Ft

  Çoçuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz ilgileriniz için çok teşekkürler ediyorum

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • Ge

  Oğlum,kızım şimdi de küçük oğlum gidiyor bu eğitim yuvasına gidiyor. Eğitim yuvası diyorum gerçekten çocuklara çok güzel eğitim veriliyor . Gerek okul kurucusu, gerek okul müdürü,öğretmenleri ve kat görevlileri dahil çok ilgili ve çok anaç eğitimciler.Bir kuruma çocuklarınızı teslim ediyorsunuz ve aklınız hiç geride kalmıyor , yemeğini yedimi , uykusunu uyudumu diye … Bir Veli daha ne isteyebilir ki

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • AB

  Kızımı güven içinde bırakabildiğim eğitim yeri.. donanımın ,en iyi eğitimin, hijyenin,deneyimli öğretmenlerin olduğu en iyi eğitim kurumlarından biri

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • FK

  İki senedir kızım bu okulda bu güne kadar olumsuz hiç bir durum yaşamadık. Öğretmenlerimizin ve çalışanların hepsinden çok memnunuz. Hem eğitim olarak hem de iletişim olarak çok başarılılar.

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • EE

  Özellikle çalışan annelerin gönül rahatlığı ile teslim edeceği bir kurum her türlü imkanı ve kolaylığı sağlayan idareciler alanında uzman öğretmenlerle gözünüz arkada kalmayacaktır teşekkür ederiz yedirenk okulumuz iyiki yollarımız kesişmiş

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • EE

  Özellikle çalışan annelerin gönül rahatlığı ile teslim edeceği bir kurum her türlü imkanı ve kolaylığı sağlayan idareciler alanında uzman öğretmenlerle gözünüz arkada kalmayacaktır teşekkür ederiz yedirenk okulumuz iyiki yollarımız kesişmiş

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • EE

  Özellikle çalışan annelerin gönül rahatlığı ile teslim edeceği bir kurum her türlü imkanı ve kolaylığı sağlayan idareciler alanında uzman öğretmenlerle gözünüz arkada kalmayacaktır teşekkür ederiz yedirenk okulumuz iyiki yollarımız kesişmiş

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • LT

  Biz çok memnun kaldık çocuğum iki yıldır severek gidiyor kreşine hem öğretmenler hem yönetim hemde diğer çalışanlar çok ilgililer.

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • Eğitim sistemi ve aile sistemini birlikte harmanlayan okul çok güzel dokunuşlar yapmıştır çocuğumuza . Öğretmenimiz çözüm odaklı ve gerçek nesil yetiştirme odaklıdır. Etkinlikler , geziler , farklı branşlar içermektedir. Fiziki olarak Okul bahçesi , sınıfları , yemek bölümü , kapalı spor salonu olması ve bunların büyük olması okulumuzun en güzel yönlerindendir.Biraz daha geziler artırılabilir.

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz. Önerinizi dikkate alacağız

 • GY

  Kızım 2 senedir yedirenk anaokuluna gitmektedir. Kızım da bizde aile olarak olarak okulumuzdan çok memnunuz. Kızımın 2 senede iki ayri ogretmeni oldu. Kızım öğretmenlerini çok sevdi öğretmenleri de onu çok sevdiler. Iyiki kızımı yedirenk anaokuluna göndermişim

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • Ny

  Bu sene basladik okulumuza gercekten okadar ilgililer ki gozum hic arkada kalmiyor zaten halime hanimin sicak karsilamasi hos sohbeti bize cok guven kazandirdi kubra hanim sinif ogretmenimiz ve okadar cok ilgili bi ogretmen ki takdir ediyorum yani guler yuzlu personelleriyle ogretmenleri yemege bakan yasemin ablamiz okadar ilgililer ki burda tekrar tekrar tesekur ederiz..

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • EE

  Öncellikle bizim oğlumuz okulun en küçüğü diye biliyorum .o kadar güzel ilgilendilerki zor zmaanimizda oğlumuzu iyiki buraya emanet ettim . Okul müdürümüz halime hanım ve sınıf öğretmenimiz Esra hanım iyiki varsiniz .♥️Herşey ile donanımlı bir okul .

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • Önce oğlumu şimdide kızımı gönderiyorum.iki yıldır aynı kurumdayız.gözüm arkada kalmadan tek bırakabilgim yer diyebilirim.kendi çocukları gibi sahipleniyolar cocuklarımızı.ilgilerine cok teşekkür ederim

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • Benim iki çocuğumda bu okulda çok kreş araştırdım hatta bir kaç ay denedimde ama Yedirenk kadar güven veren bir yer olmadı öğretmenlerimiz çok tatlı:) personeli yönetimden Pınar Hanım ve Halime hanımın içten ve samimi olmaları en önemlisi her daim orada olmaları çok önemli sizler gibi işini severek yapan merhametli insanlarla karşılaştığım için çok şanslıyım Sizleri Seviyorum

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • ZD

  Okulumuzun kurucusu Halime hocamız ve bütün yaş grubu öğretmelerimiz hepsi o kadar ilgili ve o kadar ince düşünceliler ki çocuğumuzu emanet ettiğimiz de asla gözümüz arkada kalmıyor. Her konuda referans olabileceğimiz ve önerebileceğimiz bir okul emekleri için ayrı ayrı teşekkür ederiz.Her konu da memnunuz geliştirilmesi gereken konularda bizden önce kendileri düşünüp geliştiriyorlar

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • Yedirenk Anaokuluna yaklaşık bir yıldır oğlumu gönderiyorum.İlgileri,alakaları vermiş oldukları eğitim konusunda gerçekten profesyoneller.Oğlumu gönül rahatlığıyla gözüm arkada kalmadan gönderebildiğim bu güveni bize verdiğiniz için emekleriniz içinde ayrıca teşekkür ederim.

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • SD

  Aile ortamı gibi sımsıcak bir okul. Saner’in gelişiminde gözle görülür değişme. Teşekkürler

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • Hd

  Kızım bu okuldan mezun oldu ve ilkokulda çok başarılı bir cocuk … emekleriniz için öğretmenlerine ve kurucusuna çok teşekkür ediyorum

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bu güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • Pandemi döneminde bu kadar ilgili alakalı bı yerde olduğumuz için çok şanslıyız okulumuzun kurucuları para için değil eğitim için orada oldukları çok belli teşekkür ederizKötü bı yani yok ki

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • vk

  okulun fiziksel şartları muhteşem, yonetim ve öğretmen kadrosu mükemmel kendilerine çok teşekkür ederim.... gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebilirsiniz.

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 • lc

  Pandemi sürecinde bu kadar dikkatli özenli düzenli olmaları gerçekten takdire şayan kurum çalışanlarına çok teşekkür ederim, gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bi okul.

 • PS

  Güler yüzlü eğitmenlerin olduğu bir okuldur Yedi Renk Anaokulu. 2 senedir oğlum devam ediyor. Biz çok memnunuz. Öğretmenlerimizin ilgili yaklaşımları, sevgi dolu tavırları bizi mutlu ediyor. Oğlum, okula severek gidiyor. Tatilde bile okulunu özlüyor. Gözümüz arkada kalmadan çocuğumuzu güvenle gönderiyoruz. Mamak civarında oturanlar için tavsiye ederim.

 • GY

  Kreşin konumu özellikle beğendiğim özelliğidir. Arabaların gürültüsü ve egzoz gazlarından uzak bir okul. İlk oğlumu bu kreşe göndermiştim. (2010 yılında) Müdiresi Hayriye Hn.dı. Çok ilgili, işini iyi yapan, samimi bir bayan. Yöneticileri değişmesine rağmen Hayriye Hn. değişmedi. (İyiki de değişmedi.) İkinci oğlumu da (2014 yılından beri) bu kreşe gönderiyorum. Ve çok memnunum. 3 tane sahibini bu süre içinde tanıdım. Şuanki sahibi olan Halime Hn. İse şuana kadar tanıdığım kreş sahiplerinin en iyisi. işine saygı duyan, hevesli, çalışkan, akıllı, dürüst bir insan. Göndermeyi düşünenler tereddüt etmesinler. Çok iyi bir kreş. Tavsiye ederim.

 • Oğlum 3sene yedirenk anaokulu na gitti hiç bir sorun yaşamadan mezun olduk okul öğretmenlerinin sevgi dolu yaklaşımları ve güler yüzleri sayesinde oğlum severek gitti okuluna okul idareci ve öğretmenlerine teşekkürler ve başarılarının devamını diliyorum R. Şenol

 • öB

  Çocuğum hergün eve mutlu geliyor, Biran önce okula gitmek için can atıyor özverili kadrosu ile çok memnunum diğer çocugumda biran önce büyüsünde Yedirenk anaokulundan faydalansın istiyoruz...Gönül Rahatlığıyla gönderebileceğiniz bi okul....

 • Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizim için yapmış olduğunuz bu güzel yorumlar ve bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mamak Yedi Renk Anaokulu İletişim Bilgileri

General Zeki Doğan Mah. 542 Sok. No:8-B, Mamak/Ankara
0 312 963 1820
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum