fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Tuana Kreş ve Anaokulu

Özel Tuana Kreş ve Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:30
Öğlenci: 13:00/18:30

Özel Tuana Kreş ve Anaokulu Hakkında

Özel Tuana Anaokulu, kaliteyi en üst seviyede tutan, mutlu ve başarılı, Atatürk ilkelerine bağlı, araştırmayı seven bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiş bir kurumdur. Okul her türlü donanıma sahip olmakla, 3 katlı villada çocuğun sağlıklı, temiz ve hijyenik bir ortamda eğitim görmesine önem vermektedir. Okulda bazı gelişim ve zeka testleri uygulanmaktadır. Bunlar, Good Enough – Harris, Porteus Labirentleri Testi, Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Gesell Gelişim Figürleri Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Peabody Resim Kelime Testi, Peabody Resim Kelime Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testleridir. Test sonuçları aileler ile birlikte değerlendirilmektedir. Tuana Anaokulu, çocuklara, çocukluk keyfini yaşatan oyun tadında eğitim hizmeti sunmaktadır. Çeşitli aktiviteler ile eğlenerek öğrenmelerine sağlamaktadır. Çevre gezileri, gruplama, eşleştirme, yaşayarak öğrenme eğitim programını uygulamaktadır. Çocukların duygusal, sosyal ve bedensel gelişimlerine destek sağlamaktadır. Çeşitli branş dersleri ile çocukların yetenekleri keşfetmelerini amaçlamaktadır. Yabancı dil eğitiminde, İngilizce dersleri uygulanmaktadır. Okulun iç ve dış tüm alanları 24 saat kamera sistemi ile izlenmektedir.

Yorumlar

 • BY

  Tuana çocuğumun her daim mutlu olduguna şahit olduğum 2. yuvası. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kaydımızı yaptırdığımız okulumuz her anlamıyla bizi memnun etti.Okul arayışında olan her ailenin mutlaka gidip ziyaret etmesini isterim.

 • Oğlumuz ilk göz ağrımız 3 yıl boyunca Tuana ailesinde her anlamıyla dört dörtlük mükemmel bir eğitim aldı ve bu sene mezun oldu. Şimdi sıra minik kardeşinde.Biz, okul öncesi hayata adımımızı sevgi, güven ve kaliteli eğitim anlayışına sahip Tuana ailesiyle atmış olmaktan çok mutluyuz. Anne baba olarak herşey için minnettarız. İyiki yollarımız sizlerle kesişmiş

 • YK

  -Hijyenik -Güvenli -Eğitim odaklı -Güleryüzlü personel

 • BA

  Sıcak samimi bir aile ortamının hakim oldugu çocuğumuzu gözümüz arkada kalmadan bıraktıgımız tuana ailesine teşekkürü bir borç biliriz

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tuana Kreş ve Anaokulu İletişim Bilgileri

Karargahtepe Mahallesi Çamaltı Caddesi No:49 Keçiören / Ankara
0 312 963 1680
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum