fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beykoz - Kavacık Anaokulları

Beykoz Kavacık Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
7 okul bulundu.
Özel Kavacık Bilgi Ağacı Anaokulu Özel Okul
Beykoz / Kavacık Mah.
Özel Kavacık Bilgi Ağacı Anaokulu verified

Okulun temizliği, yemeklerin çeşitliliği, çocuklara verilen değer ve önem, eğitim. tüm bunları gördükten sonra doğru seç...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Beyhan Gülücük Anaokulu Özel Okul
Beykoz / Kavacık Mah.
Özel Beyhan Gülücük Anaokulu verified

İki çocuğumu da güvenle gönderdim. işini iyi yapan gülümsemeleriyle çocukların yüreklerine dokunmayı başaran aile sıcakl...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Beykoz Akd Kids Anaokulu Özel Okul
Beykoz / Kavacık Mah.
Özel Beykoz Akd Kids Anaokulu

Butik bir anaokulu nasıl olmalı neleri yapmalı neleri yapmamalı tartışmalarına son veren okul. yabancı dil eğitimden bes...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Yıldızlarım Anaokulu Özel Okul
Beykoz / Kavacık Mah.
Özel Yıldızlarım Anaokulu

Merhaba mesajımın ulaştığı veliler. benim oğlum ekim 2020 de 6 yaşına girecek ve bu yıl ilkokula başlayacak. oğlum çok...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 19:00
Özel Sevinçli Çocuklar Anaokulu Özel Okul
Beykoz / Kavacık Mah.
Özel Sevinçli Çocuklar Anaokulu

Kızımızı okula göndermeden önce bir çok endişelerimiz vardır okula alışabilecek mi öğretmenleriyle ve arkadaşlarıyla anl...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 19:00
Özel Otağtepe Gülbahçe Anaokulu Özel Okul
Beykoz / Kavacık Mah.
Özel Otağtepe Gülbahçe Anaokulu

Özel Otağtepe Gülbahçe Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:30
Özel Beykoz Açı Koleji Anaokulu Özel Okul
Beykoz / Kavacık Mah.
Özel Beykoz Açı Koleji Anaokulu

Özel Beykoz Açı Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 5
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Beykoz - Kavacık Anaokulları

Beykoz ilçesinde yer alan Kavacık Mahallesi'nde bulunan okul öncesi eğitim kurumları uzun yıllardır bulundukları bölgede hizmet verdiklerinden velilerin gözleri arkada kalmadan çocuklarını bırakabilecekleri kurumlar haline gelmiştir. Bu kurumlar eğitimle beraber çeşitli sportif faaliyetler, yabancı dil eğitimleri, geziler ve etkinliklerle birlikte, çocuğun diğer alanlarda da gelişimine katkı sağlamaktadır. Sizlerde çocuğunuzun ilkokula hazırlanmasını ve iletişim becerilerinin gelişmesini istiyorsanız, çevrenizde bulunan anaokullarını hemen keşfedebilir, okulların detaylı bütün bilgilerine ulaşarak en ideal olanı hızlıca bulabilirsiniz.


Bir çocuk okul öncesinde hem eğlenip, hem öğrenmeye odaklanmalıdır. Sadece eğitim bir yere kadar başarılı olabilir. Bu fikirden yola çıkan Kavacık anaokullarında çocuklar hem arkadaş edinmekte, hem eğlenmekte, hem de gerekli eğitimi almaktadır. Sosyalleşmeleri için gerekli ortamı sağlayan anaokulları ayrıca çeşitli aktivitelerle öğrencilerinin kültürel yanlarını da geliştirmektedirler. Bölgede yer alan kurumlar genellikle 3 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere okul öncesi eğitim vermektedir. Bunun yanında 6 aydan itibaren öğrenci kabul eden Kavacık kreşleri de ailelerin çocuklarını güvenle bırakabileceği yuvalardır. Bölgedeki anaokulu, kreş ve gündüz bakımevlerinin; sınıf ve bahçe fotoğraflarına, eğitim ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, adreslerine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilir, çocuğunuza uygun olduğunu düşündüğünüz okullar ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Bölgede butik anaokulu sayısı fazla olmakla birlikte, kolej bünyesinde hizmet veren kurumlarda bulunmaktadır. Bu anaokulları çift dilli eğitim verdiklerinden diğer okullardan ayrılmaktadır.


Çocuğunuz için hangi okulu seçeceğinizi bilmiyorsanız, okul profillerinde bulunan ve daha önce okulları tercih etmiş tarafsız kişilerce yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Kavacık'taki anaokullarının hangi noktalarda öne çıktığına, hangi konularda geri kaldığına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Okul.com.tr üzerinden filtremeler yaparak aradığınız özellikleri bünyesinde barındıran kurumları kısa bir sürede bulabilirsiniz.


Kavacık anaokul fiyatları verilen eğitimin niteliğine, yabancı dil çeşitliliğine ve öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Bunun yanında bölgedeki anaokulu sayısı her geçen gün artmakta bu da he bütçeye uygun okul bulmayı mümkün kılmaktadır. Okul profillerini ziyaret ederek bütçenizi zorlamayacak okulları görüntüleyebilir, yüz yüze görüşme gerçekleştirmek adına okullar ile iletişime geçebilirsiniz.


Kavacık anaokulları içerisinde yer alan ve çevre mahallelerde bulunan ebeveynler tarafından da tercih edilen kurumlardan bazıları; Özel Beykoz Akd Kids Anaokulu, Özel Beyhan Gülücük Anaokulu ve Özel Asude İnciler Anaokulu şeklindedir.


Kavacık Mahallesi anaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum