fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yedi Renk Anaokulu

Özel Yedi Renk Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 7
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30
Sabahçı: 07:00/12:30
Öğlenci: 13:00/18:30

Özel Yedi Renk Anaokulu Hakkında

Özel Yedi Renk Anaokulu, 3 ile 6 yaş grubu aralığında bulunan çocuklara okul öncesi eğitim hizmeti verilmektedir. Sorumluluk sahibi ve kendine güvenen öğrenciler yetiştirebilmek için branş öğretmenleri eğitimi hizmeti vermektedir. Okulda pek çok etkinlik faaliyeti de yürütülmektedir. Drama ve tiyatro, dans, modern dans, halk oyunları, akıl ve zeka oyunları, gezi kulübü, yabancı dil kulübü, tiyatro, yüzme, satranç, matematik, spor becerisi ve koordinasyon ve orff ile ritim dersleri verilmektedir. Ayrıca çağımızın gereksinimi olan robotik ve kodlama eğitimleri ile çocuklar geleceğin teknoloji üreten bireyleri olması için beceriler kazanmaktadırlar. Okulda kreş servisi hizmeti de verilmektedir. Çocukların keyifli bir zaman dilimi geçirebilmesi için oyun parkı da bulunmaktadır. Okulda uyku odası mevcuttur. Öğrencilerin temiz hava alabilmesi için açık hava oyun parkı büyük öneme sahiptir. Özel Yedi Renk Anaokulu’nda periyodik aile seminerleri düzenlenerek veli ile okul arasında işbirliği sağlanmaktadır. Okulda sağlık ve hijyenin hakim olduğu yemekhane bulunmaktadır. Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimleri için bale, dans, halk oyunları, jimnastik gibi çeşitli aktiviteler yapılmaktadır. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimini oyunla, İngilizce drama ile, şarkılarla ve etkinliklerle almaktadırlar. Okul, servis ve rehberlik hizmeti de sunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (7)

 • Pandemi döneminde bu kadar ilgili alakalı bı yerde olduğumuz için çok şanslıyız okulumuzun kurucuları para için değil eğitim için orada oldukları çok belli teşekkür ederizKötü bı yani yok ki

 • vk

  okulun fiziksel şartları muhteşem, yonetim ve öğretmen kadrosu mükemmel kendilerine çok teşekkür ederim.... gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebilirsiniz.

 • lc

  Pandemi sürecinde bu kadar dikkatli özenli düzenli olmaları gerçekten takdire şayan kurum çalışanlarına çok teşekkür ederim, gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bi okul.

 • PS

  Güler yüzlü eğitmenlerin olduğu bir okuldur Yedi Renk Anaokulu. 2 senedir oğlum devam ediyor. Biz çok memnunuz. Öğretmenlerimizin ilgili yaklaşımları, sevgi dolu tavırları bizi mutlu ediyor. Oğlum, okula severek gidiyor. Tatilde bile okulunu özlüyor. Gözümüz arkada kalmadan çocuğumuzu güvenle gönderiyoruz. Mamak civarında oturanlar için tavsiye ederim.

 • GY

  Kreşin konumu özellikle beğendiğim özelliğidir. Arabaların gürültüsü ve egzoz gazlarından uzak bir okul. İlk oğlumu bu kreşe göndermiştim. (2010 yılında) Müdiresi Hayriye Hn.dı. Çok ilgili, işini iyi yapan, samimi bir bayan. Yöneticileri değişmesine rağmen Hayriye Hn. değişmedi. (İyiki de değişmedi.) İkinci oğlumu da (2014 yılından beri) bu kreşe gönderiyorum. Ve çok memnunum. 3 tane sahibini bu süre içinde tanıdım. Şuanki sahibi olan Halime Hn. İse şuana kadar tanıdığım kreş sahiplerinin en iyisi. işine saygı duyan, hevesli, çalışkan, akıllı, dürüst bir insan. Göndermeyi düşünenler tereddüt etmesinler. Çok iyi bir kreş. Tavsiye ederim.

 • Oğlum 3sene yedirenk anaokulu na gitti hiç bir sorun yaşamadan mezun olduk okul öğretmenlerinin sevgi dolu yaklaşımları ve güler yüzleri sayesinde oğlum severek gitti okuluna okul idareci ve öğretmenlerine teşekkürler ve başarılarının devamını diliyorum R. Şenol

 • öB

  Çocuğum hergün eve mutlu geliyor, Biran önce okula gitmek için can atıyor özverili kadrosu ile çok memnunum diğer çocugumda biran önce büyüsünde Yedirenk anaokulundan faydalansın istiyoruz...Gönül Rahatlığıyla gönderebileceğiniz bi okul....

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yedi Renk Anaokulu İletişim Bilgileri

General Zeki Doğan Mah. 542 Sok. No:8-B, Mamak/ankara
0 312 963 1820
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum