fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Renkli Düşler Anaokulu

Özel Renkli Düşler Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 09:00/12:00
Öğlenci: 12:00/16:00

Özel Renkli Düşler Anaokulu Hakkında

Özel Renkli Düşler Anaokulu, 3 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Eğitim sabah 07.30 itibari ile başlar ve 18.30 itibari ile tamamlanmış olur. İngilizce dil eğitimi öğrencilere eğlendirerek sunulduğundan kavramaları, anlamaları yüksek, ezberden uzak öğrenimleri amaçlanmaktadır. Oyunlar, masallar, şarkılar ve aktivitelerle İngilizceyi öğretmek amaçlanmıştır.
Oyun alanlarında zevkli vakit geçiren çocuklar, uyku odası ile dinlenme fırsatı bulmaktadır. Öğrencilere çeşitli deneyler ve etkinliklerle keşfetme arzusu aşılanmaktadır. Böylece araştıran sorgulayan, merak eden, bilgiyi nasıl elde edeceğini bilen nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.
Özel Renkli Düşler Anaokulu’nda hava durumuna göre geziler düzenlemekte ve bu gezilerde öğrencilere öğretmenleri eşlik etmektedir. Her hafta farklı etkinlik uygulamaları yaparak, öğrencileri sıkmadan hem eğlendirip hem de öğrenmeleri sağlanmaktadır. Okulda, öğrencinin sorumluluk sahibi, zeki ve yetenekli bir birey olması hedeflenmektedir. Hem fiziksel hem de sosyal olarak çeşitli aktivitelerle dinç ve sağlıklı bireyler olmaları yönünde çalışılmaktadır. Akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama, satranç, değerler eğitimi gibi bilişsel aktivitelerle çocukların zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Ayrıca dekoratif sanatlar, el sanatları, görsel sanatlar, müzik, dans gibi sanatsal etkinliklere de yer verilmektedir.
Özel Renkli Düşler Anaokulu’nda çocuklar okulun yemekhanesinde sağlıklı ve dengeli beslenme şartlarına uygun olarak öğünlerini tüketebilmektedir.
Rehberlik ve servis hizmetleri sunan okulda, eğitim dönemi sona erdikten sonra eğlenceli aktiviteler ile çocukların okulu sevmelerini ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayan yaz okulu programı bulunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Renkli Düşler Anaokulu İletişim Bilgileri

Sancaktepe Mahallesi, 1818. Sokak, Keçiören/ankara
0 312 963 1160
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum