fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Başakşehir Minik Eller Anaokulu

Özel Başakşehir Minik Eller Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/19:00

Özel Başakşehir Minik Eller Anaokulu Hakkında

Özel Başakşehir Minik Eller Anaokulu hafta sonları hariç yılın her günü 2-6 yaş grubu çocuklara eğitim veren özel bir eğitim kurumudur. Okulun eğitimdeki amacı çocukların bedensel, zihinsel, psiko-motor, duygusal ve sosyal yönden gelişmesini sağlamaktır. Okulda çocuklara ücretsiz olarak sağlık muayenesi ve chek-up uygulaması yapılmaktadır. Okul dört katlı müstakil bir binadır. Okul çevresi oldukça geniş ve çocukların oyun alanları son derece ferahtır. İstanbul Başakşehir’ de bulunan okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri mevcuttur. okula alıştırma programları( oryantasyon çalışmaları) bu iki birimin ortak çalışması ile sağlanmaktadır. Okulda eğitim tam gündür. İsteyen veliler için yarım gün eğitim seçenekleri de mevcuttur. Şehrin gürültüsünden uzak yeşillik bir alanda bulunan Özel Başakşehir Minik Eller Anaokulu geniş, ferah ve her daim güneş alan sınıfları, çocuklar için tasarlanmış uyku odası, resim ve müzik atölyesi, bilim ve sanat atölyesi, aktivite alanları ve hobi bahçesi, modern-geniş yemekhanesi, idari ünitelerine sahiptir. Okulda çocukların eğlenerek öğrenmeleri ve yeteneklerinin farkına varmaları amaçlanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda gün içerisinde öğretmenler çocuklarla birlikte yüzme, jimnastik, müzik, ritim, İngilizce, mantık eğitimi, ebru, kağıt şekillendirme, tarım, mutfak atölyesi ve folklor aktiviteleri yapmaktadır. Özel Başakşehir Minik Eller Anaokulu'nda bulunan yemekhanede hazırlanan yemeklerin organik olmasına özellikle dikkat edilmektedir. Gün içerisinde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere çocuklara 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Menüler çocukların günlük et, süt, tahıl, sebze, meyve ihtiyaçları göz önünde tutularak oluşturulmaktadır. Aylık olarak hazırlanan yemek listesi okulun sitesinden velileri bilgilendirmek amacıyla düzenli olarak paylaşılmaktadır.

Yorumlar (3)

 • SS

  Çevremizdeki iyi yuvalardan. İçimiz rahat bırakabiliyoruz. Bize bu güveni kazandırdılar geçen bu sürede. Oğlumuzun öğretmenini ve arkadaşlarını çok sevmesinden görebiliyoruz. Çocuk psikolojisinden anlayan deneyimli öğretmenler ve idaresi var.

 • GA

  Çok değerleri öğretmenleriyle, kaliteli bir okul. İlgilenen ailelere öneriyoruz. Özellikle özgüvenli kendini ifade edebilmeyi çocuklar yapılan faaliyetler sayesinde başarıyor olmalı. Değerlerine sahip çıkan çocuklar yetiştirmeyi amaç edinmiş eğitime önem veren ve çocukların çok eğlendikleri bir yuva. Süpersiniz.

 • MH

  Öğretmenler çok sevimli. Drama dersleri öğrencilerin hayal gücünü geliştiriyor ve bu konuda üstlerine düşeni yapıyorlar. Veliler interaktif takip yapabilitor biz memnun kaldık, anaokulu arayan herkese tavsiye ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Başakşehir Minik Eller Anaokulu İletişim Bilgileri

Başak Mah. Yunus Emre Cad. İmsak Sok. No:15, Villa 3-23, Başakşehir /istanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum