fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çamlık Halil Köksal Anaokulu

Özel Çamlık Halil Köksal Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30

Özel Çamlık Halil Köksal Anaokulu Hakkında

Özel Çamlık Halil Köksal Anaokulu , İstanbul'un Pendik ilçesinde kurulmuş olan bir kurumdur. Okul öğrencilerine geniş sınıflarda ve geniş aktivite alanlarında hizmet vermektedir. Okulda değerlerini bilen, çalışmayı seven, arkadaşları ile birlikte çalışabilen, çevresine karşı duyarlı, temel beceriler sahip, sevgili, saygılı, sorumluluk sahibi ve araştıran bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır.
Okul az kişilik sınıf mevcutları ile hizmet vermektedir. Okul sınıfları oluştururken yaş gruplarını dikkate alarak hareket etmektedir. Alanında deneyimli ve uzman öğretmen kadrosu ve sağlıklı ve dengeli ve doğal beslenme imkanları ile hizmet veriyor. 17yıllık tecrübe ile çalışan okul, büyük ve yeşil bir bahçeye sahiptir.
Özel Çamlık Halil Köksal Anaokulu öğrencilerine;
- M.E.B. Müfredatına Uygun 3-6 Yaş Eğitimi,
-Montessori ,Reggio Emilia ,Waldorf ve Orman okulu Destekli alternatif Eğitim Programları,
-Değerler Ve Karakter Eğitimi,
-Tam Zamanlı İngilizce ve Almanca Eğitim Programı,
-Eneagram( mizaçlara göre )eğitim programı
-Fen-bilim atölyesi
-Akıl Oyunları ve Düşünme atölyesi,
-Satranç Ve Zeka Oyunları Eğitimi,
-Görsel Sanatlar,
-Müzik-Ritim-Dans-Piyano-Drama Eğitimi,
-Hobi-Sanat Dersleri,
-Spor-Jimnastik-Yüzme Dersleri,
-Gezi-Eğlence-Aktivite Programı, imkanları sunmaktadır.
Ayrıca okul, güvenlik, rehberlik ve sağlık gibi imkanlarda sunmaktadır.
Özel Çamlık Halil Köksal Anaokulu'nda bulunan yemekhanede hazırlanan yemeklerin çocukların günlük olarak almaları gereken besin değerlerini karşılamasına özen gösterilerek Uzman diyetisyen tarafından oluşturulan menüye göre yapılmaktadır.. Çocuklara tam gün eğitim programında sabah, öğle, meyve saati ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 4 öğün yemek imkanı sunulmaktadır.
-Okulcep uygulamasıyla tüm eğitim programı ,yemek menüsü ,günlük ve aylık raporlamalar velilerle anlık paylaşılmaktadır.
-Okul 'Konu çocuksa, mutluluğu esastır.' mottosuyla Pendik ilçesi Çamlık mahallesinde uzun yıllardır mutlu öğrenci mutlu veli kitlesiyle referansları kuvvetli bir şekilde hizmet sunmaya devam ediyor.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Çoklu Zeka Modeli

- (PYP) Primary Years Programme - İlk Yıllar Programı

- Gems ve High Scope

- Oyun Temelli Eğitim

- Waldorf Pedagojisi

- STEM

- Aktif Öğrenme Sistemi

- P4C Eğitim Sistemi

- Masal Terapisi Eğitimi

- SCAMPER Tekniği

- Proje Temelli Öğrenme Eğitim Modeli

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

- Bilingual (Çift Dilli) Eğitim Programı

- (IB) International Baccalaureate - Uluslararası Bakalorya

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Sudoku

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Akıllı Düğmeler

Yorumlar (15)

 • EA

  Dönem içerisinde Halil Köksal Okuluna geçiş yaptık. Ve kararımız ne kadar doğru bir karar olduğunu ilk günden anlamış oldum. Oğlum diğer okula her sabah ağlayarak giderken Halil Köksal okuluna severek gidiyor. Cocuklarım olumlu yönde o kadar değiştiler ki, o kadar saygılı konuşuyorlar. Hayran kaldım. Çok güzel etkinlikler yapılıyor, gezilere gidiliyor. Çocuklarım hem güzel eğitim alıp hem eğleniyorlar. Ailecek çok mutluyuz. Çok teşekkür ederiz. Hiç düşünmeden çocuklarınızı okula yazdırabilirsiniz. Elimde o kadar fotograflar ve videolar var ama maalesef paylaşamıyorum cocukları korumak amacı ile.Belki bahçe ile ilgili biraz daha ilgilenebilir ve giriş ilk görünüşte biraz zayıf görünüyor.

 • Mg

  Eğitimleri her yaşa göre özel seçilmiş her çocuk için özel ilgi ve kaliteli eğitmenler ile marka olmuş bir okul

 • GO

  Her anlamda çok memnunum. Çok güler yüzlü ilgililer. Okula gitmek istemeyen oğluma okulu sevdirdiler şimdi koşa koşa okula gidiyor. Öğretmeni çok seviyor. Dil gelişimimiz yaşıtlarına göre geriydi öğretmenimizin ilgisi sayesinde yaşıtlarını çok kısa sürede yakaladı. Akıl ve zeka oyunları yabancı dil dans ve müzik egzersizleri oldukça iyi. KISACASI herkese tavsiye ederim. Ev sıcaklığı olan bir okul.

 • hm

  Kızımı başka bir anaokuluna vermiştim. Gitmek istemediği için yarıda bırakmak zorunda kaldık. sizin okulunuza kendi isteğiyle gidiyor. iki yıl oldu her alanda ilgi ve alakalarından çok memnunuz. herkese tavsiye edıyorum.

 • ET

  En önemli olumlu yanı çocuğumun çok mutlu eve dönmesi ve ertesi gün okula gitmek için sabırsızlanması.. Şu iki aylık süreçte bile ne kadar güzel şeyler öğrendi kızım.. Eğitiminden öğretmenlerimizin tutumundan bizlerle olan hoşgörülü iletişimlerinden çok memnunum. İstediğimiz zaman okulla iş birliği içerisinde olup çocuğumuzun en ufak probleminde dahi çok özenli davranmalarından çok memnunum.. zaten gittiğinizde sıcacık bir ortamla karşılaşacaksınız ki sevgili müdiremiz size o güveni de verecek sizde tanışmaya gitmişken benim gibi kayıt ettirip geri döneceksiniz

 • MT

  Mükemmel bir yönetim, mükemmel bir eğitimci kadrosu var. Binası, materyalleri tüm alanlar için dolu dolu geçecek şekilde hazırlanmış atölyeleri harika. Tüm öğretmenleri güler yüzlü ve çocuk aşığı bir kadrodan oluşuyor. Gözbebeği yavrularımızı gönlümüz rahat emanet edebileceğimiz, verdiklerini-öğrettiklerini ilk günden görebileceğimiz bir kurumdur. Çocuklarımızı tanıyıp onların kişiliklerine göre davranan, aileyide bu yönde bilgilendirip-danışmanlık veren harika bir okul, tavsiyedir :)

 • S

  Çok ilgili bütün çocuklar kendi çocukları gibi ben bukadar mükemmel bir okul görmedim 3 çocugumda bu okulda eğitim gördü oğlum bu okul sayesinde konuşmaya başladı.. Uykuya doymayan kucuk kızım sımdı kendisi uyanıp okuluma gitmek istiyorum diyor..Hiçbir eksik yanı yok mükemmel bir okul

 • Okulumuz çok güzel. Tecrübesiyle ilgi alaka etkinlik anlayış Güleryüz ve çok sağlam egitim. Herkeze tavsiye ederim en azından gidin görün tanisin bir şey kaybetmezsiniz emin olun

 • EA

  Oğlumun bu okula gidişinin dördüncü senesi, ve güvenerek gözüm arkada kalmadan buraya gönderiyorum.Bir çocuğum daha var onuda bu okula vereceğim.Okul müdüresi Fatma Hanım gelişime çok açık biri.Okul olarak sürekli çocuklara faydalı olabilecek şekilde kendilerini geliştirip değiştiriyorlar.Öğretmenin ve eğitimin kalitesine çok önem veren ve en ufak sorunda çözüm üreten kişiliği için kendisine çok teşekkür ederim.Gerek değerler eğitimi,gerek sanat eğitimi ve gerekse kişilik ve psikolojik gelişimi açısından hassasiyet gösteren bu okulu çocuklarına gözü arkada kalmadan iyi bir altyapı oluşturmak isteyen tüm velilere tavsiye ediyorum.

 • Sıcak bi ortam öğretmenler ve okul müdürümüzün ilgisiyle çocuğum hemen alıştı okuluna .Biz çok memnun kaldık ve bundan daha iyisinin de olabileceğini zannetmiyorum.

 • EC

  Her yönüyle çocuğunuzu güvenip bırakabileceğiniz bir okul. Her ders için ayrı ayrı ve deneyimli hocalar eşliğinde dersler veriliyor. Çocuk akşam eve mutlu ve öğrenerek geliyor. Okulun bahçesi muhteşem. Yemekler anlatıldığı gibi güzel. Eğitim okul sahibi size anlatılandan daha iyi. Okul fiyatları normal, hatta okulun eğitim seviyesine göre düşük bile. Çocuklar servis şöförüne şirin amca diyor:) kısacası mutlular. Bizde mutluyuz. Okul sahibi Fatma Hocamdan Allah razı olsun.

 • LC

  Bilimsel metodlardan faydalaniyor, manevi ve ahlaki egitime onem veriyor, ogretmenler anne sefkati ile yaklasiyor, veli taleplerine gore esneklik sagliyor, boylece gozunuzu arkada birakmiyor. ve tum bunlari butcenizi hic zorlamadan sunuyor.Su ana kadar onemli bir eksiklik farketmedim.

 • Okul da tüm personel güler yüzlü ve ilgili sınırsız aktivite sunulmakta. Cocuğunuzu akademik olarak geleceğe hazırlamakta.günül rahatlığıyla cocuğunuzu emanet edebilirsiniz.

 • YM

  Okulumuz çocuğumu içim rahat bir şekilde bıraktığım ,eğitimine ve başta okul müdiresi fatma hanım olmak üzere tüm kadrosuna sonsuz güvendiğim bir kurum..

 • ŞB

  Çocuklarımız için en iyi Eğitimi ve en sıcak ortamı sağlamak için azami gayret gösteren ,tüm kadrosuyla özverili emek veren bölgemizin en prestijli okulu..Kesinlikle tavsiye ederim..

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çamlık Halil Köksal Anaokulu İletişim Bilgileri

Çamlık Mah. Yahya Kemal Beyatlı Cad. Akasyalı Sok. No:8/1, Kurtköy-Pendik/istanbul
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum