fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yolculuk Anaokulu

Özel Yolculuk Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Yolculuk Anaokulu Hakkında

Özel Yolculuk Anaokulu uyguladığı eğitim yaklaşımları ile Etimesgut'ta adından sıklıkla bahsettirmektedir. Kurum sabah 09.00 ile 16.00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Okul 3 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere birebir eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Her yaş grubu için özelleştirilmiş bir eğitim programları bulunmaktadır. Okulun benimsediği eğitim anlayışına uygun olarak birçok fiziksel imkanı bulunmaktadır. Okulda bulunan kapalı spor salonu öğrencilere çeşitli sporları yapma imkanı vermektedir. Özel Yolculuk Anaokulu'nda bulunan geniş bahçe de öğrencilerin beraber oyunlar oynayabilmelerini sağlamaktadır. Küçük yaştaki öğrenciler okulun bilgisayar laboratuvarlarında vakit geçirerek teknolojiyle iç içe bir okul öncesi eğitim almaktadır. Ek olarak okulun fiziksel imkanları arasında yemekhane de bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler hijyenik ve sağlıklı öğünlere ulaşmakta ve düzenli beslenme alışkanlığı kazanmaktadır.
Eğitimciler öğrencileri donanımlı hale getirmek ve çok yönlü bireyler haline getirmek adına çeşitli aktiviteler düzenlemektedir. Öğrencilere farklı bakış açıları kazandırmak için düzenli olarak gezi aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Küçük yaştaki öğrenciler bu geziler sayesinde çevrelerini tanımaktadır. Okulda ayrıca öğrencilere yönelik iç dünyalarını yansıtabileceği ebru sanatı aktiviteleri yapılmaktadır. Bu aktivitelere ek olarak öğretmenler tarafından robotik ve kodlama eğitimi verilmektedir. Böylece öğrenciler erken yaşta kodlama bilimi ile tanışmaktadır.
Özel Yolculuk Anaokulu dil eğitimine de oldukça önem vermektedir. Okulun eğitim programında yabancı dil eğitimi önemli yer kaplamaktadır. Kurumun yabancı dil kulübünde yapılan aktiviteler de dil eğitimine destek olmaktadır. Dil eğitimini çeşitlendirmek adına okulda İngilizce drama aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Farklı rollere bürünen küçük yaştaki öğrenciler öğrendikleri dili etkin olarak kullanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yolculuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Şehit Osman Avcı Mah. 1404 Cad. No: 8Bc Etimesgut/ankara
0 312 963 1021
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum