fb
Özel Yedi Renk Anaokulu

Özel Yedi Renk Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Okul Saatleri: 07:00/18:30
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10

Özel Yedi Renk Anaokulu Hakkında

Özel Yedi Renk Anaokulu, 3 ile 6 yaş grubu aralığında bulunan çocuklara okul öncesi eğitim hizmeti verilmektedir. Sorumluluk sahibi ve kendine güvenen öğrenciler yetiştirebilmek için branş öğretmenleri eğitimi hizmeti vermektedir. Okulda pek çok etkinlik faaliyeti de yürütülmektedir. Drama ve tiyatro, satranç, matematik, spor becerisi ve koordinasyon ve ritim dersleri verilmektedir. Okulda kreş servisi hizmeti de verilmektedir. Çocukların keyifli bir zaman dilimi geçirebilmesi için oyun parkı da bulunmaktadır. Okulda uyku odası mevcuttur. Öğrencilerin temiz hava alabilmesi için açık hava oyun parkı büyük öneme sahiptir. Özel Yedi Renk Anaokulu’nda periyodik aile seminerleri düzenlenerek veli ile okul arasında işbirliği sağlanmaktadır. Okulda sağlık ve hijyenin hakim olduğu yemekhane bulunmaktadır. Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimleri için bale, dans, halk oyunları, jimnastik gibi çeşitli aktiviteler yapılmaktadır. Okul, servis ve rehberlik hizmeti de sunmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme

Sanatsal

Bale
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
Dans

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi

Yorumlar

 • G. Y.

  Kreşin konumu özellikle beğendiğim özelliğidir. Arabaların gürültüsü ve egzoz gazlarından uzak bir okul. İlk oğlumu bu kreşe göndermiştim. (2010 yılında) Müdiresi Hayriye Hn.dı. Çok ilgili, işini iyi yapan, samimi bir bayan. Yöneticileri değişmesine rağmen Hayriye Hn. değişmedi. (İyiki de değişmedi.) İkinci oğlumu da (2014 yılından beri) bu kreşe gönderiyorum. Ve çok memnunum. 3 tane sahibini bu süre içinde tanıdım. Şuanki sahibi olan Halime Hn. İse şuana kadar tanıdığım kreş sahiplerinin en iyisi. işine saygı duyan, hevesli, çalışkan, akıllı, dürüst bir insan. Göndermeyi düşünenler tereddüt etmesinler. Çok iyi bir kreş. Tavsiye ederim.

 • R. Ş.

  Oğlum 3sene yedirenk anaokulu na gitti hiç bir sorun yaşamadan mezun olduk okul öğretmenlerinin sevgi dolu yaklaşımları ve güler yüzleri sayesinde oğlum severek gitti okuluna okul idareci ve öğretmenlerine teşekkürler ve başarılarının devamını diliyorum R. Şenol

 • ö. B.

  Çocuğum hergün eve mutlu geliyor, Biran önce okula gitmek için can atıyor özverili kadrosu ile çok memnunum diğer çocugumda biran önce büyüsünde Yedirenk anaokulundan faydalansın istiyoruz...Gönül Rahatlığıyla gönderebileceğiniz bi okul....

"Özel Yedi Renk Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Yedi Renk Anaokulu İletişim Bilgileri

General Zeki Doğan Mah. 542 Sok. No:8-B Mamak/ankara
0312 390 8666 Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum