fb
Özel Neon Yuva Anaokulu

Özel Neon Yuva Anaokulu

0 312 963 0938
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:45
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 13:00/18:45

Özel Neon Yuva Anaokulu Hakkında

Özel Neon Yuva Anaokulu, sabah 07.30, akşam 18.45 saatleri arasında eğitim hizmeti vermektedir. 3-6 yaş arasındaki çocukların bulunduğu Özel Neon Yuva Anaokulu, Ankara Keçiören semtindedir. 5-6 yaş gurubuna özel ilkokula hazırlık derslerinde etkinlikler ve oyunlar ile konular öğretilmektedir. Anaokulunda, zeka gelişim programı uygulanmakta ve montessori eğitimi verilmektedir. Çocuklar 2 haftada bir olmak üzere doktor kontrolünden geçerler. Yeni başlayan öğrenciler için iki haftalık adaptasyon programı uygulanmaktadır. Zeka gelişimini destekleyecek kitler, oyun ve etkinlik materyalleri kullanılmaktadır. Ezberlemeden sebep-sonuç ilişkisi kurarak dersleri öğrenen çocukların bilgileri kalıcı olmaktadır. Bahçesi bulunan okulun bahçesinde oyun parkı ve oyun alanları bulunmaktadır. Çocuklara verilen spor ve sanat etkinlikleri onların gelişimlerine destek olmaktadır. Yaratıcı düşüncenin gelişmesi ve öz güvenin artması için tiyatro etkinlikleri her çocuğun yaş gurubuna özel programlarla verilmektedir. Okul 24 saat kamera sistemi ile izlenmektedir. Okul öncesinde yabancı dil eğitimi bulunan okulda verilen İngilizce derslerinin kalıcı olması ve öğrenilenlerin pekiştirilmesi için gün içindeki etkinliklerde İngilizceye sıklıkla yer verilmektedir. Büyük ve temiz olan yemekhanede çocuklar lezzetli ve sağlıklı yemekler yemektedir. Okulun hedefi, sosyal, zeki, sağlıklı, ana diline hakim, problem çözebilen, görgülü, yaratıcı, özgür ve becerikli çocuklar yetiştirmektir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Tiyatro
El Sanatları

Kulüpler

Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

  • M. G.

    Çocuk mutluluğunu önemseyen, gereksiz şov yapmayan şeffaf bir kurum diyebilirim. Etlik çevresindeki kalitenin bir tık üstünde. 2 yıl devam ettikten sonra mezun olduk bir kez bile pişmanlık hissetmedim. Şu an köklü bir kolejdeyiz ama aynı kaliteyi ilgi alakayı bulamıyoruz. Eşim bulmuştu Neon Yuvayı, ben daha gösterişli bir okuldan yanaydım ancak oraya devam eden arkadaşlarımız hiç memnun kalmadılar okul değiştirmek istediler.Neon Yuva küçük bir kurum, tek olumsuz özelliği müstakil büyük bir binasının olmaması. Ama içeride çok tatmin edici şeyler yapıyorlar. İyi şeyler yapıyorlar.....Sorunlar olabiliyor elbette hızlı çözüm üretiyorlar.

  • Ş. K.

    Kalifiye farklı bir konsepti var, Avrupada bir preschool gibi. Oyunla eğitim adı altında oldukça yoğun ve kaliteli bir eğitim programı var. Çok profesyoneller. Çocuklarından bir tanesi bile mutsuz değil. Tüm personel güleryüzlü, sıcak, enerjik, idealist. Organiğe yakın yemek hizmeti var.Binası büyütülebilir. Özellikle de bahçesi. 2 yaş altı küçük yaş grubu açılabilir küçük oglumu almıyorlar abisinin okuluna. Servis ağı genişletilebilir. Sadece yakın çevreye servis var biz baya yol gidiyoruz bırakıp almak için. Yine de vazgeçemiyoruz. Ücretlerine herkes yetişemiyor biraz düşürülebilir.

"Özel Neon Yuva Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Neon Yuva Anaokulu İletişim Bilgileri

Ayvalı Mahallesi,gencer Sokak No:8/a Keçiören Ankara
0 312 963 0938
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum