fb
Özel Şefkat Dünyası Anaokulu

Özel Şefkat Dünyası Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Yaş Aralığı: 0-6
Okul Saatleri: 07:30/18:30
Psikolojik Danışman: Var

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Şefkat Dünyası Anaokulu Hakkında

Ankara, Yenimahalle’de eğitim hizmeti veren Özel Şefkat Dünyası Anaokulu, 0 ila 6 yaş grubu öğrencilere eğitim vermektedir. Eğitimin başlama saati 07:30 olup, eğitimin bitiş saati 18:30 dur. Sınıflar 18 er kişiden oluşmaktadır. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce eğitim verilmektedir. Okul tarafından öğrencilere sunulan fiziksel imkanlar, küçük yaş grubundaki öğrencilerin uykusu için bir uyku odası, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltıları için nezih bir yemekhane, açık oyun alanı, kapalı oyun alanı, okul servis hizmeti ve yaz okulu hizmetidir. Okulun güvenliği konusunda uzman güvenlik görevlilerince sağlanmaktadır. Okulun rehberlik servisi öğrenci ve veliler arasındaki iletişimi sağlamaktadır. Ayrıca jimnastik, tiyatro ve drama eğitimleri verilmektedir. Okulun amacı ; kendine güvenen, özgür düşünen, sorunlarını çözebilen, özgüven sahibi, yeniliklere açık, doğaya saygılı, estetik anlayışı gelişmiş, bilimsel düşünen, araştırmacı, ana dilini iyi kullanabilen, yabancı dil konuşabilen, başkalarının haklarına saygılı, takım çalışmasını benimsemiş, ülkesine ve çağına sorumlu, sağlıklı yaşamayı ve sporu önemseyen, Milli değerleri yaşamasını bilen, inançlara saygılı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmektir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik

Sanatsal

Drama
Tiyatro

Kulüpler

Gezi Kulübü

Yorumlar

  • Veli

    Yenimahalle civarında kreş arıyorsanız çocuğunuzu buraya gönderebilirsiniz, profesyonel ve güler yüzlü personeli, eğitimi, herşeyi çok güzel...

  • Veli

    Geçen sene taşındığımız için mecburen başka bir anaokulu tercihe etmek durumunda kalmıştık. Ama hiç mutlu olamadık. Bu sene de uzakta da olsa sizi tercih edeceğiz.

"Özel Şefkat Dünyası Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Şefkat Dünyası Anaokulu İletişim Bilgileri

Ragip Tüzün Caddesi No:449/bodrum,zemin,1,2 Kat Yenimahalle/ankara
0312 315 1199 Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Göznurum Etüt Merkezi Ve Anaokulu Özel Okul
Göznurum Etüt Merkezi Ve Anaokulu

Oğlumdaki değişimler sayenizde oldu. Büyüttünüz onu resmen. Çok mutluyuz sizinle olmaktan. Hastalağında ilginiz alakanız...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum