fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilgefil Anaokulu

Özel Bilgefil Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Bilgefil Anaokulu Hakkında

GENEL

- Hafta içi 5 gün tam gün eğitim vermekteyiz.
- 08:00 - 18:30 arası okulumuz açıktır.
- 1500 M2 genişliğinde olup sınıflar 35 - 40 M2 genişliğindedir.
- Milli Eğitime bağlı, Beyaz Bayraklıdır.
- Mülk kurumumuza aittir. Kiralık değildir.
- Okul binası deprem dayanıklı ve İSG denetimlerinden başarıyla geçmiştir.
- Düzenli olarak her ay kurumumuz dezenfekte edilmektedir.
- Özel servis takip sistemi bulunmaktadır.
- İK görüşmelerinde kişinin Eğitimi ve Tecrübesi yanı sıra 3 saat süren " ÇOK YÖNLÜ KİŞİLİK TESTLERİNE " tabi tutulmaktadır.
- Uzman Klinik Psikoloğumuz bulunmaktadır.


BESLENME
- Yemeklerimiz okulumuzda yapılmaktadır.
- 3 öğün yemek verilmektedir. ( Sabah kahvaltısı, Öğren yemeği, İkindi Kahvaltısı )
- Çocuğumuzun tüm beslenme düzenini özel takip sistemi üzerinden takip edebileceksiniz.

EĞİTİM;
- Proje tabanlı, Reggio Emillia yaklaşımını ile eğitim verilmektedir.
- 3-6 yaş grupları yabancı öğretmenden yarı zamanlı İNGİLİZCE eğitimi almaktadır.
- Zumba Kids
- Satranç
- Sanat
- Yeşil Saat
- Okuma - yazmaya hazırlık
- Matematik Çalışmaları
- Yaratıcı Drama
- Stem
- Kodlama
- Orff
- Mutfak Etkinlikleri

BUTİK OKUL NEDİR?

Butik okul kalabalık ve her yaş grubunun barındığı okulların aksine öğretmen, öğrenci ve veli iletişiminin daha sağlıklı yürütüldüğü, öğrenci ile birebir ilgilenen ve her öğrenciyi kendi çocuğu kadar tanıyabilecek sayıda öğrencisi bulunan okul demektir.

Özet olarak " az öğrenci çok ilgi " anlayışının hakim olduğu okuldur.

Okulumuzda her öğrencimizi okula ilk geldiği günden, mezun olana kadar bireysel özellikleri en ince ayrıntısına kadar keşfedilip geliştirilmesi hususunda titizlikle çalışırız.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Keçe

- Karton/Mukavva

- Plastik

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- MEB Odaklı Eğitim

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

Yorumlar (43)

 • My

  4.5 yasindaki oglumu guvenle gonderigim bir kurum o kadar memnunumki gozum kapali tavsiye ederim kurucusu pinar hanim muthis bir insan ogretmenimiz nida hanim bizim bastacimiz oglumdaki ilerlemeyi gordukce ne kadar dogru bir karar verdigimi anliyorum Baska bir kurumda kotu gecen 1 aylik okul deneyimimiz olmustu ordan sonra oglumun okul hayatini sevememesinden cok korkmustum ama bilgefil bize ilac gibi geldi emegi gecen herkese sonsuz tesekkurler iyiki varsinizIletisim Sosyal beceri Sayilar Harfler Arkadas iliskileri Yeme icme Ve daha aklima gelmeyen bir cok guzel sey

 • AY

  Evdeki eğitim haricinde gelişimine katkısı olması için "Kreşe mi versek acaba" diye çıktığımız kısa yolculukta görüştüğümüz 4. okuldu ve daha görüşmenin 10. dakikasında çalışanlar kalitelerini belli ettiler. Eşime baktığımda gözlerinin içi parlıyordu; o an konuşmadan karar vermiştik. Çocukları hangi pedagoji metoduna göre geliştirecekleri, hangi ortamda ne gibi temalar işlediklerini yerinde gördük. İnsana ve çocuklara verdikleri değer ve saygı bize güven vermişti. Şimdi 1 seneden fazladır birlikteyiz. Çocuğumuz tatillerde bile okula gitmek istiyor. Vakitsizlikten asla veremeyeceğimiz disiplin, empati kurma, mantık yürütme alanlarında çocuğumuzun güçlü ve hızlı gelişimini görmek bizi çok mutlu ediyor, gururlandırıyor. Elleri öpülesi öğretmenlerimizin katkısını çok hissediyoruz. Bunun dışında resepsiyonda her sabah çocukları Hafize Ana gibi sıcacık karşılayan Dilan Hanım'dan tutun her çocuğun karakterini ezberleyip onları bireysel destekleyen ve yönlendiren okul müdürümüz Yıldız Hanım ve orkestra şefimiz Pınar Hanım gibi çok güçlü kadınların yönettiği kıymeti az bilinen butik bir okul Bilgefil... Son not olarak okul müdürü ve kurucu ortağın kendi çocuklarının da bu okulda öğrenci olduklarını ve son derece çağdaş insanlar olduklarını da eklemek isterim. İyi ki yollarımız kesişmiş.

 • Okulun kurucusu Pınar Hanim la başlamak istiyorum. Bir annenin aklına gelmeyecek şeyleri bile düşünerek kurmuş bu sıcacık yuvayı. Kapıda karşılayan Dilan hanım' dan oğlumun bayılarak yediği yemekleri yapan Emine Hanım a, birbirinden ilgili öğretmenlere, tabi ki öğretmenimiz BÜSRA HANİM a ne kadar teşekkur etsem az. Herkes tek tek öyle ilgiliki. Yemeğinden ilacına doktor kontrollerine kadar herşeyiyle ilgileniyorlar. Çocuğunuzun nasıl geliştiğine inanmayacaksınız. sadece eğitim değil çocukları her anlamda hayata hazırlıyorlar. Oğlumun ilk okul deneyimi ve anaokulu bittiği için çok üzülüyorum. Umarım tüm çocuklar böyle iyi bir okulda böyle iyi eğitmenlerle tanışma fırsatı bulur.

 • FB

  3 yaşındaki kızmı güvenle gönderiyorum. Kurucu Pınar Hanım olmak üzere bütün öğretmenler personel çok ilgili, güler yüzlü. Hepsi alanında uzman kızımın öğretmeni Kumru öğretmen çok cana yakın harika bir öğretmen kızım gerçekten çok seviyor öğretmenini. Eğitim çok iyi temizlik hijyen çok iyi yemekleri çok iyi güvenle çocuğunuzu emanet edebilirsiniz.

 • Oğlumu gönül rahatlığıyla gönderdiğim, içten, samimi, ev sıcaklığında çok değerli çalışanlarıyla hayallerimin çok üstünde bir okul. Beslenme, eğitim.cocuk psikolojisi hepsiyle ayrı ayrı ilgilenildigine fazlasıyla şahit oluyorsunuz .iyi ki göndermiştim herkese tavsiye ediyorum

 • UG

  Bilgefil ailesi içerisinde olmaktan dolayı çok şanslı olduğumuzu kızımız adına öncelikle söylemek istiyorum. Okulumuzun kurucusu Pınar Hanım, okulumuzun müdürü YILDIZ Hanım, tüm öğretmenlerimiz ve tüm emeği geçen arkadaşların özverisi, ilgisi bizi inanılmaz memnun etmektedir. Eğitime verdikleri önem müfredatlarının çocuklarımızın kişisel gelişimlerini ön planda tutarak planlanması gerçekten takdire şayan. Sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz. İyiki varsınız.

 • Ho

  Okulun kurucu olan Pınar hanım gerçekten bir annenin aklına gelebilecek herşeyi düşünmüş. Okula girdiğinizde inanın gönlünüz çok rahat oluyor. Eğitim sistemleri çocukları gözlemleyip her birini ayrı ayrı özenle kazanmaları, öğretmenler ve çalışan personel hepsi çok güler yüzlü ilgili ve çok alakalı. Her konuda samimiyetle şeffaf olmalarını ayrıca takdir ediyorum. Bugün 2. Bir çocuğum olsa gideceğim tek adres.

 • B

  Biz yeni katıldık ailenize çok memnun kaldık devamını dilerim ilgi alaka ve güler yüzünüz için teşekkür ederiz hiranur çok mutlu bir şekilde okula gidip geliyor pınar hnm büşra hnm diğer öğretmenlerimiz ve çok tatlı bir şekilde bizi hergun karsiliyan sevgili dilan hnm çok teşekkür ederiz .

 • YY

  3 yaşindaki oglumun mucizesi

 • SD

  Bilgefil ' le yola geçen sene başladık ve bu sene de çok memnun bir şekilde devam ediyoruz. Kesinlikle gözü kapalı tavsiye edebileceğim bir okul. Çok temiz ve ferah, hele ki şu dönemde aldıkları Covid-19 tedbirlerini gördükçe iyi ki beraberiz diyorum. Her gün düzenli ateş ölçümü, çocuklarda , öğretmenler ve personellerde maske zorunluluğu , okulun düzenli dezenfekte ettirilmesi gibi bir çok kurallara titizlikle uyuluyor. Bunların yanı sıra yemekler okulda yapılıyor. Doğum günü pastaları bile dahil :))) Bu okulda kesinlikle pasta günü , meyve günü gibi velilerden bir talep göremezsiniz :) Bir çok okulu takip ediyorum ve gördüklerime gerçekten inanamıyorum bazen ama bu okulda hiç bir şey göstermelik değil ne anlatılırsa bir bir uygulanıyor bunu bilin yeter :) Zaten okulu gezdiğinizde ve Pınar hanım' ın görüşmede size verdiği güvenle ne demek istediğimi anlayacaksınız.. Hepinizi çok seviyoruz:)olumsuz yanı yok.

 • ÜÖ

  İki yıldır kızımı gönderiyorum kurucu Pınar hnm okul müdürü Yıldız hnm kızımın öğretmeni Ebru hnm bizleri hersabah her akşam guleryuzle karşılayan Dilan hnm Psikolog Esma hnm ve ismini bilmediğim diğer ogretmenlerimiz , aşçılar , temizlik görevlileri vs tüm çalışanlar için şunu söyleyebilirim müthiş bir ahenk içerisindeler ilk zamanlarda eksik birşeyler varmı diye aradım ama bulamadım Tavsiye üzerine Bilgefil ailesine katıldık ama şuan kesinlikle şunu söyleyebilirim kızım sonuna kadar devam edecek hatta imkan olsa Ebru öğretmenimizle coook uzun yıllar devam etsek az konuşan kararlı disiplinli vs öğretmenliği içine sindirmis kendini çocuklar arimiza adamış tek kelimeyle mükemmel

 • Bk

  Sevgili Pınar hanım bir annenin aklına takılabilicek, evham yapabiliceği tüm konuları o kadar incelikle düşünmüş ki çocuğunuz okula gittiğinde hiç ama hiç aklınız kalmaz. Tüm öğretmenlerimiz tüm çalışanlar o kadar sevgi dolu ki gerçekten çocuğunuz kendini çok özel ve mutlu hissediyor. Oğlumu gözüm kapalı emanet edebiliceğim tek yer. Keşke ilkokulda olsa

 • SE

  Okula çocuğumuzu gönül rahatlığıyla gönderiyoruz. Kızımız hergün yeni birşeyler öğreniyor. Onun mutluluğunun yüzüne yansımasıda ayrıca bizi sevindiriyor. Okul müdürlerinden öğretmenlere ve diğer personeller olmak üzere herkes çok ilgili ve güler yüzlü hepsine buradan teşekkür ediyoruz.

 • NE

  Elif hanımı canı gönülden tebrik ediyorum Oğluma nasıl değer verdiğini oğlumun gözlerinden anlayabiliyorum Elif öğretmeni görünce gözleri gülüyor öğretmenini çok seviyor. bir öğretmen öğrencisini geri de iter kendine de çekebilir Elif hanım kendine sımsıkı bağlamış oğlumun tek bir sıkıntısı var akşam eve gitmek istemiyor. Okulunu çok seviyor. evde çok güzel ingilizce ve Türkçe şarkılar söylüyor. Her akşam konser dinliyoruz.

 • ne

  ingilizce ispanyolca satranç drama jimnastik psikolog eşliğinde geçen süreçler daha sayamadığım etkinlikler ilk önce Pınar Hanımın samimiyeti ve içtenliği, Elif Hanım ve Sultan Hanımın (4 yaş) çocuklara yaklaşımı. başarılarınızın devamını diliyorum.

 • NE

  ingilizce ispanyolca satranç drama jimnastik psikolog eşliğinde geçen süreçler

 • Ü

  Çocuklara değer veren bir kurum...İçim çok rahat..güleryüzlü ekip olarak muhteşemler.Tüm kadro çocuk konusunda yzman.Pınar hanım ve Esma öğretmene çok teşekkür ediyorum.iyiki varsın bilgefil...

 • CM

  Oğlum geçen sene başka bir okula gidiyordu, Taşınma sebebiyle bu sene bilgefil de başladık. Gecen sene zorla okula götürdüğümüz çocuk bu sene koşa koşa okula gidiyor. Eğitim kalitesi ve yakın takipleri için Bilgefil Ailesine çok teşekkürler...

 • ta

  Araştırarak ve refensla gittiğim okulda iyiki diyebildiğim tek okul tek kurum ...Dikkat sevgi hoşgörü güleryüz güven ve daha niceleri hepsi var. Ezberci sistemden tamamen uzak eğitim sistemi ile oğlumdaki olumlu gelişim her geçen gün daha fazla. İyi ki Bilgefiliyiz. Her veli her çoçuk mutlaka yolu Bİlgefilden geçmeli. Hepiniz Teşekkür ederiz.

 • TA

  ilgii,dikkatli ,sevgi dolu ve tecrübeli-

 • Pt

  İki kızım 2 yıldır gidiyor gerçekten bıraktığımda gönül rahatlığıyla bırakıyorum eğitimi çoçuklarımızı sevgi ile şevkatle ilgileniyorlar öğretmenleri ve yönetici son derece hassas gönül rahatlıkla gönderebilirsiniz

 • SD

  BU OKULU ANLATMAK YETMEZ Kİ :) 4 YAŞINDAKİ OĞLUM SAYESİNDE BU SENE BİLGEFİL ' LE TANIŞTIK. PINAR HANIM OKUL ARAYIŞINDA OLAN TEDİRGİN BİR AİLEYE DAHA İLK GÖRÜŞMEDE VEREBİLECİĞİ BÜTÜN GÜVENİ VERİYOR. ORYANTASYON HAFTASININ 2. GÜNÜ OĞLUM BENİ ÖĞLEN ALMA AKŞAM AL DEDİ :) ÖĞRETMENİ ELİF HANIM VE SULTAN HANIMI ÇOK SEVİYOR.BİREYSEL DE BÜTÜN ÖĞRETMENLERİ GÜLER YÜZLÜ. ÇOCUĞUMUZA ŞEVKATLE YAKLAŞIYORLAR VE BU SAYEDE HİÇ ALIŞMA SÜRECİ YAŞAMADIK. TEMİZLİĞE VERDİKLERİ ÖNEM, YEMEKLERİN OKULDA OLMASI VE DAHA BİR ÇOK AİLENİN İÇİNİ RAHATLATACAK OLUMLU YANLARI VAR . İYİ Kİ BİLGEFİL' İ SEÇMİŞİZ BÜTÜN KADROYA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM. İLK OKULDA SİZLERİ ÇOK ARAYACAĞIZ :(

 • Bilgefil anaokulu cok guzel bir anaoklulu kızımı iki yıldır gönderiyorum cok memnunun guler yüzlü personel ve hemen çözüm odaklı bir okul kızım öğretmenlerini ve personeli çok seviyor teşekkürler bilgefil anaokulu

 • NE

  Elif Hanım ve Sultan Hanımın güler yüzü, içtenliği, samimiyeti oğlumu çok mutlu ediyor her gün eve giderken öğretmenlerini de evimize götürmek istiyor. Her gün doğa ile iç içe olması, sanatsal eğitimi, ve en önemlisi sevgi saygı içerisinde gününün huzurlu ve mutlu geçmesi. Pınar hanım ve güzel ekibi iyi ki varsınız.

 • NA

  3 ve 5 yaşlarında iki oğlum var. Onları yaz okuluna gönderdik ve çok memnun kaldık. 5 yaşındaki oğlum kesinlikle okula gitmek istemiyordu. Okula gitmekten soğumuştu. Yaz okulu ile onu okula ısındırmak istedik. Pınar hanım bizimle yakından ilgilendi. Pınar hanım gerçekten çok titiz ve hassas bir insan. İki oğlum da öğretmenlerini çok sevdi. Öğretmenlerimiz çocuklarımızla birebir ilgilendiler. Küçük oğlumun yemek yememe ve büyük oğlumun okula gitmek istememe problemlerinin öğretmenlerimizin yakından ilgilenmeleriyle üstesinden geldik. Öğretmenlerimizle istediğimiz zaman görüşebildik. Çocuklarım okulda yapılan bütün etkinliklere canları sıkılmadan katıldılar. Şimdi ise okullarının açılacağı günü sabırsızlıkla bekliyorlar.

 • Se

  Merhaba kızım sakin bir yapıya sahip ve kimseye güvenemezken bilgefille tanıştım öğretmenleri çok tatlı çok sevecendi karşılama da dahi kızım mutluluktan uçuyordu biz ara vermek zorunda kaldık özel sebeplerden lakin okulun önünden her geçtiğimizde kızım ağlayarak okulunu istiyor emin olun arkanız dönük yüreğiniz ferah bırakabilirsiniz çocuğunuzu okul yöneticimiz Pınar hanım bambaşka bir insan gerçekten samimiyeti ilgisi beni mest ediyor kendisine inanılmaz değer veriyorum ve çok teşekkür ediyorum. inşallah tekrar birlikte oluruz sevgilerimle.

 • Ku

  Öncelikle belirtmek isterim ki çok okul gezdik ve kızımın konuşma problemi vardı (3yaş)bu durum bizi çok üzüyordu takii bilgefille tanışana kadar gerek öğretmenleri gerek çalışanları çok memnun kaldık kızım ilk bir ayda konuşmayı söktü benim için özel olan Okulun kurucusu ve müdüresi Pınar hnm mümkemmel bir insan bunu söylemeden geçemicem...Gözünüz kapalı çocuklarınızı bigefile gönderin farkı göreceksiniz kızım bu yılda devam edecek okuluna sevgilerYok

 • Mb

  Eğer siz de benim gibi güvenilir bir okul arayışı içindeyseniz doğru okulun yorumlarını okuyorsunuz. Beyaz bayraklı,uzman kadrosu olan tertemiz bir okuldan bahsediyorum. Whatsapp üzerinden her fırsatta veliye bilgi vermeye çalışan Hulya öğretmenimiz. Çocukların oyun arkadaşı Tuğçe hanım. Hepsi birbirinden değerli insanlar. Anaokulu müdürümüz Pınar hanim dünya tatlısı bir insan. Her konuşa yardımcı oluyor. Aşçının nefis yemekleriyle iştahı acılan çocuğum kilo aldı. Tüm ekibe teşekkür ediyorum. Harikasiniz

 • Oğlum için kreş ararken ben de diğer anneler gibi çok kreşe baktım, inceledim. Oğlum küçük olduğu için tüm annelerin yaşadığı kaygıyla onun güvenilir bir yerde ve emin ellerde olmasını istiyordum. Bana göre eğitim tabi ki önemli ama küçük yaştaki okul öncesi bu çocukların eğitimden çok sevgi ve güven duygusuna ihtiyacı var. Aslında en çok da onun için kaygılanıyordum. Pınar Hanım ile tanıştığımda O'nun yaklaşımı, konuşması, sevecen ve kendinden emin tavırları bana güven verdi. Oğlum okula başlayana kadar tabi ki yine kaygılarım vardı. Çok kısa sürede kreşe alışması, öğretmenlerini sevmesi, sürekli evde öğretmenlerinden, arkadaşlarından ve yaptığı aktivitelerden bahsetmesi bana şimdi doğru karar verdiğimi gösteriyor. Okul kapısından koşarak gidiyor. Tertemiz bir okul. Muhteşem iki öğretmenizi var. Hülya öğretmene ve Tuğçe öğretmene sonsuz teşekkürler. Tabi ki tüm Bilgefil ekibine de... Ben çalışırken oğlum her anlamda iyi olduğunu bilmek bana huzur veriyor. Okula başlayana kadar inşallah sizinle beraberiz. Teşekkürler Bilgefil...

 • Sa

  Oğlumun sabah kalktığında severek ve istekli bir şekilde okula gidiyor olması benim için tek yeterli sebep. Bir anne okulla ilgili içim çok rahat. Eğitiminden, öğretmenlerimizden, ilgilerinden çok memnunuz. İyi ki varsınız..

 • Ne

  Uzman kadrosu ile sadece çocuk ve geleceği odaklı bilgili öz verili şeffaf bir okul. Pınar hanım o kadar güleç samimi ve enerji dolu ve öğretmenlerimiz. Bilgefil okulunda çocuğum sanat eğitimi satranç fitness dans eğitimi alıyor geleceğini şekillendirecek eğitimlerle dolu okulu ilk okula kadar devam edeceğiz

 • GT

  2 oğlumda bu sene başladı. Eğitim anlayışı, çocuklara sağladığı imkanlar, kurucu ve eğitimcilerin idealist oluşu, alanında uzman ekiplerle çalışılması, her konuda destek alabilmek, koşulsuz ilgi-sevgi ve güleryüz için sonsuz teşekkürler.. Gözümüz arkada kalmadan, ilkokula kadar sizinleyiz inşallah :)

 • fs

  iki cocugumu gece sene verdim bu senede devam ediyoruz seneyede bilgefile vermeyi planliyorum guleryuzlu bilincli tertemiz piril piril bir okul basarilarinizin devamini diliyorum.

 • B

  Ben bi kiz annesi olarak hijyene cok onem veren bi insanm kesinlikle okulumuzun hijyen ve egitim bakimndan cok iyi oldunu dusunuyorum ve o kadar guler yuzlulerki icim cok rahat bi sekild3 cocumu teslim ediyorm . Gercekten cok guvenilir ve temiz bi oku

 • Gk

  Ben Gungor Karakulak eşim ve ben çalışıyor olduğumuz için mahallemizde ana okulu arayışına girdik.Bilgefil ana okulunu tercih ettik.Aslında ana okullarında sürekli basında gördüğüm olumsuzluklar tereddüt ce huzursuzluk veriyordu.Nitekim ilerleyen zamanda çocuğumun öğretmenine okul kurucusu pınar hanima olan bağlılığı söz soyletmemesi onları savunuyor olması demekki doğru Okul için doğru karar vermiş oldugumà inandım .Diğer okulları da tenzi ederim muhakkaki ama burada şefkat sevgi güzelliği var hisleri en kuvvetli olanlar çocuklardır karşısındakinin hislerini algılayabilen çocuklardır. Ben okul kurucusu pınar hanim başta olmak üzere kızımın öğretmeni havva hoca ve diger tüm çalışanlara teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.iyiki sizler gibi şefkatli insanlara rastladık diyorum.Mutluyuz Allah her daim sizleri de mutlu etsinOkulun bahçesi yok oda içerde ama çokta önemli bir durum değil ben çocuğuma karşı şefkat var ise gerisine takılmam.

 • ST

  Güven, Samimiyet, Eğitim odaklılık, ,harika öğretmenler ve oğlumun severek okula gitmesi. Okul öncesi eğitimin ne kadar önemli olduğunu biliyordum ama yinede 3 yaşında oğluma okul seçerken endişeliydik. Sonuçta bazı anaokullarıyla ilgili bir çok olumsuz haber duymuştum. Bir kaç anaokulu gezdikten sonra Bilgefil anaokulu ile tanışma şansım oldu. Okul gerek eğitime verdikleri önem, gerek çocuklara gösterdikleri ilgi ve hassasiyet, devamlı gelişim içinde olmaları ve yenilikleri takip etmeleri sebebiyle güvenimizi kazandı. Okul yönetimi kendisini bu işe adamış , çocuklar için daha fazla ne yapabiliriz diye kafa yoran her konuyla yakından ilgilenen bir ekip. Çocuğumun günlük aktivitelerini sağlanan sistem sayesinde telefonumdan anlık olarak takip edebiliyorum, öğretmeniyle istediğimde whatsup üzerinden iletişim kurabiliyorum bu bakımdan çok rahatım. Oğlum Arda'nın gösterdiği gelişimi çok rahat görebiliyorum.

 • eg

  gonul bagimin sevgi ciceklerini hayata hazirlayan bilgefil anaokulu dalinda uzman kadrosu,kiymetli ve vizyonu genis yoneticileri ve okulumuzun mukemmel fiziki kosullari ile cocuklarinizi rahatlikla emanet edeceginiz bir okul. iyiki varsiniz...

 • ED

  Kızım 4.5 yaşında bilgefil anaokuluna gidiyor.Öğretmenimiz Havva Hanım dünya tatlısı biri.Kızım okulunu ve arkadaşlarını çok seviyor.Bilgefil anaokulu hem hijyenik hemde çalışanlar güleryüzlü istediğiniz zaman hemen çalışanlara ulaşabilirsiniz.Biz bir aile olduk.Kurucusu Pınar hanım çok özverili ,çözüm odaklı ve güleryüzlü.Bilgefil anaokulu ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

 • Çocuk odaklı her alınan kararda çocuğu ön planda tutan bir okul.Akıl oyunları spor dengeli beslenme sosyal sorumluluk projeleri ve daha nicelerine ağırlık verilmesi benim çok hoşuma gidiyor.Çocuklar eğlenerek öğreniyorlar.Öğretmenlerin çalışanların yani A dan Z ye orada bulunan kişilerin güler yüzü yakınlığı ve dilediğimiz an öğretmenimizle irtibat içinde olabilmemiz benim için büyük bir artı.Gönülden kutluyorum Bilgefil ekibini..Oğlum ve ben sizleri çok seviyoruz..

 • SK

  Oğlum için çok okul araştırdık,gezdik...Sonunda Bilgefil okulu ile başlamaya karar verdik.Şükürler olsun yönetim başta olmak üzere öğretmenimiz Havva hanım ve diğer personellerden çok çok memnunuz...Şimdi oğlumun kardeşi de bu okulda başlayacak...Umarım mutluluğumuz hep devam eder...Pınar Hanım ve ekibine teşekkürler :)

 • S

  Sevgiyle verilen egitim ve karsiliginda mutlu cocuklar.

 • Gd

  Merhaba Ben biraz anne gözüyle bakarak yorum yapmak isterim buraya üç yaşında minik bir meleğim var.çok gezdim okul ararken çevremde gitmedik kreş bırakmamış olabilirim.Çalışan bir anneyim güvenilir sevgiyle şefkatle merhametle ilgilenen bi yer bulmak için hem dua ettim hem gezdim sonunda tamda aradığım yeri buldum gözlemlediğim kadarıyla şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunmak için ellerinden geleni yapan harika bir okul yönetimimiz ve öğretmenlerimiz var sonuç olarak kızım gerçekten çok mutlu pazar günleri bile okula gitmek için mızırdanan :)kendini daha iyi ifade edebilen sürekli okulundan öğretmenlerinden yaptıklarından bahseden her gün öğrendiği şeyleri benimle paylaşan aktif bir bıcırık oldu.İyiki iyiki yolumuz Bilge fil anaokuluyla ve oradaki Harika insanlarla kesişmiş diyorum.Bu şekilde başarılı Yürekten uzun yıllar güzel işler başarmasını diliyorum bu güzel kurumun.

 • EE

  sosyal sorumluluk projelerine önem vermeleri çok güzel Çocuklar çevreye duyarlı, yardımsever, her yönden bilinçli bireyler olarak yetişiyor en başta bunun yanında zengin ders içeriğiyle de kültürel birikim elde edip İlkokula çok iyi bir ön hazırlık ediniyorlar.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilgefil Anaokulu İletişim Bilgileri

Meclis Mah.semih Sancar Cad.aksoy Sok.no:12 Sancaktepe/istanbul
0 216 706 0109
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum