fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şefkat Dünyası Anaokulu

Özel Şefkat Dünyası Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 0-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Şefkat Dünyası Anaokulu Hakkında

Ankara, Yenimahalle’de eğitim hizmeti veren Özel Şefkat Dünyası Anaokulu, 0 ila 6 yaş grubu öğrencilere eğitim vermektedir. Eğitimin başlama saati 07:30 olup, eğitimin bitiş saati 18:30 dur. Sınıflar 18 er kişiden oluşmaktadır. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce eğitim verilmektedir. Okul tarafından öğrencilere sunulan fiziksel imkanlar, küçük yaş grubundaki öğrencilerin uykusu için bir uyku odası, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltıları için nezih bir yemekhane, açık oyun alanı, kapalı oyun alanı, okul servis hizmeti ve yaz okulu hizmetidir. Okulun güvenliği konusunda uzman güvenlik görevlilerince sağlanmaktadır. Okulun rehberlik servisi öğrenci ve veliler arasındaki iletişimi sağlamaktadır. Ayrıca jimnastik, tiyatro ve drama eğitimleri verilmektedir. Okulun amacı ; kendine güvenen, özgür düşünen, sorunlarını çözebilen, özgüven sahibi, yeniliklere açık, doğaya saygılı, estetik anlayışı gelişmiş, bilimsel düşünen, araştırmacı, ana dilini iyi kullanabilen, yabancı dil konuşabilen, başkalarının haklarına saygılı, takım çalışmasını benimsemiş, ülkesine ve çağına sorumlu, sağlıklı yaşamayı ve sporu önemseyen, Milli değerleri yaşamasını bilen, inançlara saygılı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmektir.

Yorumlar

 • ÖY

  Öğretmen ve yöneticilerin ilgi alakaları çok güzel. İstediğim zaman ulaşabiliyor olmam gönlümün rahat olma sebebidir

 • ÖY

  Biri 2diğeri 4yaşında iki çocuğumu gönderiyorum. Öğretmenlerin içtenliği, saygısı ve anlayışı dört dörtlük. Aklım kalmadan günümü geçirebiliyor ve her aradığımda ulaşabiliyorum.

 • z

  Çoğunuzu kendi çocukları gibi sahiplenen, sevgi dolu bir okul. temizliği ve yemekleri oldukça iyi.okuldaki 3. yılımız.iyiki varlar

 • Mu

  2 yaşındaki minik ikizlerim için acil bir şekilde kreş ararken gözyaşları içinde şefkat dünyası anaokulunun karşıma çıkmasıyla içim rahatladı. İki kızım da severek gidiyor ve çok eğleniyorlar. En başında harika temizliği mükemmel yemekleri hijyeni güler yüzlü ve ilgili personeli ve kreşin ev ortamı gibi güzel sıcak olması bir harika. Şefkat dünyası ve ekibi iyi ki var☺️

 • AB

  Çocuklarımı okula gözüm arkada kalmadan gönderebiliyorsam bu okulun değerli öğretmenlerine borçluyum. Yenimahalle'de çok fazla kreş gezdim. Çoğu gösterişle, süslü kelimelerle velileri çok uçuk miktarlara razı etmeye çalışıyordu. Özellikle samimi ve mütevazi tavırlarını beğendiğimden, işlerini sadece para için yapmadıklarını düşündüğümden dolayı bu kreşi tercih ettim. Tavsiye ediyorum.

 • NT

  İki çocuğumuzu da bebeklik çağında teslim ettiğimiz ikinci evimiz. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı göndereceğiniz bir yer. İyi ki tanımışız,iyi ki varsınız.

 • Veli

  Yenimahalle civarında kreş arıyorsanız çocuğunuzu buraya gönderebilirsiniz, profesyonel ve güler yüzlü personeli, eğitimi, herşeyi çok güzel...

 • Veli

  Geçen sene taşındığımız için mecburen başka bir anaokulu tercihe etmek durumunda kalmıştık. Ama hiç mutlu olamadık. Bu sene de uzakta da olsa sizi tercih edeceğiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şefkat Dünyası Anaokulu İletişim Bilgileri

Ragip Tüzün Caddesi No:449/bodrum,zemin,1,2 Kat Yenimahalle/ankara
0 312 963 1027
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum