fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Yeni Umutlar Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/12:00
Öğlenci: 12:00/19:00

Özel Yeni Umutlar Anaokulu Hakkında

Özel Yeni Umutlar Anaokulu 2 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere birebir eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda sınıflardaki öğrenci mevcudu sınırlı sayıda tutulmaktadır. Öğretmen başına düşen öğrenci sayısının düşük olması eğitimcilerin öğrencileri daha iyi tanımasını sağlamaktadır. Kurumun psikolojik danışmanı da öğrencilerle düzenli görüşmeler yapmaktadır. Bu sayede hem öğrencileri daha iyi tanımakta hem de pedagojik gelişimlerini takip etmektedir. Bu uygulamalar küçük yaştaki öğrencilerin ebeveynlerinden ayrılma ve okula alışma süreçlerinde faydalı olmaktadır.
Özel Yeni Umutlar Anaokulu öğrencilere yönelik çok yönlü aktiviteler düzenlemektedir. Bu aktivitelerden akıl ve zeka oyunları ve robotik ve kodlama dikkat çekmektedir. Eğitimciler bu aktivitelerle küçük yaştaki öğrencilerin ilkokul dönemine hazır olmasını amaçlamaktadır. Bunların yanı sıra okulda atletizm ve jimnastik gibi fiziksel aktiviteler de gerçekleştirilmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Eğitimciler ayrıca drama, dans ve halk oyunları aktiviteleri de yapmaktadır. Bu aktivitelerle öğrencilerin ekip çalışmasını öğrenmesi ve farklı bakış açıları kazanmaları amaçlanmaktadır.
Özel Yeni Umutlar Anaokulu eğitimcileri dil eğitimine büyük önem vermektedir. Okulda yoğun şekilde yabancı dil eğitimi verilmektedir. Bu sayede öğrencilerin çift dilli olması sağlanmaktadır. Yapılan İngilizce drama aktiviteleri de dil eğitimini uygulamalı hale getirmektedir. Küçük yaştaki öğrenciler bu sayede yabancı dil eğitimi alırken bir yandan da öğrendikleri bilgileri uygulamalı olarak kullanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yeni Umutlar Anaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mah. Güzelsu Sok. No: 24 Pursaklar/ankara
0 312 963 1330
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum