fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Beylikdüzü Dereağzı Anaokulları

Beylikdüzü Dereağzı Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Beylikdüzü Sultan Fatih Koleji Anaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Dereağzı Mah.
Özel Beylikdüzü Sultan Fatih Koleji Anaokulu

Özel Beylikdüzü Sultan Fatih Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    4 - 6
  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00

Beylikdüzü Dereağzı Anaokulları

Çocuklarınıza kaliteli anaokulu eğitimi verebilecek İstanbul Beylikdüzü Dereağzı mahallesi anaokullarının fiyat listesine çağrı numaralarından arayabilirsiniz. İstanbul Beylikdüzü Dereağzı mahallesi anaokullarıyla okul öncesi 0-6 yaş eğitiminde çocukların sosyal, kültürel ve zihinsel olarak yaşıtlarına oranla daha gelişmiş bireyler yetişmelerini amaçlar. Okul öncesi eğitim, sağlam bir karakter oluşturmada öncül rol oynamaktadır. Okul öncesi eğitim, çağdaş eğitim sisteminin ilk adımıdır ve çocuklara kendine güvenini sağlamayı amaçlayan bir eğitim programı sunar. Böylece, okul öncesi eğitim, eğitim sisteminde önemli bir yere sahiptir ve bu eğitim sırasında, çocukların gelişim özellikleri, kişisel çocuklar fiziksel, duygusal, dilli, sosyal ve zihinsel gelişme için sağlıklı bir şans bulmaları için farklılıklar ve yetenekler göz önünde bulundurulur.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum