fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Söğüt Bahçem Kreş ve Anaokulu

Özel Söğüt Bahçem Kreş ve Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00

Özel Söğüt Bahçem Kreş ve Anaokulu Hakkında

Özel Söğüt Bahçem Kreş ve Anaokulu, Ankara'nın Etimesgut ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir okul öncesi eğitim kurumudur. 2-6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim vermektedir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı olarak eğitim vermekte olan kurum, yaz okulu fırsatıyla beraber 12 ay boyunca kesintisiz bir şekilde eğitim öğretimini sürdürmektedir. Kurum 07.30 ile 18.00 saatleri arasında eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Çocukların gelişimlerini destekleyecek, organik yiyeceklerle hazırlanmış yemekler 3 öğün olarak çocuklara sunulmaktadır. Özel Söğüt Bahçem Kreş ve Anaokulu açık ve kapalı spor alanları, oyun alanları ve hobi bahçeleriyle çocukların fiziksel ihtiyaçlarını karşılayabilecek tüm imkanlara sahiptir. Dört mevsim boyunca öğrenciler fiziksel aktivitelerini kurumda gerçekleştirebilmektedir. Kurumda modern dans, bale, jimnastik gibi belirli branşlara yönelik dersler de düzenli olarak verilmektedir. Böylelikle çocukların erken yaşta bir hobi edinebilmelerinin önü açılmaktadır. Özel Söğüt Bahçem Kreş ve Anaokulu çocukların zihinsel aktivitelerini geliştirmek adına adeta bir beyin jimnastiği niteliğinde olan robotik kodlama eğitimini de bünyesinde aktif olarak vermektedir. Böylelikle çocuklar yeni bir dünya dili olan kodlama dilini tanımış olurlar. Kurumda dil eğitimleri çok yönlü bir biçimde sürdürülmektedir. Anadillerini iyi kullanmaları adına verilen temel Türkçe eğitiminin yanında yabancı dil eğitimleri de verilmektedir. Günümüz dünyasında evrenselleşmiş bir dil olan İngilizce eğitiminin yanında ikinci yabancı dil olarak Rusça eğitimi de çocuklara verilen dil eğitimleri arasındadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Eklektik Yaklaşım

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (1)

  • Verdiği eğitimlerle güleryüzlü çocukların gelişimlerine yardımcı olurken ilğili tavırlarıylada çok sıcak bir ortam çocuğunuzu gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz bir yer kesinlikle tavsiye ederim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Söğüt Bahçem Kreş ve Anaokulu İletişim Bilgileri

Ata Mahallesi 3773. Sokak Söğüt Bahçe Sitesi No:1 Eryaman/ankara
0 312 963 1398
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum