fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yenimahalle Cihangir Anaokulu

Özel Yenimahalle Cihangir Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 08:00/12:30

Özel Yenimahalle Cihangir Anaokulu Hakkında

Özel Yenimahalle Cihangir Anaokulu, okul öncesi eğitimi hizmeti sunan anaokulu Ankara Yenimahalle’de eğitim vermektedir. Anaokulu binası oldukça geniş olup sınıflar, oyun salonları ve yemekhane özel bir şekilde dizayn edilmiştir. Okulda sanat, bilgisayar ve yabancı dil eğitimi branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. Anaokulunda İngilizce ve Arapça olmak üzere iki dil eğitimi verilmektedir. 3 ile 6 yaş grubu aralığında bulunan anaokulunda tam zamanlı bir eğitim hizmeti verilmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun bir eğitim imkanı sunan Özel Yenimahalle Cihangir Anaokulu’nda yaz okulu programı da mevcuttur. Öğrencilerin yaz aylarında keyifli dakikalar geçirebilmesi için yaz okulu programlarında yüzme, binicilik, satranç, gezi ve piknik etkinliklerine sık sık yer verilmektedir. Öğrenci gelişimini destekleyici etkinlik ve faaliyetlerle sunulan programı pekiştirmeyi amaçlamaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (4)

 • EY

  Kızım Nezahati bu okula vermeden önce, kendi semtimdeki süslü Montessori okullarını da gezdim ama hiçbiri kendi evinde yaptığı gibi, okulunda da yoğurt mayalamıyor ve salçasını yazdan yapmıyor. Bu okul, tamamen organik olarak salçasını, yoğurdunu ve mutfağına girecek diğer ürünlerini özenle kendisi yapıyor ve aile olarak da son öğrenci gidene kadar okulunun başında bekliyorlar. Bunları sadece okumayın, gidip gezin ve görün, ne demek istediğimi kesinlikle anlarsınız...

 • Çok merkezi bir konumda, hem dolmuş, hem de metroya yakın ama aynı zamanda servis hizmeti de mevcut. Küçük bir alana sahip olmadığı için, çocuklar tüm günü dört duvar arasında geçirmiyor ve hem açık hem de kapalı oyun alanı ile, kaliteli eğitimi eğlenceli sosyal faaliyetlerle pekiştiriyor.

 • Gb

  Çocuğumu en güvendiğim ve gözümün arkada kalmadığı bir aile ortamına teslim ettim. Verdikleri eğitimden, sonsuz sevgileri kalplerinden yüzlerine yansımış değerli cihangir anaokulu çalışanları ve sahiplerine çok tşk ederim. İyi ki varsınız, iyikimiz oldunuz.Fazlası var, eksiksiz bir kurumdur.

 • Ö

  Tüm anne ve babalara tavsiye ederim. Yemek eğitim ve benim için önemi olan servis i de olması. Hiç sıkıntı yaşamadım. Düzgün insanlar çalışanlarda hep güleryüzlü.Ücret konusunda fazlasını hak ediyorlar

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yenimahalle Cihangir Anaokulu İletişim Bilgileri

Özevler Mah. 956. Cadde, No:1/a, Yenimahalle/ankara
0 312 963 0751
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum