fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ataşehir Su Anaokulu

Özel Ataşehir Su Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Ataşehir Su Anaokulu Hakkında

İstanbul'un Ataşehir bölgesinde bulunan Özel Ataşehir Su Anaokulunu 'nda çocukların kendilik algısını geliştirirken, diğer çocuklar ile olan farklılıklarını kabul ettirmeye ve diğer çocuklar ile olan benzerliklerinin farkına vardırmaya çalışan bir eğitim kurumudur. Okulda pedagog(kurucu), eğitim danışmanı, psikolojik danışman, ilköğretim öğretmeni, 6 yaş grubu okula hazırlık programı uygulayıcısı, okul öncesi öğretmenleri, hemşire, branş öğretmenleri, aşçı ve temizlik görevlileri bulunmaktadır. Okulda bulunan tüm eğitim hizmeti veren bireyler, seminerler ve bazı eğitim programları ile donanımlarını sürekli olarak arttırılmaktadır. Okulda 3 ve 6 yaş arası çocuklara eğitim hizmeti verilmektedir.. Anaokulunda çalışma saatleri 07.30 ve 18.30 arasındadır. Okul içerisinde 6 sınıf bulunmaktadır. Müzik ve resim atölyeleri, oyun odası, tam donanımlı uyku odası, revir, spor salonu, mutfak ve yemek salonları bulunmaktadır. Binada bulunan tüm kapalı alanlar anti-bakteriyel olan doğal mantar parke ile kaplıdır. Okulda giriş ve çıkışlar güvenlik görevlisi tarafından kontrol edilmektedir. Çocuklar anne ve babanın izni olmadan kimseye teslim edilmezler. Okulda bulunan kamere hizmeti ile 24 saat okul ve okulun etrafın izlenmektedir. Okulda bulunan revirde hemşire gün boyu hizmet vermektedir. Yılda bir kere diş hekimi gelip diş kontrolü yapmaktadır. Çocukların okula kolay ve rahat bir şekil de gelebilmeleri için servislerimiz bulunmaktadır. Servis hostesleri çocukları evlerinden alıp servise bindirmektedir. Ayrıca servis okul tarafından sürekli denetlenmektedir. Okulda çocuklara, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Okulda yemek listesi dengeli beslenmeye uygun aylık olarak düzenlenir ve velilerin onayına sunulmaktadır. Özel Ataşehir Su Anaokulu 'nda çoklu zeka kuramı dikkate alınarak hazırlanmış bir program uygulanmaktadır. Çocukların zekalarını geliştirmek için, sözel-dilsel , mantıksal-matematiksel , görsel-uzamsal , doğa zekası, kişiler arası zeka, kişisel içsel zeka, müziksel-ritmik zeka, bedensel-kinestetik zeka alan çalışmaları yapılmaktadır. Okulda ayrıca jimnastik, bale, yüzme, binicilik ve modern dans eğitimi verilmektedir. Çocukların sosyal gelişimlerini tamamlaması ve değerlerimize sahip çıkmaları için değerler eğitimi çalışması yapılmaktadır. Çocuklara Türkçe eğitimin yanında İngilizce eğitimi de verilmektedir. Çocukların sanatı ait olduğu yerde tanımaları ve yaşadıkları şehrin güzelliklerini fark etmeleri için kültür-sanat gezileri düzenlenmektedir.

Yorumlar

 • E

  Ataşehir’de toplam 16 okul gezdim. Hemen hemen hepsinde ayni dersler. Muzik, spor, drama vs. Ogretmenlerin cogu deneyimsiz hatta stajer calistiriliyor cogunda. Bildiginiz ticaret kokuyor. Egitimci olunca, mudurlerle konusma esnasinda bircogunun yalanina bile sahit oluyorsunuz.. Bu kadar titiz davranmama ragmen, sadece okulda seker, beyaz un tuketimi yok dedikleri bir okul sectim oglum icin. Uzun lafin kisasi, soylenenler yerine getirilmiyor. Fiyasko. Oglumu hemen aldim, ve daha oncesinde duydugum Su Anaokuluna goturdum. Okul acma girisiminde bulunsam ayni mentalitede ilerleyecegim gercekten kusursuz bir okul. ( en azindan simdilik) Cocuk odakli, ekip, calisanlar, kurucusu hep bir elden cocugu sarip sarmaliyorlar. En sevdigim yonleri sicacik olmalari. Bir tane olumsuz, negatiflik barindirmiyor icerisi. Cocuklar gercekten mutlu. Sevdigim seylerin arasinda, deney derslerinin bulunmasi ve Kitap analiz-sorgulama derslerinin olmasi. Cocuklarin bu yaslari gercekten cok onemli, ve deneyleyerek , sorgulayarak ogrenmeliler. Soyledikleri herseyi yerine getiriyorlar. Seffaflik var, samimiyet var, Guven var, mutluluk var, ogrenme var. Tavsiye ederim, siddetle hem de.

 • GM

  Kızımız bu okuldan mezun oldu. Su Anaokulu'nun kızıma ve bize olan katkılarını saymakla bitiremeyiz. Öğretmenleri alanında iyi ve tecrübeliler. Fiziksel yapısı yeterli değil ama maalesef.

 • YE

  Sanat ve spor derslerinin çeşitliliği pek çok okula kıyasla daha fazla ve dersler tecrübeli öğretmenler tarafından veriliyor. Biz çok memnun kaldık Size de tavsiye ederiz.

 • Veli

  Bu okulu tercih eden veliler genelde memnun okuldan. Okulda gösterilen ilgi ve alakanın çocukları mutlu ettiği açık.

 • Veli

  Çocuklar üzerindeki ilgiyi şefkati sevgiyi eksik etmeyen, zaman zaman bizleri çocuklarımız için yönlendiren, sıcacık harika bir anaokulu.

 • Veli

  Çocuklarımıza en az bizim kadar titiz ve dikkatli yaklaşarak, kişisel yetenek ve zekasını geliştirmeye çalışan personeli ve eğitimcilerinin tamamını özenle seçilmiş bir okul. Burası doğru yer bizim için.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ataşehir Su Anaokulu İletişim Bilgileri

Yeni Çamlıca Mahallesi, Baraj Yolu Caddesi, Mevlana Sokak, No:7 Ataşehir/istanbul
0 216 706 6875
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum