fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sahra Kahraman Anaokulu

Özel Sahra Kahraman Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/12:30
Öğlenci: 12:30/19:00

Özel Sahra Kahraman Anaokulu Hakkında

Özel Sahra Kahraman Anaokulu Ankara'da tam gün ve yarım gün seçenekleri ile hizmet vermektedir. Okul öncesi kurum sabah 07.00 ile 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Okulda çocuklarının sosyalleşmesini ve eğitimle erkenden tanışmasını isteyen aileler için oyun grubu bulunmaktadır. Kurumun küçük yaştaki öğrencilerin güvenli ve konforlu şekilde ulaşım sağlaması adına okulda servis hizmeti bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler rahatlıkla okula giderken ailelerin içi rahat etmektedir. Ayrıca okul her bir öğrencisiyle ayrı ayrı ilgilenmek adına sınıf mevcutlarını sınırlı tutmaktadır. Öğretmenler bu yolla öğrencilerini daha iyi tanıyıp karakterlerine uygun davranma şansı yakalamaktadır.
Özel Sahra Kahraman Anaokulu'nda yaz okulu uygulaması bulunmaktadır. Öğrenciler bu uygulama sayesinde yaz tatillerini öğretmenleri ve arkadaşlarıyla geçirmektedir. Bu dönemde yapılan eğlenceli ve öğretici aktiviteler sayesinde küçük yaştaki öğrenciler eğitimden uzak kalmamaktadır. Ek olarak okulda öğrencilerin çok yönlülüğünü ortaya çıkarmak adına çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Akıl ve zeka oyunları gibi zihinsel gelişimi destekleyen aktiviteler ilkokul hazırlığında önemli rol oynamaktadır. Bunların yanı sıra dans aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler sayesinde ritim duygusu kazanan öğrenciler takım çalışmasının farklı bir türünü de görmektedir.
Özel Sahra Kahraman Anaokulu yabancı dil eğitimi konusunda da beğeni toplamaktadır. İngilizce dil eğitimi eğitmenlerin özellikle üstüne eğildiği bir konu olmaktadır. Okulun yabancı dil kulübünde de bu amaca yönelik aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Bu sayede yabancı dilin öğrencilerin hayatında yer kaplaması amaçlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sahra Kahraman Anaokulu İletişim Bilgileri

İstasyon Mah. Ulubatlı Hasan Cad. No: 136A Etimesgut/ankara
0 312 963 0938
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum